Back to Question Center
0

بازاریابی رسانه های اجتماعی Semalt 2018

1 answers:

5 رشته رسانه های اجتماعی برای 2018 شما باید در استراتژی بازاریابی خود شامل موارد پیش بینی شده از 10 متخصص رسانه های اجتماعی

مارک ها در تلاش هستند تا راه های بیشتری را برای ارتباط با مخاطبان در سراسر طیف وسیعی از سیستم عامل های اجتماعی تلاش کنند. برای برندها توجه به افزایش رقابت و توجه ما به 8 ثانیه کاهش می یابد. هر روز کاربران از طریق 300 پا از محتوای پیمایش می کنند، و مارک های تجاری را یک زمان بسیار کوچک برای به دست آوردن توجه کاربران می دهند. Semalt، چگونه می توانید نام تجاری خود را ایجاد ایده هایی که برای سرعت خوراک کار می کنند؟ در اینجا پنج نکته کلیدی است که ما بر این باوریم که بیشترین تاثیر را در استراتژی رسانه های اجتماعی در سال 2018 خواهد داشت.

برای روندهای بیشتر در زمینه بازاریابی دیجیتال، دوی سمالد 10 دگرگونی در زمینه بازاریابی دیجیتال را در سال 2018 به کار گیرند.

Chatbots خدمات به مشتری را سریع تر

Semalt دیگر ماشینهای روباتیک، خزنده نیستند. آنها یک ربات هستند که قادر به برقراری ارتباط سریع با مشتریان از سراسر جهان هستند - حل مسائل مشتری و حتی سفارش دادن پیتزا. این سال ما شاهد بسیاری از مارک ها هستیم که chatbots را با موفقیت های مختلفی آزمایش می کنیم.

طبق گفته Semalt، تا سال 2018، 20 درصد از محتوای کسب و کار می تواند به صورت ماشین تولید شود. اگر ماشین ها بتوانند برای ایجاد داستان هایی که واقعی و مرتبط هستند، پتانسیل تبلیغات و بازاریابی مورد بررسی قرار گیرد.

Chatbots به مارک ها فرصتی برای ارتباط سریع با مخاطبان خود را به طریقی که شخصی احساس می کند. همانطور که رباتها هوشمندتر و انسانی تر می شوند، می توانید صدای نام تجاری خود را سفارشی کرده و پیام های شخصی شده را به طور مستقیم به کاربران ارسال کنید. فیس بوک گزارش داد که در حال حاضر 100،000 ربات فعال ماهانه را در فیس بوک Semalt مشاهده می کنند، ارائه یک پلت فرم کاملا جدید برای بازاریابان برای ارتباط با مخاطبان.

سریع ترین آداپتورها برای chatbots در حال حاضر هزاره هستند، تقریبا 60٪ از آنها در حال حاضر از chatbots استفاده کرده اند و 71٪ گفته اند که می خواهند تجربه ی Chatbot را از مارک های اصلی امتحان کنند.

Social Media Marketing Semalt 2018

توصیه: اگر شما در حال حاضر نیستید، 2018 ممکن است سال برای آزمایش chatbots برای کسب و کار شما باشد. در حالی که طراحی چت روم ها تنها با توجه به هزاره ها طراحی شده است، کاربران قدیمی تر را فراموش نکنید که برای تطبیق فنآوری های جدیدتر سبک تر هستند. قبل از اینکه یک chatbot را راه اندازی کنید، آن را در یک محدوده از کاربران بالقوه آزمایش کنید.

