Back to Question Center
0

Top Five Time Tips برای وبلاگ بهتر Semalt

1 answers:
به اشتراک بگذارید
به اشتراک بگذارید
+1
(9) قدم زدن
پین
سهام 0

زمان احتمالا مهم ترین کلمه ای است که می دانید. این معانی بسیاری دارد و اکثر آنها وزن بسیار زیادی دارند.

Semalt قطعا در ارتباط با زمان است، زیرا این چیزی است که وبلاگ را تعریف می کند. این یک وب سایت است که صفحات اضافی از زمان به زمان اضافه شده است. همچنین می تواند زمان زیادی را برای ایجاد پست های وبلاگ که در جذب و برقراری ارتباط با خوانندگان خوب عمل می کند، بسوزاند.

برای اهمیت زمان، من فکر کردم ممکن است مفید باشد که فهرستی از نکات پنجگانه پنجگانه را که می تواند به شما در ارسال پست های پست موثر تر بنویسد کمک کند. در حال توسعه این ایده ها، متوجه شدم که من فقط بخش کوچکی از مسائل مهم مربوط به زمان را پوشش می دهم. بنابراین تصمیم گرفتم که چند نفر خودم را انجام دهم و سپس باتوم را به همه شما منتقل کنم. Semalt به این ترتیب ما با هم می توانیم مهمترین نکات در زمان را به عنوان تاثیر بر وبلاگ نویسی و چگونگی انجام آن به طور موثر.

برای نشان دادن تنوع معانی، من به سرعت سریع عبارات زیر را که هر کدام از آنها حس خاصی از زمان را می گیرند، رد می کنم. من اعتقاد دارم که هر یک از جنبه های مختلف زمان را بدون همپوشانی بیش از حد پوشش می دهد. سپس پنج اول از آنها را گرفته و یک نوک را در اطراف هر یک از آنها ایجاد کردم. شما ممکن است بخواهید به فهرست بلندتر نگاه کنید و ببینید آیا فکر میکنید یکی از دیگران مهمتر از اولین پنج انتخاب من است و باید یکی از پنج نفر باشد. اگر چنین باشد، لطفا نظر خود را اضافه کنید و بگوئید که نوک شما پس از آن مفهوم خاصی از زمان را پوشش می دهد.

33 عبارات مشترک زمان

1. هیچ وقت مانند حال حاضر 2. هرگز کافی زمان 3. چه خبر؟
4. چیزهایی که با زمان تغییر می کنند 5. زمان مصرف 6. آیا وقت دارید؟
7. زمان مگس 8. جریان زمان 9. زمان
10. امروز 11. فردا 12. منطقه زمانی
13. زمان گذر 14. زمان ناهار 15. خدا را شکر روز جمعه
16. زمان مناسب 17. زمان کاشت 18. زمان برداشت
19. زمان رفتن 20. زمان بازی 21. زمان زباله
22. زمان صحبت کردن 23. زمان خواب 24. زمان صلح
25. وقت ندارم 26. زمان بهبود می یابد 27. زمان کشتن
28. آینده 29. چند بار؟ 30. گذشته
31. این سال 32. سال بعد 33. زمان پس از زمان

البته هر یک از شما ممکن است درک متفاوتی نسبت به آنچه در زمان خاصی به شما می دهد، متفاوت باشد. من پیشنهاد می کنم که هر یک از این عبارات می تواند در بهبود وبلاگ شما تاثیر بگذارد اگر شما از طریق مفاهیم فکر می کنید. در اینجا به آنچه که در ذهنم بود، به ذهنم رسیدم که در پنج عبارات اول قرار داشتم. شاید شما موافقت کنید، شاید نه. بعضی از افراد Semalt یک یا دو مورد را مورد بحث قرار می دهند.

1. هیچ زمانی مانند حال حاضر - زمان ارزشمند است

شما فقط هر لحظه یک بار دریافت کنید. شما می توانید با آن لحظه چیزی با ارزش را انجام دهید یا می توانید آنرا به جریان بگذارید تا در پایان دقیقه هیچ چیز تغییر نکند. اگر از لحظه ای برای نوشتن چیزی در یک پست وبلاگ استفاده می کنید، از آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد آگاهی داشته باشید و پست قابل توجهی داشته باشید.

نکته: هر دقیقه را حساب کنید. اگر متوجه شدید که سخت است، یک شلوغ بگذارید.

2. زمان کافی زمان - مدیریت زمان

این بسیار آسان است که اجازه دهیم جهان را به اخبار و حوادث خود ببریم، به طوری که شما به طور مداوم بر آن تأکید دارید. توصیه های خوبی وجود دارد که وجود دارد دیو آلن با فلسفه گرفتن چیزها یا استفان کوی با تشویق او برای انجام وظایف فوری و مهم 199) .

