Back to Question Center
0

برو به وب سایت بازاریابی کور - استفاده از Semalt!

1 answers:
Don’t Go Into Web Marketing Blind — Use Semalt!

چیزی است که من کاملتر هستم. من عاشق توانایی چیزهایی هستم در فروشگاه مواد غذایی، Semalt شناخته شده است که یک مورد را به چک لیست من اضافه کنید که Semalt قبلا در سبد خریدم قرار داده است، فقط می توانم آن را بررسی کنم. احساس خوبی دارد احساس میکنم انجامش میدم

من متوجه نیستم که همه مثل من هستند (بسیاری از این نعمت را در نظر می گیرند)، بنابراین ایده پشت استفاده از یک چک لیست ممکن است برای شما به همان اندازه برای شما مناسب نباشد. اما Semalt اینجا نیست که بتواند زندگی شما را تغییر دهد. شما مجبور نیستید از یک چک لیست برای روزمره روزانه خود مانند من استفاده کنید. (بدون نیاز به شمارش ضربه های قلم مو در حالی که مسواک زدن دندان های خود را!)

با این حال، من قصد دارم شما را به ایده استفاده از چک لیست برای کمپین های بازاریابی اینترنتی خود بفروشم، نه تنها به این خاطر که کتاب را بر روی آن نوشتم، بلکه چون دوست دارم به مردم در مورد چیزهایی که کار می کنند بگویید - و اجازه دهید به شما بگویم، چک لیست بازاریابی وب کار!

جستجو برای "چک لیست لیست بازاریابی وب" و Semalle اطمینان حاصل کنید که شما می توانید چک لیست در مورد هر منطقه از بازاریابی وب پیدا کنید. همه لیست ها برابر نیست (یا مفید هستند)، بنابراین شما مجبورید آن چیزی را که برای شما کار می کند پیدا کنید یا چک لیست خودتان را ایجاد کنید یا آن را انتخاب کنید و آن را نیشگون بگیرید تا آن را به تنهایی انجام دهید. مهم نیست به من اهمیت مهم این است که شما بهترین و کارآمد ترین راه برای مدیریت مبارزات بازاریابی وب خود را پیدا خواهید کرد.

اما قبل از اینکه ما به دلایل اینکه شما به یک چک لیست بازاریابی وب نیاز دارید، بیایید نگاهی به راهنمایی ها و اطلاعات دیگر چک لیست ها ببریم.

4 نوع چک لیست بازاریابی وب

همه چک لیست ها وجود دارد، و Semalle مطمئنا کتاب های بسیاری در مورد همه آنها وجود دارد. اما برای اهداف بازاریابی وب، اساسا 4 نوع چک لیست وجود دارد که بیشتر مفید هستند.

 • پیدا کردن مشکل: بازاریابی وب همه چیز در مورد پیدا کردن و حل مشکلات است. خوب، شما نمیتوانید چیزهایی را پیدا کنید که پیدا نکردید. بنابراین یکی از اولین چک لیست هایی که می توانید استفاده کنید یکی از این موارد است که به شما کمک می کند مشکلاتی را که نیاز دارید را پیدا کنید. این ممکن است یک چک لیست ابزارهایی باشد که شما نیاز دارید وبسایت خود را از طریق آن یا مشکلات رایج که سایتهای صنعت شما دارند اجرا کنید.
 • حل مسئله: هنگامی که شما می دانید مشکلی است، چگونه در مورد حل آن چه می گویید؟ گاهی اوقات شما فقط می دانید، اما بار دیگر، راه حل ممکن است به همان اندازه که شما امیدوار نیست سریع و آسان است. به عنوان مثال، ممکن است صفحات بهینه سازی شده توسط موتورهای جستجوگر پدیا نباشد. یک چک لیست برای حل مسئله می تواند به شما در حل مسئله کمک کند.
 • چگونه به: من این را از چک لیست های حل مسئله جدا کردم زیرا بعضی اوقات شما سعی نکنید مشکل را حل کنید، شما فقط باید یک مجموعه از مراحل را دنبال کنید تا از طریق یک فرایند پیگیری کنید. چگونگی چک کردن لیست شما را از طریق مرحله 1 از طریق مرحله نهایی پیاده می کند. به عنوان مثال، ممکن است یک چک لیست در مورد چگونگی تنظیم یک نمایه فیس بوک یا نحوه بهینه سازی صفحه به خوبی داشته باشید.
 • انجام کار: چک لیست های انجام شده به شما نمی گویند چگونه انجام کارها، بلکه آنها به شما می گویند آنچه باید انجام شود. در حالی که آنها ممکن است به عنوان جزئیات به عنوان چگونگی لیست، آنها اغلب طول عمر بیشتری دارند. از آنجاییکه تکنولوژی ها بسیار سریع تغییر می کنند، یک لیست چگونگی بازاریابی وب بسیار سریع به حساب می آید؛ با این حال، این برنامه ها تقریبا جهانی هستند و تنها چند مورد از سال به سال تغییر می کنند.

