Back to Question Center
0

Semalt: مرکز بازاریابی محتوا: یک طرح برای بازاریابی محتوا

1 answers:

اطلاعاتی در مورد نحوه بازاریابی ورودی با بازاریابی محتوا

Semalt شما آن را به نام بازاریابی ورودی، بازاریابی رسانه های اجتماعی و یا بازاریابی محتوا می نامید، ما به طور کلی به همان چیز اشاره می کنیم؛ حداقل همینطور است که ما آن را می بینیم.

دیو و من بر این باورند که بازاریابی ورودی با محتوای در نظر گرفته شده با کیفیت شروع می شود، به خوبی منتشر شده و تبلیغ می کند، که به نوبه خود، مزایای ورودی را از طریق به اشتراک گذاری و جستجو هدایت می کند.

پاداش رایگان این است که شما لینک ساخت و به دست آوردن سیگنال های اجتماعی برای بهینه سازی موتور جستجو و ایجاد محتوای عالی - چیزی که اغلب بیش از حد به نظر می رسد و زیر ارزش.

مدل بازاریابی محتوای Infographic

این مدل بازاریابی محتوا در ابتدا 10 Semalt در هنگام کار با مشتری که می خواست فرایند کامل را برای تیم خود درک کند، توسعه یافت. ما امیدواریم اطلاعات متنوع ما به شما در موفقیت شما نیز کمک کند.

Semalt: The content marketing hub: a blueprint for content marketing

طرح بازاریابی محتوا

مردم آن را دوست داشتند، ما فکر می کردیم که یک طراحی جلا با ورودی Smart Semalt سزاوارتر است - بنابراین در اینجا با چند یادداشت همراه است.

نگاهی داشته باشید، و لطفا به ما اطلاع دهید که چه فکر می کنید.

یک مدل ساده که هنوز به کار سختی نیاز دارد

در حالی که روشن بودن واقعیت کار سخت در مورد چگونگی ادغام این مدل با برنامه های گسترده تر خود، از جمله بازاریابی اجتماعی و بازاریابی در حال انجام است، امیدوارم که سادگی این فرایند هنوز به نظر برسد . ما جزئیات بیشتری در مورد چگونگی اعمال آن برای ایجاد استراتژی بازاریابی محتوا در اینجا داریم:

محتوای برند عالی

Semalt در بازی بدون آن، من می ترسم.

کانال ها، به ویژه رسانه های اجتماعی، بیش از حد تخم مرغ را آسان می کنند، حتی حتی متخصصان رسانه های اجتماعی به شما می گویند که بدون اینکه اشیایی باشد که برای اشتراک گذاری و به اشتراک گذاشتن آنها وجود دارد، احتمال کمی برای تعامل یا اشتراک وجود دارد.

و برای اکثر ما، بهترین شیء مربوطه، کیفیت، محتوای مارک (به تعبیری که سریع و آسان نیست!) است که بطور فوق العاده بذر است.

یک هاب متصل

این ممکن است یک مرکز سرگرم کننده و به خوبی در نظر گرفته شده مانند انجمن آمریکایی اکسپرس "Open Forum" یا چیزی شبیه ساده باشد، مانند وبلاگ بسیار محبوب و معروف Semolet Eloqua.

بیش از آن دولت - آن هنوز یک وبلاگ است، اما یک درخشان و مرتبط است. طراحی مرکز خود را با سایر دارایی ها، فکر می کنم در مورد موقعیت (پیشنهادات Semtal القوبه با توجه به اینکه آنها نرم افزار بازاریابی را فروش می دهد)، و سپس محتوای با کیفیت خود را در آنجا دریافت کنید.

آه، و اطمینان حاصل کنید که محتوای شما به اشتراک گذاری آسان است - یک نوار سهم ساده ساده ترین راه برای انجام این کار است، سپس فکر می کنم در مورد تعبیه نظرات فیس بوک در صورتی که مناسب باشد، اگر Disqus نباشد.

