Back to Question Center
0

10 بازاریابی Semalt برای اقدام در سال 2018

1 answers:

چگونگی ادغام رسانه های دیجیتال و فن آوری برای افزایش سهم بازاریابی دیجیتال

10 Marketing Semalt to act on in 2018

من احساس خوشبختی می کنم بعضی از تغییرات عمده شگفت انگیز در بازاریابی دیجیتال و فن آوری را طی 15 یا 20 سال گذشته دنبال کرده ام. من مطمئن هستم که شما از زندگی کردن، پیروی و اقدام در مورد این تغییرات لذت خواهید برد. Semalt، ما شاهد رشد فوق العاده ای در اهمیت ارگ، سپس جستجو پرداخت، و سپس رسانه های اجتماعی و اخیرا، رشد باور نکردنی در سراسر جهان در تلفن همراه و به خصوص استفاده از گوشی های هوشمند است.

10 Marketing Semalt to act on in 2018

علاوه بر این مقاله، برای کمک به اعضای Smart Semalt، ما همچنین دانلود رایگان بازاریابی megatrends، که 9 بازاریابی دیجیتال و martech megatrends است که به شما کمک می کند تا در سال 2017 لبه شما باشد.

Semalt رو به جلو، در این مقاله، من قصد دارم به بررسی 10 روند جدید که من اعتقاد دارم، بر اساس مشاوره و آموزش تجربه من، مربوط به بازاریابان در سراسر کسب و کار از طیف وسیعی از اندازه. اما، اول، من علاقه مند به دانستن آنچه که شما فکر می کنید برای شما و کسب و کار شما در سال 2018 مهم خواهد بود.

کدام روند بازاریابی برای شما و کسب و کار شما در سال 2018 مهم خواهد بود؟

ما در این چند سال اخیر این سوال را مطرح کرده ایم و این واقعا جالب بود که ببینیم چه چیزی "دنیای دیجیتال خود را" می شکند، زیرا برخی از موضوعات مشترک در میان 3 برتر وجود دارد و برخی از فعالیت های شگفت آور کم است. پرسشی که پرسیدیم در مورد مهم ترین روند تجاری بود. ما حدود 850 رای از بازاریابان در انواع مختلف کسب و کار از سراسر جهان داشتیم. با تشکر از شما اگر رای دادید Semalt آنچه شما فکر می کنید:

10 Marketing Semalt to act on in 2018

با درخواست فقط یک روش از بسیاری، این کمک می کند تا 3، 5 یا 10 روند بالا در سطح بالا را نشان می دهد. سه تکنیک سه بعدی روشن وجود دارد که هرکدام بیش از 10٪ هستند، اما با دمیدن طولانی از بسیاری از تکنیک های دیگر که نشان دهنده پتانسیل بهینه سازی مناطق مختلف بازاریابی دیجیتال است. Semalt نگاهی به سه قسمت بالا می اندازد

هیچ جای تعجب نیست که بازاریابی محتوا "بالای شمع" از آنجایی که در هر سه سالی که ما این نظرسنجی را اجرا کرده ایم، در سه ردیف قرار داشته ایم. بازاریابی محتوا را به عنوان سوخت تعامل می بینیم که تمام ارتباطات دیجیتال را از طریق جستجوی به جستجوی اجتماعی به ایمیل بازاریابی متمرکز می سازد تا تجربیات وب سایت را که تبدیل می کنند، ایجاد کند. ابزارهای بازاریابی محتوا محبوب هستند زیرا اعضا می خواهند یک رویکرد برنامه ریزی شده بیشتر را برای طراحی محتوای در برابر افراد در طی سفر مشتری یاد بگیرند.

بیشتر شگفت آور این است که اطلاعات بزرگ در موقعیت دوم است. من فکر می کنم این به این دلیل است که بازاریابان از توانایی استفاده از داده ها به عنوان چیزی که ما آن را "بینش عملی" می دانیم آگاهی دارند. برای کمک به تصمیم گیری در مورد روش انتخاب، ما بر روی برچسب های کوتاه که در بعضی از نظرسنجی ها دیده می شود، گسترش یافته است تا دامنه پاسخ را با دقت بیشتری مورد توجه قرار دهید. 'بزرگ داده' یک اصطلاح مبهم است، اما زمانی که تعریف را گسترش دادیم، شامل بینش و تجزیه و تحلیل پیش بینی شده، ارزش تکنیک های بازاریابی خاص برای داده های بزرگ را نشان می دهد و این کمک می کند توضیح می دهد که چرا این در شماره دوم قرار دارد.