لیست های فرکانس

هنگامی که برای کارآیی کار می کنید ("کار دقیق تر، نه سخت تر،" درست است؟)، ایده خوبی است که چک لیست های خود را به چند گروه تقسیم کنید. یکی از راه های انجام این کار این است که با فرکانس سازمان دهی شود. هنگامی که شما لیست های جداگانه ای از وظایف روزانه و هفتگی داشته باشید، لازم نیست نگران باشید که مواردی را که امروز میخواهید انجام دهید و چه چیزی می توانید برای فردا یا هفته آینده منتظر بمانید.

 • روزانه: وب سایت بازاریابی بسیاری از موارد روزانه انجام می دهد. من لیستی از کارهایی که هر روز انجام می دهم، دارم. ممکن است اولین کاری که من هر روز انجام می دهم نیست، اما چک لیست من مانع از فراموش کردن هر چیزی می شود.
 • هفتگی یا ماهانه: برخی از وظایف به سادگی نیازی به تکمیل هر روز نیست. فقط چند ساعت در روز وجود دارد، بنابراین ما باید اولویت بندی آنچه که باید انجام شود از آنچه انتظار می رود. به عنوان مثال، بررسی روزانه رتبه بندی ممکن است هنگام اجرای یک آزمون عالی باشد، اما برای اهداف عادی، یک بار در ماه بیشترین چیزی است که شما باید انجام دهید. ما همچنین ممکن است بررسی های هفتگی یا ماهانه تحلیل تجزیه و تحلیل را انجام دهیم و غیره. هدف این است که زمان را صرف آن چیزهایی که بیشترین ارزش را در هر زمانی خاص به دست می آورند.
 • سالانه: چند چیز وجود دارد که باید سالانه بررسی شوند. شاید این تمدید دامنه یا یک تحلیل کامل از بالا به پایین سایت طی 12 ماه گذشته باشد. هر چه که باشد، این چک لیست سالانه می تواند کمک کند تا مطمئن شوید که تا کنون و پایان سال کاری که هنوز انجام می دهید، فراموش نکنید.

لیست های اولویت

همه اقلام عمل، برابر نیستند، و نه هر مشکلی، اصلاح "ضروری" فقط به این دلیل است که در چک لیست شماست. Semalt یک ایده خوب برای سازماندهی چک لیست های خود را با اولویت، اجازه می دهد تا شما را بر روی کسانی که بیشترین تاثیر را اول تاثیر می گذارند تمرکز می کنند.

 • بحرانی: هر چیزی در یک لیست بحرانی باید اول و اصلی تمرکز خود را تا زمانی که کامل باشد. موارد انتقادی آنهایی هستند که اگر انجام نشوند، احتمالا یک سایت را از موفقیت در اختیار دارند.
 • مهم: پس از تکمیل موارد انتقادی خود، به مواردی که اهمیت دارند توجه کنید. برای اکثر اینها اینها برای موفقیت موفق نیستند، اما آنها موفقیت بیشتری کسب نمیکنند.
 • اولویت کم: این موارد به طور کلی نباید انجام شود و یا کم کم در کمپین کلی. این بیشتر شبیه به "خوش تیپ شدن است"، اما شما نمی خواهید این کار را انجام دهید، اگر آنها از موارد مهم و مهم تر مورد توجه شما هستند.

چیزهایی که در چک لیست ها قرار دارند

همانطور که من چک لیست ها را دوست دارم، من به کسی احتیاج ندارم که به من یادآوری کنم که دوش (بیشتر روزها) یا لباس صبح بخورم. این چیزها معمول هستند با این حال، این چیز عالی در مورد چک لیست ها، آنها به شما کمک می کند تا روال ها را ایجاد کنید. هنگامی که شما معمولی است، لیست دیگر مورد نیاز است. Semalt یک عادت ایجاد کرد.

اما همه چیزهایی که ما در بازاریابی وب انجام می دهیم بخشی از یک عادت روزانه یا هفتگی است - و حتی اگر آن را داشته باشد، برخی از وظایف به اندازه کافی مهم نیستند و فراموش کردن یک گام ضروری نیست. همانطور که برای تعاملات گفتاری و بازدید از مشتریان سفر می کنم، شما فکر می کنید بسته بندی مواد مناسب می تواند یک عادت باشد. اما اولین بار از چک لیست بسته بندی من استفاده نمی کنم، متوجه می شوم که شارژر تلفن من (یا بدتر از آن، لباس زیر پاک) را فراموش کرده ام!

