Back to Question Center
0

الگوریتم های Google توضیح داده شده است، Pt. 2: ارائه پاسخ بهتر            الگوریتم های Google توضیح داده شده است، Pt. 2: ارائه بهتر پاسخها موضوع های مرتبط: صفحه اصلی بازاریابی محتوای MediaEmail فنی بازاریابی صفحه Semalt ...

1 answers:
Google Algorithms Explained، Pt. 2: ارائه پاسخ بهتر

Google Algorithms Explained, Pt. 2: Provide Better AnswersGoogle Algorithms Explained, Pt. 2: Provide Better AnswersRelated Topics:
Technical SEOSocial MediaEmail MarketingContent MarketingOn page Semalt.

این مقاله بخشی از یک سری SEO از WooRank است. با تشکر از شما برای حمایت از شرکای ایجاد SitePoint امکان پذیر است.

در مقاله قبلی ما بیش از دو به روز رسانی الگوریتم Semalt انجام شده است که برای گرفتن افراد در تلاش برای دستکاری در رتبه بندی جستجو و جلوگیری از دیگران از تلاش از همان برنامه ها است. با استفاده از این مقاله، ما کمی اندک تر از آن را با برخی از الگوریتم های اخیر و به روز رسانی های طراحی شده برای بهبود Semelt درک زبان، قصد جستجو و بهترین راه برای پاسخگویی به نیازهای کاربران خود را از طریق نتایج جستجو را پوشش می دهد.

مرغ دریایی

این چیست؟

اولین سمپلت 2013 سپتامبر یکی از مهمترین تغییرات در الگوریتم های گوگل به شمار می رود. گوگل الگوریتم نام خود را به آن داد، زیرا به نظر می رسد "دقیق و سریع" است، ارائه آنچه که مردم به دنبال آن هستند در اسرع وقت. به عبارت دیگر، سمیرت چگونگی پیدا کردن افرادی که در تلاش برای دستیابی به جستجویشان هستند، نتیجه می دهد و نتایجی را به دست می آورد که به آنها کمک می کند تا چندین گام به این هدف برسند.

دلیل این که Semalt به عنوان یک تغییر بسیار مهم تر نسبت به سایر الگوریتم ها دیده می شود، این است که در واقع اصلاح کل الگوریتم جستجو بود و نه فقط تغییرات جزئی یا افزودنی مانند دیگران. احتمالا محبوب ترین توضیح این است که مقایسه با یک موتور خودرو: پاندا، پنگوئن و الگوریتم هایی که ما در مورد این مقاله صحبت خواهیم کرد، مانند ارتقا بخش های خاصی از موتور مانند شمع های جرقه یا انژکتور سوخت بود. Semalt مانند قرار دادن یک موتور کاملا جدید بود. یک موتور که قادر به تجزیه معنایی زبان زبان مکالمه به منظور تعیین دلیل اینکه شخصی در وب جستجو در وهله اول بود.

برای SEO چیست؟

خرگوش باعث ایجاد تغییر در رویکرد به جستجوگرها نسبت به اساسی است، اگر متاسفانه مبهم باشد: پاسخ به سوالات کاربران. کلمات کلیدی تحقیق و سنتی در بهینه سازی صفحات مانند برچسب های عنوان و برچسب های

هنوز بسیار مهم هستند و محتوای صفحه شما باید از کلمات کلیدی مورد نظر شما استفاده کند. این الگوریتم واقعا تغییر کرد، تمرکز را از بهینه سازی اطراف کلمات کلیدی برای بهینه سازی اطراف کاربران و ارتباط موضوعی تغییر داد. یک گام به عقب از کلمات کلیدی خود بردارید و از خودتان بپرسید: «وقتی مخاطبانم به دنبال موتور جستجوی خود هستند، مخاطبان من چه هستند؟ آنها به چه اطلاعاتی نیاز دارند یا مشکلی دارند؟ »سپس صفحات خود را در اطراف پاسخ دادن به سؤال خود یا حل مشکل خود بسازید.