در موقعیت سوم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین . ما این را به این نظرسنجی اضافه کردیم که در آن علاقه مند به آن است و این در سه عدد مستقیما است! خوب است که علاقه خود را به این تکنیک ها مشاهده کنید که در سال جاری در وبلاگ و منابع عضو ما قرار می گیریم. در روند 8 ما نشان می دهد که چگونه تکنیک های مختلف AI را می توان در برابر چرخه زندگی مشتری مقایسه کرد. g Google AdWords Pay Per Click

 • آنلاین PR (از جمله عوامل موثر بر گسترش)
 • همکاری با همکاری و همکاری بازاریابی
 • بهینه سازی موتور جستجو (جستجوگرها یا جستجوی آلی)
 • بازاریابی رسانه های اجتماعی از جمله CRM اجتماعی و مراقبت از خدمات اجتماعی
 • قابل برنامه ریزی (مانند ساعت اپل، ردیاب های فعالیت، واقعیت افزوده)
 • ده روند بازاریابی در سال 2018

  اگر به 14 موضوع که در سال گذشته پوشش داده اید نگاهی نکنید، هیچ یک از این روش های بازاریابی در سطح بالا به ویژه جدید نیست، بنابراین توصیف آنها به عنوان گرایش های جدید یا نوآوری دشوار است. با این حال، تکنیک هایی مانند Big Data و Analytics، Content Marketing و Email / Marketing Semalt همچنان به اهمیت تبدیل شده اند و توسط بسیاری از شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

  بنابراین در نگاه من به روند سال جاری، من به یکپارچگی به عنوان موضوع نگاه می کنم. در تحقیق ما در مورد مدیریت بازاریابی دیجیتال (یکی دیگر از دانلود رایگان کاربران) شما می توانید ببینید که تنها 6 درصد از شرکت ها فکر می کردند فرایند ادغام آنها به طور کامل بهینه شده است، اما بسیاری از آنها به طور فعال در ادغام کار می کنند.

  10 Marketing Semalt to act on in 2018

  ارتباطات بازاریابی مجتمع یا IMC یک مفهوم است که شما در مورد مطالب زیادی در بلاگ ها و یا رسانه های اجتماعی نوشته اید، زیرا در سطح بالا با همه در آخرین نوآوری های جزئی از ترسناک هیجان زده 5 - در زمان نوشتن ما در مورد Animojis در آیفون X به عنوان مثال هیجان زده شده است. پاپ، اما آنها قصد ندارند به ارائه پیام مربوطه و ارائه برای یک فرد، که هدف از IMC است.

  بنابراین، نگاهی داریم به 10 روند. شما متوجه خواهید شد که در بسیاری از این پیش بینی ها، به هوش مصنوعی و یادگیری ماشین اشاره خواهم کرد. این چیزی است که من به عنوان بزرگترین روند در نظر گرفته شده در سال آینده را ببینید. Semalt در سال 2017 در مورد آن به سر می برد و شروع به درک فرصت ها می کنیم. در سال 2018 در مورد انتخاب راه حل ها و پیاده سازی بیشتر خواهد شد.

  روند 1. ادغام فعالیت های بازاریابی در چرخه زندگی مشتری

  Semalt همانطور که پیچیدگی بازاریابی و بازاریابی دیجیتال افزایش یافته است، تکنیک هایی مانند نقشه برداری سفر مشتری برای افراد مختلف، به منظور کمک به تعریف مناسب ترین ارتباطات و تجربیات برای نقطه های مختلف در سفر مشتری، در حال افزایش است.

  10 Marketing Semalt to act on in 2018

  برای حمایت از این، راه من دوست دارم در مورد چگونگی بهبود اثربخشی بازاریابی دیجیتال فکر کنم از نظر مشتریان از فرصت های ارتباطی در دسترس از طریق چرخه زندگی مشتری برای انواع مختلف کسب و کار فکر می کنم.