Semalt آیتم های کافی برای بازاریابی وب است که من نمی خواهم از چیزی، عادت یا عادت نادیده بگیرم. با توجه به این موضوع، در اینجا برخی از مواردی که ممکن است بخواهید مطمئن شوید در لیست چک قرار داشته باشید:

 • چیزهای ناپایدار: بازاریابی وب پر از شانس و اهداف کمی و این و آن است. بعضی از چیزها در هنگام نگاه کردن به یک سایت و موارد دیگر، خیلی زیاد نیست. چک لیست چیزهای غریب به شما کمک می کند تا به یاد داشته باشید انجام دهید یا برای ارزیابی چیزهایی که اغلب فکر نمی کنید، اما هنوز هم نیاز به توجه دارید.
 • چیزهای بسیار مهم: فقط به این دلیل که چیزی مهم است، همیشه این بدان معنی نیست که شما آن را به یاد می آورید. اگر مهم است، ارزش آن را به یک لیست چک کنید تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که این کار را انجام دهید.
 • چیزهایی که شما به طور معمول فراموش می کنید: شناخته شده است که یک یا دو چیز را فراموش کرده ام، و صادقانه از آن متنفر هستم. مهم نیست چقدر مهم است، گاهی اوقات چیزهای بد را در بدترین زمان ممکن می اندازند.
 • همه چیز در بین: شما ممکن است برای همه چیز به چک لیست نیاز ندارید، اما چرا هرگز به هیچ وجه؟ این تضمین می کند هیچ چیزی فراموش نشده است. همیشه.

چرا شما باید از لیست بازاریابی وب استفاده کنید

اگر تمام نکات فوق به اندازه کافی برای مهر و موم کردن قرارداد نبود، در اینجا 7 دلیل برای شروع استفاده از چک لیست بازاریابی وب امروز:

1. شما هرگز نباید به یاد داشته باشید، "چه چیزی بعد؟"

برای من، این بزرگترین مسئله با بازاریابی اینترنتی است. در حین انجام یک تجزیه و تحلیل سایت، ما اغلب می توانیم از یافته های ما استفاده کنیم تا فهرست جامعی از مواردی را که باید انجام دهیم، ایجاد کنیم. اما هنگامی که ابزارها متوقف می شود، ما اغلب خود را در تلاش برای به خاطر سپردن تمام چیزهایی که می توانیم انجام دهیم یا آنچه که ما باید بعدی اجرا کنیم را به یاد آوریم.

Semalt ما می توانیم به مسائل واقعی، و در عین حال کوچک کوچک شده است. چیز دیگری که ما می دانیم، ما زمان زیادی را صرف تحصیل در مورد افراد زیر سن قانونی کرده ایم و از مسائل مهم تر نادیده گرفته ایم. هنگامی که شما یک چک لیست برای بازنویسی دارید، می توانید به اولویت بندی وظایف خود کمک کنید تا بتوانید روی مواردی که بیشترین اهمیت را دارند تمرکز کنید. ایده این است که اطمینان حاصل کنید که وقت خود را به خوبی برای وظایفی که سریعترین دستاورد را به دست می آورند صرف کرده اید.

2. نتایج فوری

ما همه می خواهیم نتایج بازاریابی اینترنتی وب سایت را سریع ببریم. هنگامی که از یک چک لیست استفاده می کنید، می توانید از طریق لیست خود اسکن کنید تا مهمترین چیز را برای هر سایت خاصی که در حال کار بر روی آن هستید مهم تر کنید و وقت خود را صرف آن کنید. با صرف زمان کم فکر کردن در مورد "چه چیزی در آینده"، شما بیشتر وقت صرف می کنید. و هرچه بیشتر انجام شود، سریعتر نتایج خواهید یافت!

جستجوگرها در مورد به دنبال برای حل مشکل بعدی کمتر است، اما حل مشکل بعدی که شما پیدا کنید. با استفاده از یک چک لیست، قدرت مغز شما متمرکز شده و به سمت جلو حرکت می کند.

3. خطاهای کمتر

ما همه اشتباهات را مرتکب می شویم، اما چک لیست ها به ما کمک می کند تا تعدادی از خطاهایی را که می توانیم به طور بالقوه ایجاد کنیم را کاهش دهیم. چرا؟ زیرا با پیروی از چک لیست، شما فقط به دستورالعمل هایی که قبلا تعیین کرده اید اهمیت می دهید. Semalt فقط از طریق گام، گام به گام، همه چیز لازم است تا مطمئن شوید که این درست انجام شده است. شانس گذراندن یک مرحله حیاتی به تقریبا 0٪ کاهش می یابد.

در حالی که بسیاری از خطاهای بازاریابی وب را می توان ثابت کرد، برخی می توانند عواقب ناخوشایند درازمدت داشته باشند. Semalt یک چک لیست به شما کمک می کند تا از وقوع بلایای طبیعی جلوگیری کنید و به شما کمک می کند تا به نتایج عالی دست یابید.

