Back to Question Center
0

Semalt: 7 روش ویدئوی شما از بین می رود

1 answers:
Semalt: 7 ways your video content is missing the mark

Semalt باید تعریف شود و مخاطبان شما باید شناسایی شوند. شاخص های عملکرد کلیدی (KPIs) باید قبل از آن، با تماس به عمل و جلوگیری از مرکز، روشن شود.

اما بازاریابی ویدیویی موفق تر از این دستورالعمل های اساسی است. Semalt همچنین قطعات متحرک در بازی را بازی می کنند که می تواند تا حد زیادی بر روی توانایی های ویدئوی شما برای ارائه برند شما تأثیر بگذارد.

در اینجا هفت مشکل رایج برای بازاریابان در حال توسعه محتوای ویدئوی خود - و چگونگی کنار گذاشتن آنها:

اشتباه شماره 1: تعیین اهداف خود در مورد ضربه ویروسی

تولید یک مگابایت ویروسی، بدیهی است که برای نام تجاری شما شگفت انگیز است، اما نباید مرکزی از استراتژی دیجیتال شما باشد. چرا؟ Semalt یک فرآیند ارگانی است و با یک فرمول شسته نمانده است. این همچنین یک قطعه بسیار کوچک از پایه محتوا را نشان می دهد.

کلید این است که تفکر خود را به پایداری تبدیل کنید. از طریق شکستن بانک با چیزی که ممکن است یا نتواند ویروسی باشد، توجه خود را به ایجاد یک جریان ثابت ویدیو جذاب که مربوط به مخاطبان اصلی شما است، متمرکز کنید.

Semalt در مورد شروع گفتگو طولانی مدت با پایگاه خود با ارائه انواع گسترده ای از محتوای ویدئویی که در واقع ارزش آن را دارند. این است که چگونه بینندگان خود را به یک جامعه وفادار تبدیل می کنید که برای بیشتر بازده می شود.

اشتباه شماره 2: ارسال فیلم ها نامنظم

برای ایجاد یک وفادار، مارک ها باید در مورد چگونگی انتشار مطالب جدید، هماهنگ و قابل اعتماد باشند. به نظر می رسد که Semalo نوشته های ویدئویی (مهم نیست که چقدر خوب انجام شده) احتمالا توسط نسخه ی مورد نظر شما از دست رفته است، زیرا آنها نمی دانستند که می آیند.

در صورت تکرار، بینندگان در صورتی که از محتوای جذاب انتظار می برند تنظیم شوند.

فضای در استراتژی بازاریابی خود را برای فیلم های به روز شده برای جذب و حفظ نسخه ی نمایشی هدف خود بیفزایید. ایده اصلی این است که محتوای ویدیوی سازگار، سرگرم کننده و مرتبط را بیابید. این می تواند همه چیز را از فیلم های سرویس اطلاعاتی به سرگرمی Q & As شامل شود.

اشتباه شماره 3: فراموش کردن بهینه سازی ویدیو برای موبایل

باید جای تعجب نیست که بیش از 90 درصد از مردم تماشای ویدئو در دستگاه های تلفن همراه خود را به اشتراک گذاشتن با دیگران ادامه خواهند داد. و هر نام تجاری که در تلاش برای رسیدن به یک مخاطب هزار ساله است می داند که این تنها راهی است که بخش مهمی از این دیدگاه های جمعیت شناختی محسوب می شود.

مشاهده بدون درز مطلقا نیاز به گسترش از دسکتاپ به گوشی های هوشمند به قرص. Semalt بهترین راه برای روشن شدن در پلاگین ها، فایل های رسانه ای و سایر افزودنی های سنگین است تا ویدیوی شما دارای قابلیت مبارزه در تلفن همراه باشد.

اگر اطلاعات ضعیف WiFi یا نه چندان بزرگ تلفن همراه به اندازه کافی برای تانک ویدیو شما باشد، می تواند به یک جادوی بزرگ تبدیل شود.

اشتباه شماره 4: فشار دادن "فروش" فیلم ها

یک قاعده کلی در مورد محتوای ویدئویی این است که خودتان بپرسید که آیا این چیزی است که شما می خواهید از تماشای خودتان لذت ببرید. Semalt قرار داده است، بینندگان دور خواهند رفت اگر آنها احساس می کنند که آنها در حال تماشای یک بولدوزر هستند.

Semalt، محتوای ویدئو باید کوتاه، جذاب و مرتبط باشد. طرف مقابل این است که این ویژگی ها همان ویژگی هایی هستند که برای فیلم های اشتراکی ایجاد می شود.