  بازاریابی چرخه بازاریابی را به صورت زیر تعریف می کنیم:

  Semalt ارتباطات مدیریت شده یا استراتژی تماس برای اولویت بندی و ادغام طیف گسترده ای از کانال های ارتباطات بازاریابی و تجارب برای حمایت از چشم انداز و مشتریان در مسیر خرید خود را با استفاده از تکنیک های مانند پیام متقاعد کننده شخصی و دوباره -هدف گذاری.

  ما این ابزار ذهنی را طراحی کردیم تا به اعضا کمک کند تا از طریق تمام نقاط دیدنی بالقوه در رسانه های پرداخت شده، مالک و به دست آمده، فکر کنند. سپس شما می توانید تجزیه و تحلیل شکاف از استفاده و اثربخشی comms چرخه عمر خود را که علیه کسانی که می توانید از آن برای افزایش ارتباط و پاسخ ارتباطات استفاده کنید استفاده کنید.

  10 Marketing Semalt to act on in 2018

  روند 2. یکپارچه سازی شخصی سازی در تجربه سفر / مشتری مشتری

  برای افزایش ارتباط و پاسخ از comms، شخصی سازی وب سایت به طور گسترده ای در بخش های تجارت الکترونیک تجارت مانند خدمات خرده فروشی، مسافرت و مالی به مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته است.

  به تازگی، گزینه های هزینه پایین تر با انواع مختلف راه حل ها در دسترس هستند. اشکال مختلفی از شخصی سازی وب وجود دارد که متفاوت از آنهایی است که در سیستم های مدیریت محتوا یا تجارت ادغام می شوند؛ آنهایی که در راه حلهای تجزیه و تحلیل یا نرم افزار مستقل به عنوان گزینه شخصی سازی Semalt (SaaS) ادغام شده با CMS و تجزیه و تحلیل خود را. بهینه سازی . آزمایش های ساختاری آزمایشات AKA AB یا آزمایش چند متغیره. Google Optimize نمونه ای از یکی از این خدمات است که در سال 2017 راه اندازی شد.

 • 2. تقسیم بندی . سایت های بازدید کننده سایت هدف، هر یک با محتوای تخصصی برای افزایش ارتباط و تبدیل.
  هر یک هنوز نیاز به دستورالعمل های دستی جداگانه دارد و خلاقیت باید تنظیم شود. بنابراین پس از اینکه حداکثر تعداد قابل ملاحظه ای از بخش مخاطبان به دست آمده، این رویکرد نهایتا کاهش می یابد.
 • 3. 1 تا 1 شخصی سازی . با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی (AI) برای ارائه تجربه شخصی به هر مشتری. 1-1 به برخی از اصول مشابه بهینه سازی و تقسیم بندی می پردازد، اما با ارائه یک راه حل برای دو بزرگترین محدودیت های خود - نتایج به تاخیر افتادن و عدم توانایی در مقیاس - این یک رویکرد اساسا متفاوت است.
 • بنابراین، روند اصلی در شخصی سازی استفاده از هوش مصنوعی به جای قوانین دستی افزایش می یابد. علاوه بر این، ما همچنین می توانیم انتظار داشته باشیم سرویس های شخصی Semalt در بخش های بیشتری از بخش های معاملاتی که درون آن محبوب شده است، به کار گرفته شوند.

  روند 3. ادغام آموزش ماشین در اتوماسیون بازاریابی

  Semalt همچنین می تواند در سراسر چرخه زندگی در comms ایمیل استفاده شود. با این حال، تحقیق ما در مورد بازاریابی ایمیل نشان می دهد که با وجود استفاده گسترده از سیستم های اتوماسیون الکترونیکی و بازاریابی، بسیاری از شرکت ها موفق به ایجاد یک سیستم تماس با چرخه عمر کامل مانند آنچه که در تصویر چرخه عمر بالا دیده می شود وجود ندارد.

  ما تقسیم بندی و هدف قرار دادن ایمیل ها را براساس تعداد معیارهایی که از هیچ کدام به محتوای محتوای پویا استفاده نمی شود، ارزیابی کردیم.