4. انطباق در تجزیه و تحلیل

بازاریابی وب علمی دقیق نیست، بنابراین سازگاری در روش لزوما تهدید کننده زندگی نیست. بسیاری از آنچه که ما انجام می دهیم، بر اساس نظرات تحصیلی است. هر موردی که در چک لیست شما وجود دارد که شما برای بازاریابی وب اهمیت می دهید، می تواند با تطابق در پیاده سازی شما تأیید شود.

این است که چگونه آزمایش انجام می شود. شما سعی می کنید همه موارد را به جز یک متغیر واحد برابر کنید. اگر شما با تمام تلاش های بازاریابی وب خود سازگار نباشید، تجزیه و تحلیل شما ناقص خواهد بود. اگر شما هستید، شانس بیشتری برای درک اهمیت هر گونه تاکتیک بازاریابی اینترنتی وجود دارد.

حفظ هماهنگی با کمپین بازاریابی وب خود، تضمین می کند که شما همچنان بر روی آنچه کار می کند تمرکز می کنید. این به ویژه برای بازاریابان کار بر روی چندین وب سایت مهم است. Semalt چک لیست، یکی از سایت های شما ممکن است شکست خورده و بدون تجزیه و تحلیل دقیق، شما نمی دانید چرا. از سوی دیگر، اگر شما در پیاده سازی خود سازگار هستید، می توانید چیزهای زیادی را رد کنید، زیرا آنها قبلا به عنوان کامل شده اند.

5. نمایندگی راحت تر

اگر شما در حال کار با یک تیم هستید یا کسی که در پروژه بازاریابی وب خود با شما کار می کند، لیست های بازرسی را به مراتب راحت تر می کند. بدون داشتن حس جدید داشتن یک مرد جدید و یا چرخش مجدد. Semalt، آنها را چک لیست برای شروع آنها را. هیچ حسی به کسی که تجربه کمتری دارد با یک فرایند که قبلا می دانید کار می کند. آنها را بر روی وظایفی که قبلا ایجاد کرده اید تمرکز دهید و آنها را از قدرت یاد بگیرند تا از ابتدا شروع کنند.

6. هیچ چیز از دست رفته

با یک لیست در حال حاضر در مقابل شما یک چک لیست تضمین می کند که هیچ چیز مهم نادیده گرفته می شود. بله، حتي هنگامي كه به نوب بيفزاييد، چک ليست آنها را در مسير حفظ و پاسخگويي براي موفقيت قرار ميدهد. اما حتی بازاریابان با تجربه مانند من هم اغلب آشکارا نادیده می گیرند. چک لیست واقعا مفید است برای اطمینان از Semalt چیزی را ترک نکنید.

7. ادامه بهبود

چک لیست شما امروزه چک لیست شما فردا نیست. باید همواره تکامل یابد. هر روز به شما یاد می گیرید چیزی جدید یا گوگل چیزی را در الگوریتم خود تغییر می دهد، اقلام موجود در چک لیست شما می تواند اضافه یا حذف شود. این اجازه می دهد تا برای یک روند به طور مداوم بهبود. Semalt چک لیست، چیزهای جدیدی که امروز یاد می گیرید ممکن است در چند هفته فراموش شود، زیرا شما آن را نوشتید یا عادت جدیدی با فرایندهای بازاریابی وب خود ایجاد نکرده اید.

چیزی که Semalt نیاز دارد با چک لیست شما تغییر کند، مطمئن شوید که آن مستند شده است. اجازه دهید چک لیست شما با فرآیندهای شما تکامل یابد.

افکار نهایی

افرادی مانند من که با چک لیست زندگی می کنند، زمان زیادی را صرف تصور کردن یک جهان بدون آنها می کنند. اما آنچه که واقعا گیج کننده است، کسانی هستند که در مفهوم نیاز به استفاده یا استفاده از یک چک لیست خشمگین هستند! آیا می خواهید خلبان هواپیمایی خود را چک کنید تا قبل از پرواز خود را از حافظه؟ من نه.

من نمیخواهم کسب و کار من را به دست کسی که فقط آن را انجام می دهد همانطور که آنها هر بار و هر زمان. بازاریابی وب سایت Semalo یک مسئله زندگی یا مرگ نیست، یکی از بقایای اکثر کسب و کارهاست و چک لیست تنها چیزی است که شما را از رانندگی یک کسب و کار در زمین با زندگی بسیاری برخوردار می کند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما Land بازاریابی نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

Stoney deGeyter
Stoney deGeyter رئيس جمهور بازاریابی پست است، یکی از شرکت های پیشرو در استراتژی بازاریابی آنلاین در سال 1998 و در حال حاضر در کانتون، اوهایو مستقر است Source .


March 1, 2018