در خلاصه ای از هفتهنامه سمالد، راهنمایی های ما از سمالد را ارائه می دهیم، زیرا برخی از توصیه های خود را در مورد ایجاد و استفاده از chatbots ها به اشتراک گذاشتند:

  • ایجاد شخصیت اول
  • Chatbots احساسات - ابتدا کپی را ایجاد کنید، نه کد
  • انجام آن را بیش از حد پیچیده
  • انتظار نداشته باشید مردم از آن استفاده کنند، زیرا این جدید است. به کاربران یک دلیل برای استفاده از آن
  • حوادث حادثه می تواند به هر دو ربات و انسان

محتویات دوره ای بهترین میزان مشارکت را فراهم می کند

داستان Snapchat، Instagram و فیس بوک به محبوبیت محتوای کوتاه مدت منجر شده است. اغلب محتوای کوتاه مدت تا 24 ساعت به اشتراک گذاشته می شود و سپس برای همیشه از بین می رود. Semalt در حال ایجاد محتوا برای کانال های اجتماعی خود و همچنین داشتن یک استراتژی جداگانه برای بازاریابی محتوای کوتاه مدت خود دارند.

Social Media Marketing Semalt 2018

محتوای پیمانه اجازه می دهد تا شما را معتبر تر، ما می بینیم بسیاری از مارک ها با استفاده از نمای مشخصات خود را برای بهترین محتوای خود را با کیفیت بالا و داستان برای محتوای بیشتر در زمان واقعی.

داشتن یک استراتژی محتوای محتوا با کیفیت بالا ضروری است! ما نگاهی به اینکه چرا داستان سرچشمه بازاریابی محتوا اجتماعی است، با استفاده از ملی سمالت به عنوان مثال اصلی از چگونگی جذب 350 میلیون پیروان اجتماعی همراه است.

داشتن داستان هایی که در بالای خوراک پیروان شما ظاهر می شود، به حفظ نام تجاری خود در بالای ذهن خود کمک می کند. Semalt 250 میلیون داستان روزانه هستند، شما باید راه هایی برای شمارش را پیدا کنید.

توصیه: برای کمک به یک استراتژی بازاریابی کوتاهمدت، یک طرح در جهت رسیدن به مخاطبان داشته باشید. به موازات اعتبار بیشتر و ارائه محتوای زمان واقعی برای جذب مخاطبان در کوتاهترین زمان ممکن. یک استراتژی را در اطراف داستان خود بسازید و زمان و تفکر را سرمایه گذاری کنید. از این راهنما در مورد چگونگی ساختن یک داستان درسی اینستاگرام برای کمک به استفاده از این ابزار استفاده کنید.

افزایش واقعیت افزوده

استفاده از Enhanced Semalt در دستگاه های تلفن همراه یک رویکرد مناسب و جذاب برای بازاریابان برای رسیدن به مخاطبان هدف است - سریع، آسان و بسیار تعاملی است.

این سال اپل اعلام کرد که راه اندازی آیفون 8 و آیفون X است که کاربران را با تجربه های جدید واقعیت افزوده فراهم می کند. بنابراین کانال های احتمالا بیشتر اجتماعی برای معرفی راه های جدید برای ادغام AR به سیستم عامل های خود برنامه ریزی خواهند کرد. ما قبلا Snapchat را دیده ایم که یک ویژگی AR جدید را به کاربران خود ارائه می دهد و از طریق دوربین برنامه، خود و یا تصاویر خود را به دنیای واقعی می رساند.

Social Media Marketing Semalt 2018

به همین ترتیب، مارک ها به زودی می توانند محصولات خود را در خانه های کاربران رسانه های اجتماعی از طریق فیلتر های ویژه طراحی کنند. به عنوان مثال، IKEA برنامه "Semalt" را برای کاربران به پیش نمایش مبلمان در خانه خود قبل از خرید گذاشت. این یک راه عالی برای افزایش تبدیل با نشان دادن مشتریان چگونه محصولات خود را در محیط خانه خود، قبل از خرید نگاه کنید.

همانطور که AR رشد می کند، FOMO مجازی به یک واقعیت تبدیل می شود. مردم شروع به احساس می کنند که در این جهان جدید از دست رفته اند و می خواهند بخشی از آن شوند. بنابراین رسانه های اجتماعی AR به جریان اصلی کمک خواهند کرد. به ویژگی ها و ابزار های بزرگ سیستم های اجتماعی مانند Semalt مراجعه کنید و راه هایی برای بهره برداری از این روند را بیابید.