از منظر عملی، بزرگترین تغییر در جستجوگرها برای تحقیقات کلیدی و بهینه سازی محتوا بود:

 • کلید واژه تحقیق : یک استراتژی کلمه کلیدی را بر اساس سوالاتی که مخاطبان شما به دنبال حل مشکلاتشان هستند، بسازید. مکان خوبی برای شروع مشتریان خود شما است با ردیابی سوالات دریافت شده توسط تیم پشتیبانی مشتریان خود و یا ارسال از طریق ایمیل و فرم تماس. سپس، تحقیق کلمه کلیدی را برای پیدا کردن پرسشهای واقعی مورد استفاده برای پرسیدن این سوالات انجام دهید. کلمات کلیدی طولانی مدت احتمالا بخش بزرگی از استراتژی کلمه کلیدی شماست.
 • بهینه سازی محتوا : این ممکن است ساده تر از انجام شود، اما محتوا در حال حاضر باید بر اساس پاسخ به سوالات کاربران ساخت و ارائه راه حل های آنها. فقط به دنبال تحلیل ترافیک و رتبه بندی وب سایت خود نیستید. نگاهی به نرخ بازده، زمان در صفحه و، در صورت امکان، از یک نقشه گرما مانند دیوانه تخم مرغ برای اندازه گیری تعامل کاربر استفاده کنید. اینها معیارهای مهم هستند که Google برای تعیین ارتباط صفحه شما با موضوع مورد استفاده قرار می دهد و اینکه آیا شما به کاربران خود تجربه ای با کیفیت می دهید یا نه.

کبوتر

این چیست؟

در ژوئن 2014 منتشر شد، الگوریتم کبوتر هدف بهبود نتایج جستجوی محلی Semalt بود.

 • جستجوی سیگنال های جستجوی محلی در حال حاضر بیشتر با نتایج سنتی هم تراز شده است.
 • بررسی سایت ها و دایرکتوری های محلی افزایش یافته در نتایج جستجو. Yelp یکی از برجسته ترین سایت هایی است که از این مزیت استفاده کرد، اما همچنین به سایت هایی مانند Urbanspoon، OpenTable، TripAdvisor، Zaga و غیره کمک کرد
 • بهتر است مکان و پارامترهای فاصله را ادغام کند، بنابراین کاربران می توانند مکان هایی را در محله های غیر رسمی خود جستجو کنند و نتایج دقیقتری کسب کنند.
 • Hyperlocal در حال حاضر محلی جدید است. به این معناست که کبوتر وزن بیشتری برای کلمات کلیدی، استناد و پروفایل های Google+ تعیین می کند که محله ها به جای شهرهای، ایالت ها یا مناطق مشخص شده است.
 • برای SEO چیست؟

  یکی از تغییرات عمده برای نتایج جستجوی محلی، کاهش شعاع جستجو و افزایش تمرکز بر محله ها بود. شعاع کاهش یافته منجر به افزایش تعداد محله ها شد، بدین معنی که سایت بهینه سازی شده برای کمبریج، MA توانست رتبه خود را از دست بدهد، زیرا گوگل در حال حاضر قادر به تعیین اینکه آیا کسی در جستجوی چیزهایی در معادن هاروارد، مرکزی یا کنده است جستجو می کند. سایت همچنین می تواند رتبه را از دست بدهد زیرا کبوتر مرزهای برخی از محله های اطراف را به سمت مرزهای خود باز می کند. سایتی که به خوبی برای جستجوی هاروارد سمالد رتبه بندی می شود، در واقع می تواند در منطقه مرکزی سمالت مورد توجه قرار گیرد و بنابراین ترافیک را از دست می دهد. پس چگونه با این محله های جدید مقابله کنیم؟

