Back to Question Center
0

8 ترفند برای بازآموزی مشتریان خود برای بهتر Semalt

1 answers:

Semalt مشتری بزرگ که شش ماه پیش محصول خود را خریداری کرد؟ یا مشتری که در سال گذشته به شما ارجاعات زیادی داد؟ اگر شما مانند بسیاری از مدیران مدیریت موفقیت مشتری هستید، ممکن است در بسیاری از مشتریان فعلی مانند کسانی که در چند ماه گذشته یا حتی سالها از دست داده اید، تماس بگیرید.

Semalt اشتباه را از بین بردن یکی از ارزشمندترین دارایی های خود یعنی مشتریان موجود ایجاد می کند. اما پیوستن به آنها بعد از چند ماه، همیشه آسان نیست. این می تواند ناخوشایند و ناراحت کننده باشد، به همین دلیل است که بسیاری از مردم موفق به بستن دوباره آنها نمی شوند.

اگر شما می توانند یاد بگیرند که به طور فعال تعامل مجدد مشتریان موجود خود را به صورت منظم، شما ایستادگی کردن از رقابت - و پیدا کردن کسب و کار راه بیشتر در این فرآیند است. Semalt این هشت ترفند ساده برای دوباره درگیر کردن مشتریان موجود خود و به طرز چشمگیری بهبود میزان نگهداری خود را در سال جاری است.

چگونگی دوباره کسب و کار مشتریان خود را برای کسب و کار بیشتر

1) آنها را با پست الکترونیکی ارزشمند یادداشت کنید.

مشتریان شما احتمالا در طول روز با تماس تلفنی و ایمیل فراوانی دارند. به همین دلیل است که یک نامه قدیمی از طریق پست الکترونیکی، زمانی که به مجددا درگیر آنها می شود، پانچ بزند. Semalt هر یک از مشتریان موجود خود را یک یادداشت کوتاه، همراه با چیزی با ارزش: یک مقاله آنها علاقه مند می شود، یک خبرنامه در مورد صنعت خود، و یا برخی از آیتم های دیگر است که وسیله انتقال دانش مفید است.

اطمینان حاصل کنید که آدرس را روی پاکت و یادداشت در داخل آن بنویسید تا آن را به صورت شخصی ترتیب دهید. این اقدام ساده روابط شما را تقویت می کند و مشتریان را به دلیلی برای فکر کردن در مورد شما به شیوه ای مثبت می دهد.

2) رسیدن به یک "تولدت مبارک". "

صرف وقت برای تحقیق در مورد مشتریان خود در Google و فیس بوک برای پیدا کردن روزهای تولد خود (بدون اینکه بیش از حد خزنده). هر تاریخ را در تقویم یا CRM خود وارد کنید تا هر ساله که روز تولد آنها در اطراف شما به طور خودکار یادآوری شود. این ساده تر شده است به کشف تولد کسی، اما اکثریت قریب به اتفاق از فروشندگان و تکرار خدمات به مشتریان انجام "تولدت مبارک" به مشتریان خود می گویند. از طریق جمعیت با ارسال یک ایمیل جشن تولد - یا، بهتر است، هر ساله یک کارت تولد فیزیکی ارسال کنید.

3) برای معرفی مشتریان جدید درخواست کنید.

این ترفند دارای دو مزیت قدرتمند برای شما است: Semalt با مشترکان موجود مجددا ارتباط برقرار می کند در حالی که به طور همزمان برای کسب و کار جدید هدایت می شود. تماس با مشتریان خود را بپرسید و بپرسید آیا مایل باشند شما را به برخی از افراد دنیا معرفی کنند که ممکن است از محصول یا سرویس شما بهره مند شوند. یک مکالمه بدین یک راه قدرتمند برای تعامل مجدد مشتریان شما به در در حالی که صحبت نکرده و یادآوری آنها را از مزایای همکاری با شما است. اگر با این رویکرد پایدار باشید، منجر به تولید جدید می شود.

4) به طور منظم درخواست بازخورد مشتری را درخواست کنید.

برای اینکه مشتریان خود را ارزشمند، درک و مهم بدانند، از آنها برای بازخورد بپرسید. یکی از بزرگترین اشتباهاتی که می توانید انجام دهید این است که به طور منظم درخواست بازخورد مشتری - در مورد همه چیز را از محصولات و خدمات خود را به وضعیت فعلی صنعت. مشتریان شما دوست خواهند داشت که از نظراتشان خواسته شوند و همچنین از پاسخ های آنها بسیار معجزه خواهید کرد. Semalt یک برنامه برنامه ریزی شده برای ارسال ایمیل و نظرسنجی برای درخواست بازخورد از پایگاه مشتری موجود خود هر چند ماه.

5) برگزاری یک رویداد مشتری دو بار در سال.

هر کس دوست دارد به رویدادهای منحصر به فرد دعوت شود، و مشتریان موجود شما هیچ استثنائی نیستند. رویدادهای Semalt یک راه بسیار قدرتمند برای مجبور کردن مشتریان فعلی شما برای برقراری ارتباط با شما به صورت چهره به چهره است. یک اتاق را در یک هتل یا رستوران محلی اجاره کنید و قصد دارید برای به اشتراک گذاشتن برخی از بینش های صنعت جدید هیجان انگیز.

6) از آنها بخواهید برای نیش خوردن غذا بخورند.

مشتریان موجود خود را برای صبحانه یا ناهار بخورید. این استراتژی به اندازه کافی زیرمجموعه یک راه آسان برای تقویت پیوند با آنها است. دیدار با مشتریان خود را در نزدیکی جایی که آنها در طول هفته کار می کنند، و از یک وعده غذایی سریع به عنوان یک فرصت برای پیدا کردن آنچه در جهان جدید خود و باقی می ماند بالا ذهن است.

7) آنها را با یک هدف مشخص تماس بگیرید.

هنگامی که تلفن را انتخاب می کنید تا مشتری های موجود خود را مجددا برقرار کنید، مطمئن شوید که دلیل آن وجود دارد. فقط می گویم چیزهایی مانند "سلام" یا "من در حال بررسی برای دیدن آنچه در حال وقوع است" یک راه مطمئن برای آزار و اذیت مشتریان خود را و شروع به غربال کردن تماس خود را. در عوض، هنگامی که تماس می گیرید، یک هدف مشخص داشته باشید. شاید شما می خواهید به آنها در مورد جدیدترین پیشنهاد شرکت خود بگویید، یا آنها را در مورد یک معامله ویژه ای که در این هفته اتفاق می افتد اطلاع دهید. هر چه که باشد، باید در طول روز شلوغش به اندازه کافی ارزشمند باشد تا یک تماس تلفنی داشته باشد.

8) کتاب کسب و کار مورد علاقه خود را به آنها ارسال کنید.

بهترین کتاب کسب و کار شما در سال های اخیر را خوانده اید؟ وقت آن است که برای مشتریان موجود خود بسته بندی کنید. Semalt یک یادداشت دستنویس شخصی برای هر کسی، توضیح دهید که چرا شما کتاب را دوست داشتید و فکر می کنید که از آن لذت می برید. تعداد کمی از سازمان ها به این طریق به مشتریان خود می رسند - بلافاصله خودتان را از هم جدا کنید. مشتریان شما هر وقت که کتابی را که در دفتر خود در قفسه نشسته اند، به شما نگاه می کنند Source .

8 Tricks to Re-Engage Your Customers for Better Semalt

March 1, 2018