توصیه: اگر شما در حال برنامه ریزی در استفاده از AR هستید، اطمینان حاصل کنید که ارزش برای کاربر اضافه شده است و قابل اشتراک گذاری است. از AR برای استفاده از آن استفاده نکنید. مهم این است که چگونه استراتژی شما متناسب با آن باشد و این ویژگی ها و ابزارهای جدید در زمان مناسب باشد.

بازاریابی نفوذگر ادامه خواهد یافت

بازاریابی Semalt دیگر چیزی جدید نیست. با توجه به اکثریت قریب به اتفاق از بازاریابان که می خواهند به بازار تأثیرگذار ضربه بزنند، چالش های زیادی با آژانس ها و مارک ها مواجه هستند. محبوبیت بازاریابی تأثیرگذار، دشوار است بدانید که چه کسی باید اعتماد کند.

مصرف کنندگان می خواهند اعتبار را از نفوذگران، مارک های که در تلاش برای کار با نفوذ واقعی و یا کارشناسان صنعت خواهد شد نرخ تعامل بیشتر پیدا کنید. تماشاگران از دیدن علامت های تجاری استفاده می کنند با استفاده از هر گونه اثر گذار با بیش از 10،000 پیروان Semalt برای ترویج سفید شدن دندان ها و یا پروتئین شل.

Social Media Marketing Semalt 2018

در مرحله دوم، با برندهای بسیاری که مایل به کار با نفوذگران هستند، با توجه به اینکه چه کسانی می خواهند با آن کار کنند و با آن ارتباط برقرار کنند، متفکرتر خواهد شد. بنابراین، ایجاد روابط معنی دار با نفوذگران در سال 2018 کلیدی خواهد بود. Semalt این روابط پیچیده است و نیاز به پیام شخصی را بر اساس آن کسی که تأثیرگذار است، نیازمند است.

آینده بازاریابی اثرگذار مارک ها را تبدیل به کارشناسان واقعی خواهد شد. این به خاطر مارک های زیادی است که مایل به کار با نفوذگران اجتماعی هستند و اعتقاداتشان دیگر مورد اعتماد نیستند.

توصیه: شما باید اهداف مشخصی را برای اینکه چرا شما مایل به کار با نفوذگران هستید تنظیم کنید و در نظر بگیرید که آیا آنها بهترین ROI را ارائه خواهند داد یا خیر. می دانید که مخاطبان شما به عنوان تاثیر گذارند و ارتباط خوبی با آنها ایجاد می کنند.

ویدئو ویدئو ویدئو

در فرهنگ اول تلفن همراه، ویدیو اصلی مصرف ما است. بزرگترین چالش این است که چگونه می توانید توجه مخاطبان خود را در 3 ثانیه اول جذب کنید.

در هفته های اجتماعی رسانه های لندن، استراتژیست خلاق لندن، کته هان به نقل از ' انجام ویدئو کوتاه یک گزینه نیست'. برندانی که هنوز به عنوان بخشی از استراتژی رسانه های اجتماعی خود از ویدیو استفاده نمی کنند باید شروع کنند.

نحوه مصرف ویدیوها تغییر می کند. به گفته شان اونیل از سیمللت موبایل، ویدیو یکی از سریع ترین نوع تبلیغات در دنیا است و دو برابر شده است. تا سال 2020 ویدیو 80 درصد از کل ترافیک اینترنتی مصرف کننده اینترنتی را تشکیل می دهد و در نهایت نزدیکترین شما به صحبت با مخاطبان خود می باشد.