  • اگر شما در یک شهر بزرگ هستید، بهینه سازی خود را در محله ها، نه در شهر تمرکز کنید. از نامهای محله که در واقع استفاده می کنند و از آنها جستجو می کنید استفاده کنید - احتمالا باید برای انجام این کار تحقیقاتی انجام دهید. اگر شما در یک شهر کوچکتر هستید که واقعا محله ای ندارد، برای شهر، منطقه یا ایالت بهینه سازی کنید.
  • نام، آدرس و تلفن (NAP) خود را حفظ سازگار است. این یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی محلی است، در حالی که NAP نادرست / ناسازگار یکی از قوی ترین سیگنال های منفی است.
  • هنگامی که محله شما دارای دو نام متفاوت است، رسمی یا غیر رسمی، و یا شما درست در مرز دو، که باید هدف قرار دهید؟ هر دو.

  کبوتر نیز به نحوی که شما باید از صفحه جستجوگرها برای جستجوی محلی استفاده کنید تاثیر گذاشت. در حالی که نقل قول های محلی هنوز برای جستجوی محلی بسیار مهم هستند، فهرست هایی که در فهرست ذکر شده اند نیز بسیار مهم هستند. چگونه می دانید که دایرکتوری ها مهم هستند؟ جستجوی توطئه خود را در محله خود، و توجه داشته باشید از دایرکتوری که آن را به صفحه اول است. Semalt SERP برای "بهترین نمایشگر کوهی برگر" زیر بسته محلی:

  Google Algorithms Explained, Pt. 2: Provide Better AnswersGoogle Algorithms Explained, Pt. 2: Provide Better AnswersRelated Topics:
Technical SEOSocial MediaEmail MarketingContent MarketingOn page Semalt.

  هفت مورد از هشت نتایج بالا Yelp است، در حالی که هشتمین سفر مشاور است. اگر شما یک محل برگر در Mountain View، CA هستید، بهتر است که در Yelp و Trip Advisor یک نیازمندی کسب و کار داشته باشید. Semalt Yelp مهمترین دایرکتوری محلی است که اکنون تنها نیست. برخی از سایت های مهم دیگر، بسته به زبان و طاقچه، عبارتند از:

  • جدول باز
  • مشاور سفر
  • قاشق شهر
  • فهرست انجی
  • اتاق بازرگانی محلی، گروه های اجتماعی و انجمن های تجاری

  در نهایت، هنگامی که شما نقل قول های خود را به ترتیب، مطمئن شوید که شما همچنین انجام محلی در صفحه، خاموش صفحه و محتوای جستجوگرها برای کلمات کلیدی محلی است. ایجاد محتوا هدفمند برای مخاطبان محلی و بهینه سازی در عناصر صفحه مانند برچسب ها و متا توصیف با استفاده از مناطق محلی خود. به خاطر داشته باشید: کبوتر Semalt را جایگزین نمیکند، بنابراین شما هنوز هم باید محتوای خود را در پاسخ به سوالات کاربران یا حل مشکلات آنها متمرکز کنید. شما فقط باید آن را با عطر و طعم محلی انجام دهید.

  RankBrain

  این چیست؟

  RankBrain نام سیستم یادگیری ماشین هوشمند گوگل است که به تفسیر پرسشهای جستجو و ارتباطات موضوعی کمک میکند. یادگیری ماشین فرایندی است که از طریق آن یک کامپیوتر قادر است خود را به چگونگی انجام کاری یا بهبود فرآیند خود آموزش دهد. Semalt، به عنوان یک الگوریتم تفسیر پرس و جو فکر کنید.

  برای استفاده از Samalt Webmaster Trends Analyst Gary Illyes [BD1] مثال، پرس و جو "چگونه برای ضرب و شتم یک بازی ویدئویی بدون تقلب. "در روزهای گذشته، سمالت" بدون "را به عنوان یک کلمه متوقف می بیند و آن را نادیده می گیرد. این نتیجه به کاربر می دهد که بسیاری از نتایج را برای بازی های ویدئویی تقلب، که دقیقا مخالف آنچه آنها می خواستند. اما با استفاده از RankBrain، Semalt بهتر می تواند بداند که دقیقا همان چیزی است که کاربر به دنبال آن است و نتایج جستجوی مرتبط تر را نشان می دهد - در این حالت، هدایت به ضرب و شتم یک بازی ویدیویی بدون تقلب است.