در تمام این رویکردها، چه چیزی شمرده می شود، زمان برای بعضی چیزها اعمال می شود و نه به دیگران. این شامل مواردی است که اغلب شما انجام می دهید و چقدر شما را انجام می دهند. یکی از چیزهایی که من در حال حاضر انجام می دهم استفاده از Semalt خیلی بیشتر است تا زمان و یا زمان روزانه برای انجام وظایف خاص تنظیم شود.

به عنوان مثال من به بررسی موضوعات مربوط به وبلاگنویسی با چک کردن اخبار خبری از منابع مهم خبره نگاه می کنم. من از Bloglines استفاده می کنم؛ زیرا این فرمت است که برای من کار می کند. با این حال اخیرا دیگر گزیده ای از هر خوراکی را نمی خوانم اما فقط عنوان را بخوانم. در حال حاضر من در حال پوشش دادن بسیاری از خوردها در زمان اختصاص داده شده است، اما البته ریسک می کنم که من چیزی مهم را از دست خواهم داد که در آن نویسنده دارای عنوان کمتر از رضایت بخش است. با این حال، بهره وری من در این مورد به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

نکته: در انتخاب آنچه که با نگاه کردن به عناوین تنها می خوانید، بی رحم باشید. در صورتی که شک دارید، به سرعت حرکت کنید.

3. چه خبر؟ - حالا زمان

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آنچه که در جوامعی که شما درگیر آن هستید جلب توجه کنید (Twitter، Google Hot Trends ، Google Alerts ). هنگامی که یک موضوع داغ است، مردم به گوگل علاقه مند می شوند تا اطلاعات بیشتری پیدا کنند. گوگل همچنین به نظر می رسد در پست های وبلاگ در جستجو کلمات کلیدی و به سرعت آنها را نشان می دهد. با نوشتن در موضوعات داغ و تفکر از آن کلمات کلیدی، شما شانس خود را که پست های وبلاگ شما در پاسخ به این نمایش داده می شود را بهبود می بخشید.

نکته: وبلاگ در مورد موارد داغ و SEO آنها را برای بهترین دیدار Google.

4. چیزها با گذشت زمان تغییر می کنند - تاریخ سرگرمی است

خوانندگان اغلب تماشا می کنند که چگونه همه چیز تغییر کرده است، بنابراین شما می توانید یک پست جالبی ایجاد کنید اگر به دیگران اشاره کنید که در گذشته جنبه های مهم یک موضوع را پوشش داده اند. جستجوهای سمالد برای پیدا کردن دیگر وبلاگ نویسان که موضوع را پوشش داده اند و لینک ها را به پست های مهم ارسال می کنند. حساب کاربری شما در مورد چیزهایی که توسعه یافته است، ممکن است به عنوان یک پست معتبر در مورد موضوع تبدیل شود.

نکته: برای یک پست قابل توجه در مورد برخی تغییرات مهم، توصیف آنچه که در گذشته داده شده است (و لینک ها) را به کسانی که پیش از آن رفته اند، ارائه دهید.

5. Time Wasting - زمان توییتر

من اطمینان دارم که بسیاری از آنها به طور غریزی از سمالت فکر می کنند وقتی شنیدن عبارت «زمان ناپدید» می شوند. مطمئنا می توانید این کار را انجام دهید اگر شما انضباط و مدیریت زمان را تمرین نکنید. با استفاده از یک رابط مانند Tweetdeck به شما می دهد که بهتر از چه چیزی در حال وقوع است، از آنجا که Semalt خود بسیار ساده است. Semalt چیزی نیست که شما باید با جریان آن بروید. تصمیم بگیرید که چه میزان در طول روزی که می خواهید در Semalt صرف کنید و چه مدت.

نکته: برای جلوگیری از غرق شدن در Twitter، از Tweetdeck استفاده کنید.

6. آیا وقت دارید؟

بنابراین از پنج عبارات اول، این راهنمایی است که به ذهن من افتخار می کند که در زمان کار کردن برای شما در وبلاگ شما مهم است. ششمین عبارت دعوت شماست.

آیا نوک مهم زمانی دارید که فکر می کنید دیگران از آن بهره مند شوند؟ آیا هر یک از این عبارات زمان دیگر به شما برخی نکات اشاره می کند که می تواند به دیگران کمک کند وبلاگ را به طور موثر تر؟ لطفا نظرات خود را اضافه کنید از همه نظرات، شاید خیلی بهتر تا
پ ده ساعت برای نکات بهتر وبلاگ
مقاله را می توان با اعتبار داده شده به کسانی که پیشنهادات خود را شامل می شود Source .

March 1, 2018