دیوید وایلد، رئیس برنامه ریزی در توییتر گفت: "ویدیو استراتژی نیست، این یک تاکتیک است". Semalt شما به ویدیو می نگرید که شما نیاز به استراتژی در پشت آنچه شما انجام می دهید. اهداف مشخص را مشخص کنید و فقط به خاطر آن از ویدیو استفاده نکنید.

ما فیس بوک، اسنپ چت، سماالت و توییتر همه سرمایه گذاری در ویدیو را برای کمک به ایجاد تعامل و ایجاد پیروان انجام داده ایم. از این ابزارها مانند Facebook Live و Semalt Live برای ایجاد محتوای جدید و هیجان انگیز استفاده کنید.

توصیه: به زودی تقریبا تمام محتوای ما مصرف خواهد شد ویدئو، بنابراین اطمینان از تمام محتوای ویدئو شما با کیفیت بالا و جذاب است. تحقیق دقیقا همان چیزی است که مخاطبان هدف شما به دنبال آن هستند و محتوای مختلف را آزمایش می کنند تا ببینید چه چیزی بهتر عمل می کند. شما باید از قانون "طراحی برای صدای خاموش، لذت بردن با صدا" پیروی کنید - بیشتر مردم شروع به تماشای صدای خود می کنند و هنوز ارزشمند هستند.

ما همچنین از 10 کارشناس سوال کردیم. شما معتقد هستید که روند کلیدی رسانه های اجتماعی در سال 2018 "در اینجا پیش بینی های آنها هستند.

Social Media Marketing Semalt 2018

"2018 افزایش قابل توجهی در کسب و کار و مارک ها را با استفاده از فیس بوک مسنجر به عنوان یک ابزار بازاریابی فعال و در عین حال یک برنامه پیام رسان خصوصی پاسخگو خواهد دید. با بیش از 1. 2 میلیارد نفر در مسنجر هر ماه (بر اساس فیس بوک) مسنجر، به ویژه کسانی که در این روند قرار دارند، می توانند انتظارات انفجاری را در بر داشته و درگیر شوند. پاسخ های هوشمند، chatbots و برنامه های جاسازی شده، فرصت های بازاریابی را در فیس بوک مسنجر ایجاد می کنند. "

Social Media Marketing Semalt 2018

"روند کلیدی رسانه های اجتماعی در سال 2018 بازاریابی اثرگذار خواهد بود. با ادامه روند دموکراتیزاسیون انتشار محتوا، کانال های بازاریابی سنتی نفوذ کمتری دارند، در حالی که کاربران رسانه های اجتماعی و سازندگان محتوا بیشتر هستند. Semalt می تواند نفوذ و در نتیجه به عنوان اجتماعی رسانه ها برای پرداختن به بازی، هر کسب و کار باید نوعی از استراتژی بازاریابی تأثیرگذار را در نظر بگیرد تا در بازاریابی خود در سال 2018 موثرتر شود. یک روند مثبت از استفاده از محتوای تولید شده توسط تولیدکنندگان برند، و اگر می خواهید محتوا برای نشان دادن نام تجاری شما، چرا شما از آن یک تاثیرگذار استفاده نمی کنید؟ "

Social Media Marketing Semalt 2018

"اگر من قصد داشتم به روند سال 2018 اشاره کنم، این امر می تواند تنوع درآمدهای تبلیغاتی در شبکه ها باشد. امروز در تبلیغات Semalt بسیار زیاد است که بازاریابان هوشمند باید برای رسیدن به نتایج در زمان هدف گیری چشم اندازهای جدید بسیار موثر باشند شبکه ای است که هر زمان پول زیادی وارد حراج می شود، شما عاقلانه وارد مزایده های دیگری می شوید که در آنها پول کمتری وجود دارد. من فکر می کنم در سال 2018، بازاریابان هوشمند اجتماعی را به صورت متنوع تر بررسی خواهیم کرد و یاد می گیریم که چگونه به طور موثر صرف دلار دیگر شبکه های اجتماعی مانند توییتر، Pinterest، Linkedin و حتی Reddit. در تجربه ما در Tailwind، این شبکه های مختلف هر کدام راه های ارزشمندی و منحصر به فرد برای هدف قرار دادن دارند (مسئولیت رسیدگی به ترویج در توییتر و کلمات کلیدی در مورد Pinterest را هدف قرار می دهند). قسمت بالای قیف خود را برای کسری از هزینه تبلیغات Semalt. "