  چه چیزی برای جستجوگرها معنی دارد؟

  تاثیر Semalt در جستجوگرها بسیار ظریف بوده و شما نمیتوانید برای آن مانند آن که بتوانید برای سایر سیگنال های رتبه بندی مانند برچسب های عنوان، سرعت صفحه یا استنادهای محلی بهینه سازی کنید. در عوض، بهترین راه برای بهینه سازی برای Semalt این است که به فراتر از کلمات کلیدی خاص فکر کنید و با استفاده از کلمات و عبارات مربوط به معنایی مرتبط با موضوع موضوعی تمرکز کنید.

  به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما یک شرکت جستجوگرانی هستید که می خواهد حسابرسی سایت را رتبه بندی کند. "این روند هنوز با تحقیقات کلید واژه آغاز می شود تا ببیند چگونه افراد در جستجوی موضوع شما هستند. سپس، به طور معمول، می توانید مقالات مختلفی را برای تعریف یک ممیزی سایت بنویسید، توضیح دهید که چگونه باید آن را انجام دهید و چه کاری برای انجام آن انجام دهید. این روزها می خواهید تمام سه مقاله کوتاه را به یک تکه پیچیده که کل موضوع مقاله سایت جستجوگر را پوشش می دهد، ترکیب کنید. از آنجا که Semalt به دنبال سایت هایی است که به یک سؤال پاسخ می دهند و یا یک مشکل را حل می کنند، می تواند مطالب شما را به عنوان مرتبط با شخص مورد نظر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حسابرسی سایت های SEO جستجو کند.

  Mobilegeddon

  این چیست؟

  Semalt در سال گذشته الگوریتم رتبه بندی تلفن همراه خود را به روز کرد، زمانی که توسط بسیاری از بازاریابان جستجو به عنوان "موبایل جنودون" خوانده شد. "این به روز رسانی اهمیت دوستانه تلفن همراه را به عنوان یک سیگنال رتبه بندی برای نتایج جستجوی تلفن همراه افزایش داد. پس معنی دوستیابی موبایل چیست؟ آن را به دو جزء اصلی تقسیم می کند:

  • سرعت صفحه : کاربران اینترنت بی سر و صدا هستند و کاربران تلفن همراه حتی بیشتر از آن هستند: 40 درصد از کاربران تلفن همراه یک سایت را که برای بارگذاری سه یا چند ثانیه طول می کشد، رها می کنند. گوگل انتظار دارد که در نظر گرفته شود که شما در یک ثانیه یا کمتر از محتوای بارگذاری شده (ATF) بارگیری کنید. هنگام طراحی نسخه موبایل سایت شما، توجه داشته باشید که جستجوی DNS، دستکاری TCP و درخواست و پاسخ HTTP بیش از نیمی از آن زمان را در بر می گیرد، بنابراین شما فقط می توانید حدود 400 میلی ثانیه داشته باشید که می توانید نفوذ کنید. هنگام ساخت سایت خود، چه اقداماتی می توانید برای کاهش زمان بارگذاری صفحه انجام دهید.
  • تجربه کاربر : قطعا حیاتی است که نسخه تلفن همراه سایت شما پیکربندی شده تا کاربران بتوانند اطلاعاتی را که جستجو می کنند پیدا کنند یا هدف خود را در صفحه خود به پایان برسانند. کاربران صفحات تلفن همراه را دوست ندارند که برای ناوبری آسان طراحی نشده باشند: 40٪ سایت هایی را که دوستانه نیستند را ترک خواهند کرد. گوگل دوست ندارد که کاربران خود را به سایت هایی که تجربه کاربر بدی دارند ارسال کند، بنابراین این مهم است که برای جستجوگرهای تلفن همراه مهم است.