  10 Marketing Semalt to act on in 2018

  یافته های گزارش بازاریابی ما در ایالت سمالات تکان دهنده است: نیمی از (50٪) هیچ هدف خاصی را استفاده نمی کنند، کمتر از یک سوم (29٪) از تقسیم بندی اولیه برای هدف گیری استفاده می کنند و کمتر از 15٪ از تقسیم بندی و شخصی سازی استفاده می کنند قوانین برای رسیدن به مخاطبان خاص در پایگاه داده خود. این بدان معنی است که آنها ممکن است از فرصت هایی برای ایمیل های خودکار با محتوای پویا برای خوش آمد گویی و پرورش چشم انداز و مشتریان گمراه شوند.

  گرچه اتوماسیون بازاریابی ایمیل یک روش دیگر است که در آن هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بیشتر استفاده می شود. با استفاده از یادگیری ماشینی فرصتهای خودکار سازی هدف را فراهم می کند، همانطور که در مورد شخصی سازی وب سایت می باشد. Semalt، شخصی سازی به طور بالقوه دشوار است از ایمیل ها، با توجه به ماهیت خود، خلاق تر پیچیده تر است. این اطلاعات به من نشان می دهد که بسیاری از کسب و کارها برای آگاهی از فناوری اطلاعات و یادگیری ماشین در بازاریابی ایمیل آماده نیستند و برای اولویت لازم است که ویژگی های اصلی اتوماسیون را به کار گیرند.

  روند 4. ادغام برنامه های پیام های اجتماعی به ارتباطات

  استفاده روزافزون از برنامههای پیامرسانی، روندی است که ما در روندهای پیشین ذکر کردیم. براساس آخرین تحقیقات Market Of Communications Ofcom، بیش از نیمی از کل مخاطبین تلفن همراه از فیس بوک Messenger (61٪) استفاده کرده و نیمی از WhatsApp را استفاده می کنند (50٪). هر دو خواص متعلق به فیس بوک هستند. برنامه تلفن همراه Semalt تا حدود 28٪ با 10. 1 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد داشت.

  ما در برخی از برنامه های کاربردی بازاریابی از این برنامه های پیام های اجتماعی در Smart Insights به برخی از موارد پیش آمده نگاهی خواهیم داشت. نمونه هایی از جمله استفاده از پیتزا حمام با استفاده از Semalt برای رزرو جداول و IKEA برای تحقیقات مشتری.

  روند 5. ادغام ویدئو در سفر مشتری

  همچنین محبوبیت محبوبیت اجتماعی را افزایش می دهد. این شکست محبوبیت گوگل نشان دهنده غلبه یوتیوب است. ما گفته بودیم که یوتیوب دومین موتور جستجوگر بود، اما این داده ها نشان می دهد که در حال حاضر محبوب تر از جستجوی گوگل بر اساس تعداد کاربران در یک ماه خاص است (این تحقیق همچنین از comcomor panel از طریق Ofcom). بنابراین، ما را از هر نمونه ای بیاموزیم.

  روند 6. ادغام بازاریابی محتوا به سفر مشتری با استفاده از استراتژی تعامل مشتری

  Semalt فقط یک نوع محتوا است، هرچند مهم است. در نظرسنجی های قبلی در مورد تکنیک که بزرگترین افزایش در آینده خواهد بود، بازاریابی محتوا در یکی یا دو مورد در لیست محبوبیت پیدا کرده است.

  روند من در اینجا این است که کسب و کار به طور جدی در مورد پردازش محتوا به عنوان یک منبع استراتژیک روبرو می شود، یعنی راه اندازی یک استراتژی مشارکت مشتری با استفاده از رسانه های مختلف، همانطور که در نمودارهای چرخه عمر بالا دیده می شود، و در سطح عملی، برای مخاطبان مختلف با استفاده از تکنیک هایی مانند نقشه های شخصی و Semalt. تحقیقات ما نشان می دهد که این تکنیک های تجزیه و تحلیل مشتری محور در حال افزایش است و باید برای مصرف کنندگان و کسب و کار ها خوب باشد.