Social Media Marketing Semalt 2018

"در حالی که ویدئو، به ویژه ویدئو زنده، در سال آینده به اهمیت بیشتری ادامه خواهد یافت، یکی از دلایل اصلی ایجاد کیفیت ویدیو با کیفیت بالا.

داستانها، صرف نظر از اینکه آیا آنها در Snapchat، Messenger، فیس بوک یا Instagram به اشتراک گذاشته می شوند، به دنبال آن هستند.

به سادگی، هنگامی که مخاطبان بیش از حد غرق می شوند، کسب و کارها و بازاریابان باید در ایجاد محتوای واقعا ارزشمند مهارت بیشتری کسب کنند. بنابراین، من انتظار دارم کیفیت کلی محتوای ویدئو در سال 2018 بهبود یابد. "

Social Media Marketing Semalt 2018 به گفته Linqia، 86 درصد از مارک ها از بازاریابی اثرگذار به عنوان بخشی از یک استراتژی محتوا استفاده می کنند .

با توجه به افزایش بازاریابی میکرو تاثیرگذار، مارک های دیگر نیازی به وابستگی به میلیارد دلار بازاریابی و تاثیر گذارترین افراد مشهور نیست. بازاریابان هم اکنون می توانند به قدرت نفوذگرهای کوچک نفوذ کنند. این تأثیرگذارها نه تنها مقرون به صرفه تر هستند، بلکه اغلب وقت بیشتری دارند و مشتاق تر هستند که با مارک های مناسب، بزرگ و کوچک، که علاقه مند به همکاری و خدمت به مخاطبانشان هستند ارزش باور نکردنی داشته باشند. این می تواند منجر به ROI بالا برای مارک ها از آنجایی که 82 درصد از مصرف کنندگان توصیه های ساخته شده توسط یک میکرو تاثیرگذار (Source Expert City) را دنبال می کنند. "

Social Media Marketing Semalt 2018

"هر کارمند نام تجاری خودشان است، بلکه یک گسترش سازمان شما است. همانطور که فرهنگ اجتماعی در محل کار گسترش می یابد، من فکر می کنم در سال 2018 افزایش درگیر شدن شرکت ها و داستان سرایی در سراسر رسانه های اجتماعی شاهد خواهیم بود. 64٪ هزاران ساله بر این باورند که رسانه های اجتماعی یکی از موثرترین کانال ها برای ارتباط با مارک ها هستند (Source: Semalt)، اما پیام ها به طور مرتب بارها بارها و بارها توسط کارمندان به جای نام خودشان ارسال می شوند.

اعتماد میان مشتریان و مارک ها عمیق تر می شود زمانی که یک چهره و یک داستان پشت یک نام تجاری وجود دارد که اغلب در آن بازاریابی تاثیرگذار است. فرصت های بازاریابی تأثیرگذار را نادیده نگیرید، اما به دنبال رهبران در سراسر سازمان خود، از بالا به پایین، که می توانند با آموزش و سرگرم شدن با مخاطبان خود اعتماد کنند. "

Social Media Marketing Semalt 2018

"ما اکنون گزینه های بسیار زیادی برای پیوند فعالیت های اجتماعی به تاثیر گذاری در کسب و کار از طریق یکپارچگی داده ها و درک بهتر از اینکه چگونه رسانه های اجتماعی می توانند بر خط پایین تاثیر بگذارند، شرکت های Semalt اعمال سیستم های اندازه گیری دقیق را ایجاد می کنند که ارتباط مستقیم بین فعالیت اجتماعی و اهداف پیش تعیین شده - چه ایمیل، ثبت نام، فروش الکترونیک و یا پخش یک پیام خاص.