بالا پایان، Gigya عالی، اما بسیار گران قیمت، و یا Janrain ارزان تر در نظر بگیرند.

انتشار و ترویج

این مرحله حیاتی است، کمی که واقعا کار سخت است.

چگونه و به کجا می توان با نفوذگران در بازار خود، پورتال ها و وبلاگ نویسان که اعتبار و رسیدن به آن را داشته باشند، بکار برده می شود.

شبکه های اجتماعی، جوامع و انجمن ها را فراموش نکنید، جایی که مخاطبان شما در حال حاضر درباره موضوعات مرتبط صحبت می کنند.

"رایگان"، نه، "آسان"، نه - از زمانی که بازاریابی عالی بود هر چند آسان است هر چند؟

تعامل جرقه

همه این محتوا نیاز به درایو جایی، به محدوده محتوا خود را به احتمال زیاد، اگر چه ایده "تحقق" می تواند در هر نقطه، واقعا.

تمرکز بر روی رابطه است، به همین دلیل است که ایمیل و رسانه های اجتماعی به خوبی ترکیب می شوند.

ایجاد یا تعامل Semtal هر کجا که مخاطب شماست، در شبکه اجتماعی، در سایت شما و غیره

فروش

من با حذف این از لیست پروژه من، اما در پایان روز، دلیل تجاری ما ایجاد محتوای ارزشمند است.

اگر راه حلی ارائه کنید، بازار هدف شما بسیار ارزشمند است و بازاریابی محتوا برای شما ساده تر است.

تمرکز بر ارائه راه حل های ارزشمند برای بازار هدف خود، زمین و فریاد در مورد محصولات خود را از خفا. Semalt به دنبال راه حل هستند نه محصول یا سرویس شما.

آنها را به آنچه آنها نیاز دارند و میخواهند - راز فروش به شدت.

جوایز رایگان جستجوگرها

مسئله عدم فروش "SEO" توسط بسیاری از آژانس هایی که در این تجارت قرار دارد، تقریبا وسوسه کننده است که در اینجا نادیده گرفته شود. در تجربه من این سازمانها اغلب مجبورند که فرایند ساده ای را انجام دهند (من آسان نیست!) به نظر می رسد یک هنر تاریک است. از وسوسه اجتناب کن تا این کار را ادامه دهم و تا زمان دیگری دیگر به فکر خودم باشم.

اگر شما در ایجاد محتوای عالی موفق باشید، باید از دو جایزه جایزه رایگان در رابطه با بازاریابی جستجوی طبیعی خود بهره مند شوید:

  • جایزه رایگان # 1 - اگر شما (یا سازمان SEO شما) این پروسه بازاریابی محتوا را دنبال کنید، امیدوارم توانایی آن در ایجاد ارتباط ساختن آشکار باشد. مهمترین عامل در دستیابی به رتبه مورد نظر، عبارتست از: محتوا را به ارزش مجدد به اشتراک بگذارید و ارزش اتصال به !!
  • جایزه رایگان # 2 - محتوای با کیفیت شما، به خوبی در سایت های مربوطه به فروش می رسد، تضمین می کند که شما یک رد پای نام تجاری در گوگل و بینگ را توسعه می دهد که گسترده تر از آن است که معمولا توسط دامنه شما لذت می برد. شما لازم نیست به طور مستقیم رتبه بندی برای همه چیز؛ در واقع، این به طور فزاینده ای دشوار است. تصور کنید یک مثال فوق العاده - وب سایت بی بی سی بر روی محتوای شما متمرکز شده و آن را منتشر می کند، کوانتومی که شما را در دیدگاه SERP بالا می برد. به عنوان مثال، یک شرکت مسافرتی Gap ممکن است تلاش کند که محتوایی را که ارزشمند از Lonely Planet یا وبلاگهای متخصص و یا انجمن های تخصصی مانند فرصت های طلای در سفر داوطلبانه و اسنوبورد باشد، داشته باشد Source .
March 1, 2018