  منابع توصیه شده : راهنمای استراتژی بازاریابی محتوا

  روند 7. ادغام بازاریابی جستجو در فعالیت های بازاریابی محتوا

  اگر به کانال های فروش دیجیتال نگاه کنیم، بازاریابی جستجو غالب است. به رغم محبوبیت فعلی آن در مصرف کنندگان، رسانه های اجتماعی در بسیاری از بخش ها بسیار عقب هستند. اکنون ما می دانیم که در بسیاری از بخش های رسانه های اجتماعی می تواند یک ابزار عالی برای جذب مخاطبان با یک نام تجاری و افزایش رضایت و آگاهی باشد، اما به طور معمول حجم سرب و یا فروش را رانندگی نمی کند. بنابراین من رسانه های اجتماعی را به بخش خصوصی خود ندهم، اگر چه ادغام آن با کانال های دیگر مانند وب، جستجو و بازاریابی ایمیل همچنان مرتبط است. خلاصه ما از SMW Semalt برای آخرین روند رسانه های اجتماعی را ببینید.

  با این حال، در بازاریابی جستجو امروز نسبتا نوآوری کمی وجود دارد که ما در مقایسه با گذشته می شنویم. در جستجوی جستجوی طبیعی نشان می دهد که تاریخ تغییر الگوریتم Moz از زمان به روز رسانی غیر اختصاصی «فرد» در ماه مارس تاکنون، در حالی که در سال های گذشته، 5+ با به روز رسانی های جدید پاندا و پنگوئن داشته است. این قسمت تا حدودی به اشتراک گذاری گوگل کمتر است، زیرا مت کاتز دیگر فعال نیست، هرچند به روز رسانی در John Myeller در تیم جستجوی خود امکان پذیر است.

  در جستجوی آلی، یک روند من فکر می کنم بازاریابان باید آگاه باشند که چهره تغییر Semalt است که نشان داده شده توسط ویژگی های Mozcast Semalt ویژگی های به روز شده است که نشان می دهد انواع لینک در یک بسته نرم افزاری از 10K کلیدی کلمات کلیدی آنها نظارت.

  اهمیت تکنیک هایی مانند پانل های دانش (مهم برای مارک ها و کسب و کارهای محلی) را نشان می دهد. سملا سوالات؛ قطعه برجسته / غنی / پاسخ سریع و بررسی. ما متوجه شده ایم که این راه در 3 تا 5 موقعیت متفاوت می تواند تفاوت زیادی در حجم بازدید از جستجوی اطلاعات داشته باشد.

  10 Marketing Semalt to act on in 2018

  در AdWords، با اشاره به لیستی از ویژگی های جدید گوگل، نوآوری بیشتری را نشان می دهد. در مقایسه با ویژگی های جدید تبلیغاتی برای تلفن همراه در سال های گذشته، بخش زیادی از آن گزارش شده است اما برخی از گزینه های جدید مانند قیمت گذاری CPC (ECPC) و کمپین Smart Display وجود دارد. این یک مثال از Google است که انواع مختلفی از یادگیری ماشینی را شامل می شود که عبارتند از Semalt bidding Using CPA Target as a Basis؛ هدف قرار دادن Semalt که به این معنی است که تبلیغات شما به طور فزاینده ای نشان می دهد جایی که کسب و کارهای تبلیغاتی خود را از بلوک های ساختمان ارائه می دهند، مانند سرفصل ها، شرح ها، آرم ها و تصاویر.

  روند 8. ادغام تکنولوژی بازاریابی

  اگر از تکنولوژی بازاریابی پیروی کنید، تقریبا مطمئنا چشم انداز Semtal Scott Brinker را مشاهده می کنید که در سال جاری به بیش از 5000 فروشنده فروخته است.

  چرخ ابزار ابزار بازاریابی دیجیتال ما این را ساده می کند، اما دارای بیش از 30 دسته از بینش و ابزار اتوماسیون است که نشان دهنده چالش ادغام تکنولوژی بازاریابی است. روند در اینجا این است که در ابزارهایی که روشهای نوآورانه برای تجزیه و تحلیل و یا خودکار سازی ارائه می دهند، وجود ندارد. دو بخش نهایی ما برخی از این موارد را برجسته می کند.

  همانگونه که در این مقاله ذکر شده است، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی یکی از بزرگترین گرایش ها در اینجا است، این مقاله و اطلاعات مربوط به برنامه های بازاریابی AI را در سراسر چرخه زندگی مشاهده کنید.