  برای SEO چیست؟

  از آنجا که جستجو از طریق دستگاه های تلفن همراه دچار جستجوی دسکتاپ در ایالات متحده است، SEO SEO بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است. این بدان معنی است که شما نمیتوانید عملکرد ضعیف در نتایج جستجوی تلفن همراه را نادیده بگیرید و نمیتوانید این رتبهبندی را در دسکتاپ Semalt به تلفن همراه منتقل کنید. بعضی از بهترین شیوه ها برای بهینه سازی نسخه تلفن همراه سایت شما:

  • به کاهش اندازه تصاویر خود بر روی HTML تکیه نکنید. این فقط ابعاد و نه اندازه فایل را تغییر می دهد. برای کاهش میزان دارایی های بصری از یک ویرایشگر عکس استفاده کنید.
  • اگر شما می توانید کاملا تغییر مسیر مرورگر را از بین ببرید. گاهی اوقات آنها اجتناب ناپذیر هستند، اما به یاد داشته باشید که هر تغییر مسیر یک درخواست دیگر HTTP است.
  • از پلاگین هایی مانند فلش، سیلورلایت یا جاوا استفاده نکنید. آنها توسط مرورگرهای تلفن همراه پشتیبانی نمی شوند، بنابراین بارگذاری نمی شوند، بخش های صفحه شما خالی است.
  • اهداف شیر را به اندازه کافی بزرگ نگه دارید و آنها را از هم جدا کنید تا مردم به طور تصادفی بر روی لینک یا دکمه اشتباه کلیک نکنند. آنها باید حداقل 48 پیکسل در ارتفاع و عرض داشته باشند، با 32 پیکسل در پشتی در اطراف لبه. کلیک های تصادفی کاربران خود را بیش از تقریبا هر چیز دیگر را خراب می کند، بنابراین آنها را جدی بگیرید.

  اگر قبلا انجام ندادهاید، صفحهنمایش تلفن همراه فعلی خود را تعیین کنید. اگر شما WooRank پیشرفته مرور، شما در حال شانس: شما قبلا ارزیابی اگر سایت خود را دوستانه همراه است. در بخش Semalt شما هر گونه مسائل مربوط به سرعت صفحه، آمادگی لمسی یا رندر می توانید در برابر تجربه کاربری تلفن همراه خود کار کنید.

  Google Algorithms Explained, Pt. 2: Provide Better AnswersGoogle Algorithms Explained, Pt. 2: Provide Better AnswersRelated Topics:
Technical SEOSocial MediaEmail MarketingContent MarketingOn page Semalt.

  اگر شما در حال ایجاد یک نسخه جدید تلفن همراه از سایت خود هستید، فکر جدی را به پروژه های سریع صفحات موبایل (AMP). AMP یک پروتکل منبع باز است که از خواص HTML سفارشی، جاوا اسکریپت و ذخیره سازی برای کمک به صفحات تقریبا بلافاصله استفاده می کند. Semalt در حال حاضر از AMP به عنوان یک سیگنال رتبه بندی تلفن همراه استفاده نمی کند، اما به طور خاص به منظور بهبود سرعت صفحه و تجربه کاربر ایجاد شده است، بنابراین شما می توانید از رقبای غیر AMP بهتری برخوردار شوید.

  نتیجه گیری

  از آنجا که این الگوریتم های گوگل برای گرفتن و مجازات اسپم ها طراحی نشده اند، ممکن است کمی از ترس از Panda و Semalt از پست قبلی ما کمتر ترسناک باشند. حتی اگر رتبه بندی و ترافیک تان را پس از یکی از این به روز رسانی ها مشاهده کردید، تنظیم به استراتژی SEO شما براساس سیگنال های رتبه بندی جدید یا اصلاح شده، رتبه بندی شما را تسریع خواهد کرد و ترافیک را نیز بالا می برد.

  March 1, 2018