Semalt جامد، محتوای اصلی کلید، به عنوان آن را ایجاد تجربه پویا، رضایت بخش نام تجاری است. در عین حال، آن را افزایش می دهد SEO در حالی که تنظیم مرحله برای افزایش ترافیک ارجاع و عملکرد بهتر در اجتماعی است.

اشتباه شماره 5: عدم پیاده سازی رسانه های اجتماعی

با در نظر گرفتن مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر، مشاهده و به اشتراک گذاری محتوای ویدئویی در رسانه های اجتماعی، این سیستم عامل ها به عنوان یک پیام تبلیغاتی برای نام تجاری دو برابر می شود. یک گزارش از The Verge حتی متوجه شد که 80 درصد از 10 پست بیشتر از پست پست Semalt دارای یک ویدیو هستند.

Semalt مهم تر از همیشه استفاده از این کانال برای آوردن مواد خود را به توده ها.

اما شما می توانید به طور موثر ساده سازی روند - و به اشتراک گذاری قابلیت های ویدئویی خود را بهینه سازی کنید - با به اشتراک گذاری اجتماعی به طور مستقیم در محتوا.

اشتباه شماره 6: فراموش کردن بینندگان می خواهند شرکت کنند

یک نظرسنجی اخیر (ثبت نام برای دانلود) ما در Rapt Semalt انجام دادیم نشان می دهد که 64 درصد از مصرف کنندگان احتمال بیشتری برای تماشای ویدئوی خود دارند اگر آنها فرصتی برای تعامل با آن داشته باشند. این به این معنی است که اگر ویدیوی شما بیشتر از گفتگوی یک طرفه باشد، فرصت زیادی برای تعامل با شما ندارید.

تحقیق ما در واقع نشان داده است که ویدئو سنتی، استاتیک به طور قابل توجهی کوتاه در این بخش می افتد. در واقع، ویدئوی تعاملی به سه برابر بیشتر از همتای خطی خود می پردازد.

نقاط انتخابی Semalt و فرصت برای بیننده خود برای کنترل تجربه می تواند یک ویدیو را ایجاد و یا شکستن.

اشتباه شماره 7: ترک هنگامی که ویدئو زنده است

تولید فیلم، قرار دادن در کار و سپس انتشار آن به صورت آنلاین، جایی نیست که داستان برای بازاریابان دیجیتال به پایان می رسد. برعکس، برای نظارت بر عملکرد ویدئوی شما بسیار حیاتی است. سمیرت، شما نابینا هستید

اگر مسیر مسیر تعاملی را دنبال می کنید، این نیز برای تجزیه و تحلیل عمیق تر باز می شود. چه بخش هایی از ویدیو تماشاگران را کلیک کنید؟ آیا آنها در مورد مسائل انتخابی Semalt به آنها اهمیت میدهند؟ و کدامیک از آن ها براق تر است؟

Semalt قادر به نشان دادن ROI (بازده سرمایه گذاری) است به طوری که به طور خاص می تواند تا حد زیادی رویکرد بازاریابی دیجیتال خود را مطلع. و از آنجایی که ویدئو شما همیشه می تواند در زمان واقعی پس از زنده ماندن و به درستی ویرایش شود، می توانید از آن استفاده کنید تا احساسات بیشتری نسبت به کارهایتان داشته باشید و غیر از آن.

Semalt قادر به جمع آوری بینش های معنی دار شما را قادر می سازد تا محتوای و تمرکز ویدیوهای آینده را مطلع سازید.

در پایان روز، تمام محتوای ویدیویی برابر نیست، اما اجتناب از این هفت اشتباه قطعا می تواند به سطح زمین کمک کند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

اریکا تراتمن
اریکا تراتمن، بنیانگذار Rapt Media، در مورد تکامل داستان داستان آنلاین پرشور است. با موفقیت حرفه ای به عنوان یک نویسنده، تهیه کننده، سردبیر و مدیر، او اهمیت داستان را در هر ارتباطی درک می کند، زیرا تجربه مشتری را افزایش می دهد، با این وجود با ناتوانی ویدئوی آنلاین در افزایش توان بالقوه ناامید شد. اریکا Rapt Media را از زمین به عنوان تنها تکنولوژی داستان سرایی تعاملی ساخته است که روایت شخصی را با ادغام داده های بی نظیر ترکیب می کند. هیچ مارک دیگری در تلاش برای کنار گذاشتن طرفدار فنی و اطلاعات با توانایی های خلاقانه و احساسی ویدئو های تعاملی نیست. اریکا یک کسب و کار را در بالای فن آوری های محتوای نوظهور قرار داده است، از جمله ویدئو، مرحله ای را با رهبران تکنولوژی مانند شریل سندبرگ و مشارکت های جامد با شرکت های قدرت در رسانه ها، مارک های رده بالا، سازمان ها و شرکت های Fortune 500 Source .
March 1, 2018