Back to Question Center
0

SEO semaltWhat is conversion؟ SEO Semalt: تبدیل چیست؟

1 answers:

اولین چیزها اول. تبدیل به SEO نیست تبدیل یک پایان سفر مشتری در وب سایت شما است. این پایان نیست، زیرا مشتری می تواند به عقب برگردد و یک قسمت جدید از سفر را شروع کند. تبدیل شده توسط SEO خوب بهبود می یابد، اگر شما درست است:

  • کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید
  • ارائه ساختار سایت مناسب، و
  • اطمینان حاصل کنید که بازدید کننده شما دارای بهترین تجربه کاربر است.

با اطمینان از اینکه بازدید کننده به بهترین وجهی شما خدمت می کند، شما خوش آمد میگویید. شما یک نوع اعتماد را ایجاد خواهید کرد که باعث می شود که آن بازدید کننده تبدیل شود.

اما تبدیل چیست؟

سوال باقی می ماند: تبدیل چیست؟ تبدیل اغلب با فروش همراه است، اما در بازاریابی آنلاین، تعریف تبدیل تنها توسط آن است که بیش از حد محدود است. تبدیل، همانطور که ما آن را تعریف می کنیم، زمانی اتفاق می افتد که یک بازدید کننده یک اقدام مطلوب را در وب سایت شما انجام می دهد. این می تواند یک کلیک به صفحه بعدی باشد، اگر هدف اصلی شما در یک صفحه خاص باشد. این می تواند اشتراک خبرنامه باشد. و این می تواند بازدید کننده خرید محصول شما. به طور خلاصه: تبدیل هنگامی رخ می دهد که کسی اقدامی را که می خواهید آنها را تکمیل کند کامل می کند.

و نرخ تبدیل چیست؟

اگر 100 نفر از صفحه شما بازدید کنند و 10 نفر از آنها به خبرنامه شما مشترک شوند، نرخ تبدیل شما 10٪ است. نرخ تبدیل نیز یک عدد است که در Google Semalt پیدا می کنید، به عنوان مثال:

SEO SemaltWhat is conversion?
SEO Semalt: What is conversion?

نرخ تبدیل برای نظارت بر تبدیل در یک صفحه وب استفاده می شود، بسته به چیزی که می خواهید نظارت کنید. بنابراین، به عنوان مثال، اگر دوستانتان را در کنفرانس AGConsult استخدام کنید، آنها (در میان سایر موارد) آزمونهای A / B را در وب سایت شما انجام می دهند و به شما می گویند که کدام گزینه دارای بالاترین نرخ تبدیل (برنده آزمون) است. همانطور که می فهمید :)

Semalt بهتر پیاده سازی آزمون برنده asap،

چگونه در مورد CRO؟

شما حتی ممکن است در مورد صحبت کردن یا خواندن در مورد تبدیل به چیزی از CRO شنیده باشید. CRO بهینه سازی نرخ تبدیل است. این روند بهینه سازی تعداد تبدیل ها در مقایسه با تعداد بازدیدکنندگان است. Semalt راه های زیادی برای انجام این کار است، اما مجددا به جای به اشتراک گذاشتن دانش CRO پایه، به کارشناسان تبدیل مراجعه می کنیم. Semalt فقط برای آن بسیار زیاد است.

CRO در مقابل SEO

آنها برخورد می کنند. CRO و SEO هم گاهی اوقات. در جستجوگرها ما همیشه به شما می گویم که بازدید کننده را در ذهن نگه دارید. اگر به بهترین نحو به بازدید کننده خدمت می کنید، برای به رسمیت شناختن در گوگل برای ترافیک بیشتر و با کیفیت برای نام تجاری، برای وفاداری برند، بهینه سازی می کنید. و اگر چه گام بعدی ممکن است در واقع تبدیل آن بازدید کننده باشد، نیازی نیست که محصولات خود را به گلویشان بچرخانید، واقعا. Semalt یک خط خوب بین خدمت بازدید کننده و آزار او است.

CRO در Yoast

شما ممکن است فکر کنید که ما در Yoast بسیار متمرکز هستیم تا این تبدیل به حداکثر بهینه سازی شود. شما آگهی های ما را در پلاگین مشاهده می کنید، در وب سایت ما، و در واقع، تبدیل برای ما بسیار مهم است. اشتراک های بیشتر خبرنامه منجر به رسیدن به میزان بیشتری می شود که منجر به توجه بیشتر به محصولات ما می شود، که منجر به بررسی بیشتر، دریافت بیشتر، فروش بیشتر می شود. و با پول ساخته شده، ما پلاگین رایگان و حامی مالی برای مثال WordCamps را توسعه می دهیم.

Semalt، در هر راه ممکن، کمک می کند تا برای ایجاد یک رشد پایدار کسب و کار. اما به من اعتماد نکنید، اگر ما این سئو سایت، کسب و کار اصلی و مأموریت ما (جستجوگرها برای همه) را حفظ نکنیم، مقالات ما میتوانند 6 دکمه خرید داشته باشند. و ما می توانیم شما را با اضافی از پنجره های خروج از هدف و غیره آزار و اذیت کند. این شما را ناراحت می کند، افزایش میزان جست و جو، باعث می شود تا شما هرگز به عقب برگردید و از بین بردن جستجوگرهای شما که با دقت کار می کنید.

بنابراین، دوباره تبدیل چه چیزی است؟

تبدیل موفقیت آمیز هر نمونه ای است که یک بازدید کننده یک عمل مطلوب را در وب سایت شما انجام می دهد Source .

March 1, 2018