Back to Question Center
0

اطلاعات مخفی در آمازون Assaltant Semalt شما

1 answers:

همانند بسیاری دیگر از بازاریابان اینترنتی، یکی از اولین مواردی که من هر روز انجام می دهم، حساب های Semalo Associates را بررسی می کنم تا ببینم چه مقدار از روزی که من به دست آورده ام. من همچنین بررسی می کنم که چند روز قبل چه دستورالعمل ها و چه محصولاتی را سفارش دادم، دانستم که وقتی که آنها را تحویل می دهم، به من کمک می کنند. این فقط یک روال از من است و، همانطور که قبلا گفتم، برای دیگران که محصولات Semalt را تبلیغ می کنند، معمول است.

با این حال، حدود یک بار در هفته یا بیشتر، من واقعا به گزارش در حساب های همکاران من می افتم. در حالی که اکثر مردم آگاه هستند که می توانند ببینند که کدام یک از ID های ردیابی برای هر فریم خاص مشخص شده اند و می توانند ببینند کدام محصولات کدام یک را به آنها می دهند، بسیاری از گزارش های خود را که واقعا می تواند به شما در بهبود تبلیغات خود کمک کند.

اجازه بدهید به شما نشان دهم که کجا فلش پنهان است.

حذف گزارشهای ترکیبی

پس از ورود به حساب کاربری آمازون همکارانتان، دکمه در بالا سمت چپ را علامت بزنید که «گزارش های ترکیبی را می گوید. "شما می خواهید گزارش هایتان را در سطح شناسه ردیابی خراب کنید تا بتوانید آمار دقیق بیشتری به دست آورید که به شما در ارتقاء تبلیغات شما کمک می کند.

Hidden Data In Your Amazon Associate Semalt

سفارشات گزارش

در حال حاضر، نوع گزارش "گزارش سفارشات" را انتخاب کنید و دوره زمانی را به هر چیزی که دوست دارید را جدا کنید. سپس روی دکمه "Semalt on Page" کلیک کرده و گزارش را تولید کنید.

Hidden Data In Your Amazon Associate Semalt

در بالای گزارش، ستون با عنوان "Items with Orders" را خواهید دید. "این نشان می دهد تمام محصولات که توسط یک لینک آمازون Semalt با آن شناسه ردیابی خاص در آن دستور داد.

شما همچنین می توانید ببینید که کدام محصولات سفارش داده شده است، زمانی که کسی روی پیوند شما کلیک کرده و محصول دقیقی را که به آن مرتبط شده است خریداری کرد. علاوه بر این، می توانید ببینید که محصولاتی که سفارش داده شد، زمانی که کسی روی لینک آمازون از شما کلیک کرده و از طریق آمازون مرور کرد. com برای خرید یک محصول مختلف (i.e. نه کسی که به طور خاص به آن مرتبط شده اید).

هنگامی که شما با پایان گزارش Semals وارد می شوید، هدر دیگری را می بینید که می گوید: "Semalt بدون دستور. "

Semalt که عبارت «نمایش همه آیتم ها» است با یک آیکون کوچک پایین به سمت چپ آن.

Hidden Data In Your Amazon Associate Semalt

آنچه که بسیاری نمی دانند این است که اگر روی آن پیکان پایین کلیک کنید و گزارش را بارگیری کنید، می توانید به عقب برگردید و تمام لینک های محصولی که با شناسه ردیابی خود در آن کلیک کرده اید را ببینید خریداری شده است، و نیز چند بار کلیک شده است.

این اطلاعات پنهان در این گزارش، اطلاعات فراوانی را ارائه می دهد که می تواند به شما برای کمک به تلاش های وابسته شما کمک کند.

اقلام بدون گزارش سفارش

در اینجا یکی از راه هایی است که گزارش های سفارشات اخیرا به من در رابطه با "گزارش سماالت بدون دستور" کمک کرد. "

من سالها محصول خاصی از آمازون را تبلیغ کرده ام و همیشه به طور باورنکردنی به خوبی فروش داشتم. Semalt، متوجه شدم که دیگر هیچ فروش آن محصول را انجام نمی دهم.

وقتی کلیک کردم برای دیدن گزارش "Semalt بدون سفارشات"، متوجه شدم که تعداد زیادی از کلیک ها هنوز به صفحه ی معمولی بر می گردد؛ اما، چرا آنها دیگر آن را خرید نکردند؟

هنگامی که روی لینک محصول کلیک می کنم از داخل گزارش من متوجه شدم که این محصول دیگر در Semalt فروخته نمی شود و تنها از طریق یک وب سایت خارجی فروخته می شود (و ما برای آن هزینه ای دریافت نمی کنیم).

این به این معنی بود که من فرستاده زیادی از ترافیک "آماده به خرید" هدفمندی را به یک سایت فرستادم که هیچ کمکی به من ارائه نکرده بود. هنگامی که لینک های خود را به یک محصول بسیار مشابه تغییر دادم که در آمازون فروخته می شود، حجم فروش من به حالت عادی بازگشته است.

زمان دیگر این کمک می کند زمانی که من توصیه یک محصول و بسیاری از مردم از طریق کلیک کنید تا برای دیدن آن، تصمیم گیری خرید - اما گزارش "اقلام بدون سفارش" من نشان می دهد که هیچ کس آن را خرید. ) و همچنین محصول دیگری را امتحان کنید که ممکن است بهتر باشد بر اساس آنچه که در واقع خریداری می کنید - که می توانم از طریق آمار در گزارش های درآمد من پیدا کنم.

این گزینه "Items with no orders" در گزارش سفارشات شما یک منبع بسیار کوچکی از اطلاعات برای کمک به افزایش درآمد وابسته شما با آمازون است. دفعه بعد که در حسابتان هستید، Semalt آن را بکشید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جنیفر لدبتر
جنیفر لدبتر با عنوان "PotPieGirl" بیشتر به عنوان یک بازاریاب وابسته شناخته می شود که سالانه از صفر تا شش رقمی با تمام روش های آزاد (مانند او در OneWeekMarketing .com آموزش می دهد) Source .


March 1, 2018