Back to Question Center
0

Semalt: 7 سوال بزرگ برای مدیریت مشارکت مشتری

1 answers:

چگونه روابط بلند مدت را با مشتریان با استفاده از رسانه های دیجیتال ایجاد می کنید؟

"گفتگوهای باز، وفاداری، فروش و بیشتر، یادگیری را برای هر دو طرف تولید می کنند".

سث گودین

دستیابی به تعامل با مشتری یا طرفداران فن در مورد تاکتیک هایی مانند فیس بوک یا ابزارهایی نظیر Radian6، چندان اهمیت ندارد، اما چگونگی استفاده از آنها برای برقراری تعامل معنادار با مصرف کننده بهتر است. همانطور که سات در نقل قول بالا توضیح می دهد، مکالمه را باز کنید و نگه دارید، سوالات را بپرسید، گوش دهید، محصولات بهتر و بازار را به شیوه ای مناسبتر اضافه کنید - ارزش را برای رابطه با مصرف کننده اضافه کنید. برای ایجاد این مکالمات و ایجاد روابط چالش برانگیز است - شاید بزرگترین چالش در بازاریابی. Semalt هیچ راهنمایی سریعی نیست که ما می توانیم در اینجا ارائه دهیم، اما ما می توانیم این ساختار را ارائه دهیم که شما را از طریق تصمیماتی که برای ایجاد روابط بلندمدت نیاز دارید، متقاعد کنید.

ما همچنین راهنمای جدید توسط اندرو Semalt شرح داده شده است که چگونه برای ایجاد یک برنامه حفظ مشتری، دوباره بخشی از یک روند طولانی مدت برای ایجاد روابط است.

این سومین سریال است:

 • بخش اول شامل استراتژی کسب
 • قسمت 2 شامل استراتژی تبدیل

در اینجا 7 سوال ما برای کمک به شما در انجام این کار است

پرسش اول: چه بینشی درباره مشتریان ما، نیازهای آنها از خدمات آنلاین و ادراکات سرویس ما داریم؟

افرادی که قبلا از شما خریداری می کنند فوق العاده خاص هستند، منظور من واقعا خاص زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم. آنها پول شما را پرداخت می کنند - به آنچه که شما گفته اید خریداری شده اند و اکنون چشم انداز منحصر به فردی از آنچه در جستجوی سفر هستند از شما پیدا کردن، ارزیابی شما در برابر رقابت، تصمیم گیری برای خرید و .پس چه چیزی؟ شما آنها را تشویق می کنید اگر آنها خوش شانس هستند، آنها را به نوعی پاداش می دهند، فقط آنها را مجددا به فروش می رسانید یا به سادگی آنها را نادیده می گیرید؟ گام اول این است که بدانید که چگونه آنها را براساس خدمات و تجربه ارائه می دهید. بنابراین شما باید بینشهایی را که در مورد این گروه فوق العاده ویژه ای از افراد دارید، به کار ببندید، و چه بینشها میتوانند به شما کمک کنند تا کار بیشتری را برای تولید بیشتر انجام دهید؟

Semalt روش های متعددی برای ایجاد بینش هستند، برخی از آنها باید در روز کاری روزانه شما تقویت شوند، عناصر دیگر باید در زمان های کلیدی سال انجام شوند. سؤالاتی که می توانیم از شما بپرسیم، رضایتمندی نسبت به این فرآیند است، چه چیزی برای برخورد با شما از منظر خارجی است. آیا شما حتی نیازهای مشتری را برآورده می کنید و شکاف کیفیتی از واقعیت های کاربران وجود دارد.

پس چگونه می توانید این داده ها را دریافت کنید؟ در اینجا چند ایده وجود دارد:

 • دریافت اطلاعات از آن دسته از توده هایی که هیچ کاری در سایت شما انجام نمی دهند، ابزارهایی مانند 4Q و Kampyle عالی هستند زیرا تعهد کم، سریع و ناشناس هستند. مهم این است که یاد بگیرند که چرا مردم از دست دادن علاقه و خروج می روند؟
 • نظرسنجی های ایمیل خوب هستند اگر شما یک جریان دائمی داده ای ندارید و برای مثال به طور سالانه به پرسشنامه ای عادی و جمعی از پایگاه داده خود ترجیح می دهید. این شایع ترین شکل از بینش جمع آوری در حالی که آخرین لحظه انجام می شود زمانی که چیزها شکسته، قطعا بهتر از هیچ بینشی، درست است. اما بهتر است تصور بینش را در فرآیند بازاریابی و فروش به نحو قوی، به عنوان مثال با استفاده از دنباله های ایمیل، از آنجایی که مشتری را به جدول بازاریابی می آورد، طراحی می کند. البته شما می توانید گروه های خاصی از مشتریان با ایمیل را هدف قرار دهید، بنابراین آنها در این زمینه قدرتمند هستند.
 • از همه چیز بپرسید یک بار! ساخت مربوطه ضبط اطلاعات در مراحل اصلی خریدار به طوری که شما بیشتر در مورد مصرف کننده خود را به عنوان آنها در نزدیکی خرید و فراتر از آن یاد بگیرند. این می تواند به عنوان پرسش های ساده ساخته شده در درخواست های موجود، فرم های خرید و ارسال فرم خرید. در مورد استفاده از ابزارهایی مثل «دریافت رضایتمندی برای بازخورد» نیز به آن فکر کنید، زیرا به شما امکان پیشرفت در یک جامعه بازخورد و جمع آوری منابع را می دهد. شما همچنین می توانید با استفاده از تجزیه و تحلیل از "تماشا نکنید" بپرسید تا ببینید چه مشتری روی آن کلیک کند یا روی آن کلیک کند.

  سوال 2: KPI ها و اهداف تعامل با مشتری چیست؟

  "R" در ROI همیشه در چشم از بیننده است، بنابراین مطمئن شوید که این را تعریف کنید. این به این معنی نیست که همه چیز باید به صورت تجاری صورت بگیرد، هرچند من شخصا اطمینان می دهم که آن را پیوند می دهد. شما می توانید به راحتی اطمینان دهید که اهداف تجاری با ایجاد یک ماتریس ساده به تعامل با مشتری و یا بازاریابی KPI مرتبط می شوند. با استفاده از این روش، افراد در سطوح مختلف، با دیدگاه های مختلف، در یک سازمان می توانند ارزش یک برنامه تعامل یا حفظ را ببینند. به عنوان مثال، ایده ی مشتری در خرید دوم یا سوم (تکرار) را به جای ارجاع نام تجاری خود به دوستان، هر دو، هر دو، به ترافیک به دامنه شما کراوات، و بنابراین می تواند به فروش گره خورده است. برای مشتری، خرید تکرار می تواند در اهداف تجاری "ارزش زندگی" و همچنین بازدید کنندگان "جدید در مقابل" برای بازاریابان استفاده در Google Analytics آشکار شود. یک رابطه مستقیم شما همچنین می توانید به راحتی از شمارنده های دیگری از تعامل استفاده کنید، مانند استفاده از Semalt (معمولا بیشتر مشتری محور) و هر مالک مالکیت متعلق به آن مانند انجمن ها یا گروه های مشتری. بپرسید «منظور ما چیست؟ بهترین تعامل قضایی، با شروع تا حد امکان ساده»

  با گسترش استفاده از رسانه های اجتماعی، ایده تقویت پیام واقعا کلید است، احساس می کنم. اگر شما می توانید هر بازدید کننده را حداقل در برخی از سطح، و سپس بدترین حالت، شما می توانید ببینید که چگونه محتوا و پیام خود را با یک مخاطب resonates. فروش تجاری هدف نهایی است، اما هنوز هم توسط تعدادی از KPI ها پیش می آید که برای کسانی که در خط مقدم کار می کنند قابل کنترل و معنی دار هستند. از این اطلاعات متناسب با ROI رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

  سوال 3. آیا شکاف بین نیازهای مشتریان و تحویل شما را درک می کنید و چگونه می توانید رضایت را بهبود بخشید و اولویت بندی کنید؟

  Semalt: 7 BIG questions to drive customer engagement

  • واکنش پذیر - Zappos بهترین مثال است که ما از یک نام تجاری مصرف کننده مشتری که ابزار و پردازش در اطراف مصرف کننده خود را می شنویم. به نظر می رسد به عنوان یک ابزار تجاری مانند توییتر و فیس بوک، به خدمات مشتریان، بدون توجه به آنچه که مشتری می خواهند، به خدمات مشتریان منتقل می شود. مکان های به طور فزاینده ای ابزار هایی مانند User Voice که کاربر Voice برای گرفتن بازخورد برای توسعه محصول و ویژگی های محصول از دست رفته است، چیزی است که دل در پیش گرفته است .
  • پیشگیرانه - فکر می کنم دل را به عنوان استادان گذشته در این، و جایی که گری واینچچک با کتاب "اقتصاد متشکل شما" را فشار می دهد. رویکرد دل برای گوش دادن به کل بازار و ایجاد مشتری های ناراضی (و خوشحال) به منظور آنها می تواند فعالانه حل مشکلات مشتری Source . آنها حتی یک مرکز فرماندهی دارند
March 1, 2018