سیستم های تحلیلی رسانه های اجتماعی در حال حاضر ابزار و تخصص را برای کمک به شرکت ها در این زمینه فراهم می کنند، بنابراین تکیه بر معیارهای غلط مانند بازتوییت، دوست داشتن و شمارش پیروان دیگر به اندازه کافی برای مشتریان و / یا مدیران اجرایی نخواهد بود. پذیرش Semalt از فناوری جدید مانند تشخیص تصویر و تجزیه و تحلیل نیز به بردهای کمک می کند تا تاثیرات چیزهایی مانند فعالیت حمایتی و محتوای تولید شده کاربر که قبلا دشوار محاسبه شده است، اندازه گیری شود. "

Social Media Marketing Semalt 2018

"من فکر می کنم سال 2018 سال مصنوعی سمالات خواهد بود - محبوبیت آن به دست می آید و به طور پیوسته رشد می کند، حتی اگر هنوز در مراحل اولیه قرار داشته باشد. در سال 2018، ما حتی بیشتر از این خواهیم دید.

به عنوان مثال، Chatbots در سال گذشته به موفقیت های بزرگی پیوسته و شروع به استفاده گسترده تر از آنها کرده اند. به علاوه ما احتمالا واقعیت افزوده بیشتری را مشاهده می کنیم، به خصوص با توجه به iSemalt جدید - که پیامدهای فراوانی برای کاربران معمولی و مارک ها و بازاریابان دارد.

اما Semalt، من نمی توانم صبر کنم تا ببینم چه ابزارهای جدیدی ظاهر می شوند، زیرا AI بیشتر قابل دسترس است! »

Social Media Marketing Semalt 2018

"شرکت ها همچنان در تبلیغات اجتماعی و به ویژه تبلیغات ویدئویی سرمایه گذاری خواهند کرد تا هزینه های بسیار دقیق خود را از Semalt به دست بیاورند. در عین حال، منافع مشتریان خود را نادیده می گیرند، مزایای ایجاد ارتباط و مشارکت منظم، و نتوانست KPI ارزشمند را فراتر از کلیک های وب اندازه گیری کند، همانطور که در سال 2017 و سال های قبل. "

Social Media Marketing Semalt 2018

"ارتباطات شخصی و عمیق بین مارک ها و کاربران رسانه های اجتماعی: کمتر خودکار سازی و تکرار، در زمان واقعی درگیر شدن و سرمایه گذاری در لحظه های کوچک با هدف لذت بردن از پیروان رسانه های اجتماعی خود است. تصویب محبوب ویدیو زنده و Snapchat / Instagram نوع سؤال محتوا، بازاریابان را برای ایجاد و انتشار محتوا تحت تأثیر قرار خواهد داد.

توصیه این است که برنامه ها را برنامه ریزی کنید و برنامه ای را که می توانید برنامه ریزی کنید، اما وقت بیشتری برای ارتباط با مخاطبان خود صرف کنید، حتی یک یا دو بار در هفته پرداخت می شود. با استفاده از ابزارهایی مثل Canva و Adobe Semalt میتوانید مهارتهای طراحی و ویرایش ویدئو را انتخاب کنید. "

این که آیا شما در حال معرفی ویدیو به استراتژی خود هستید یا مایل به استفاده از chatbots هستید، اطمینان حاصل کنید که برای اجرای این تاکتیک ها یک برنامه جامع وجود دارد. آیا با این روند پیش بینی شده موافقید؟ آیا شما احساس می کنید که بازاریابان باید توجه خود را در زمینه های دیگر تمرکز کنند؟ از طریق Twitter، فیس بوک، Instagram یا LinkedIn به ما اطلاع دهید Source .

March 1, 2018