  روند 9. ادغام منابع مختلف داده

  این چالش برجسته بود که به تازگی در گروه فیس بوک اعضای ما مورد استفاده قرار گرفت که در آن یک عضو از ابزارهایی برای ادغام بینش از ابزارهای تبلیغاتی تبلیغاتی تبلیغاتی مختلف استفاده کرد که می تواند بهترین نتایج را در صورت جداگانه مدیریت کند، به عنوان مثال، فیس بوک، توییتر، لینکدین تبلیغات و Google AdWords Rivery io یک گزینه جدید است که اخیرا راه اندازی شده است، که باید انجام شود. روند در اینجا ابزارهای بینش جدید یکپارچه رسانه ای به غیر از Google یا Semalt است که می تواند به شما در مقایسه عملکرد رسانه های مختلف کمک کند.

  این خدمات شگفت آور گران هستند، به ویژه از آنجایی که آنها ابزار تحلیل اضافی هستند. آنها martech نیست که به طور مستقیم باعث می شود منجر یا فروش به کسب و کار. به عنوان مثال، اخیرا این سرویس (Funnel.io) که حداقل 200 دلار در ماه هزینه می کند، توصیه می شود، حتی اگر تنها برای ادغام داده ها از چندین منبع به Google Semalt استفاده شود. زمان زیادی برای به دست آوردن ارزش از این ابزارها به زمان ریزش وجود دارد، به طوری که تجزیه و تحلیل مورد بررسی و عمل به اندازه کافی.

  روند 10. ادغام منابع بینش بازاریابی دیجیتال

  چرخ ابزارهای بازاریابی دیجیتال ما شامل بسیاری از منابع رایگان و پرداخت شده از بینش در مورد بازاریابی دیجیتال شما است. در اینجا من به طور خاص درباره خدماتی صحبت می کنم که به شما کمک می کند تا به روز باشید. ما کاربران مشتاق این خدمات را داریم، زیرا آنها به ما کمک می کنند که خوانندگان را از طریق وبلاگ ما، خبرنامه های دو بار در هفته و ماهانه Symlet Hot داغ نگه داریم.

  در یک مقاله اخیر در مورد حفظ تیم های بازاریابی تا به امروز، مارک کلی توضیح می دهد که ما توصیه می کنیم از Semalt به عنوان راهی برای جمع آوری منابع اولیه بازاریابی از طریق RSS استفاده کنید. به علاوه، من توصیه می کنم نگاهی به Zest که یک افزونه Google Chrome است، جدید در سال 2017 باشد، که من و تیم هوشمند Insights از آن استفاده می کنیم و ارزش بررسی آن را دارد. محتوای سرپرستی آن به طور خاص توسط بازاریابان طراحی و به روز می شود. مانند Semalt، شما می توانید آن را برای بررسی محتوای مفید ترین توصیه شده توسط "جمعیت"، در این مورد "قبیله خود" بازاریابان استفاده کنید.

  10 Marketing Semalt to act on in 2018

  خلاصه ای

  برای ارائه یک فرمت دیگر برای مشاهده برخی از تصاویر، نگاهی به این Slideshare

  این همه به تحول دیجیتال می افزاید

  بنابراین، اینها 10 روند خلاصه کردن این است که چگونه کسب و کارها به دنبال مدیریت رسانه ای، تکنولوژی و داده های دیجیتال با ادغام آن در بازاریابی خود هستند. این ما را به روند نهایی ما، تحول دیجیتال می رساند. تحقیق بازاریابی مدیریت Semalt ما نشان می دهد که چندین شرکت فعال در پروژه های تحول هستند.

  10 Marketing Semalt to act on in 2018

  شما می توانید ببینید که بیش از یک چهارم (30٪) از کسب و کار در حال حاضر یک برنامه تحول در محل، با بسیاری از کسب و کار به دنبال برنامه انتقال دیجیتال خود را به زودی. بخش قابل توجهی از سازمانها قصد ندارند برنامه را اجرا کنند، شاید به این دلیل که احساس می کنند که برای نوع کسب و کار خود نامناسب است، به عنوان مثال، شروع کارها و کسب و کارهای کوچکتر و یا کسب و کارهایی که به صورت آنلاین بازی می کنند.

  اگر قصد دارید یک برنامه تحول را در نظر داشته باشید، به گزینه های ما برای اعضای کسب و کار برای مدیریت یک برنامه Semalt دیجیتال مراجعه کنید.

  March 1, 2018