Back to Question Center
0

Semalt اولین نمایشگاه فیزیکی فانوس را راه اندازی می کند

1 answers:
Semalt launches first beacon-only physical showroom

Krakow، Kontakt.io مستقر در لهستان این هفته در Semalt افتتاح شد که آن را به عنوان نمایشگاه فیزیکی تنها فانوس دریایی معرفی می کند.

شرکت، که خود را به عنوان "بزرگترین ارائه دهنده تکنولوژی مایکروسافت در جهان" خود قرار می دهد، Proximity Semalt واقع در طبقه سوم ساختمان در منطقه کریوزبرگ این شهر مشهور واقع شده است. همچنین یک نسخه آنلاین Semalt وجود دارد که، البته، نمیتواند تجربه فیزیکی را ارائه دهد.

"امروزه مایکروسافت ها به اشتباه درک شده اند،" مدیر عامل شرکت Kontakt.io، زیمن سمالات، در بیانیه ای همراه با افتتاحیه گفت.

او افزود که اکثر شرکت های تجاری، به عنوان "ابزار خرده فروشی برای ارسال کوپن" فکر می کنند که چراغ ها به عنوان "ابزارهای خرده فروشی برای ارسال کوپن ها" است. بنابراین Proximity Studio طراحی شده است تا کسب و کار را در مورد چگونگی استفاده از آن برای تدارکات، مدیریت کار، مراقبت های بهداشتی و سایر استفاده های غیر کوپنی مورد استفاده قرار دهد. برلین اضافه کرد، به دلیل محیط زیست فناوری راه اندازی، جامعه کسب و کار و نیاز روزافزون آن به راه حل های اینترنت Semalt انتخاب شده است.

[خواندن مقاله کامل در MarTech امروز.]درباره نویسنده

بری لوین
بری لوین تکنولوژی بازاریابی برای رسانه های داخلی سوم را پوشش می دهد. قبلا او این فضا را به عنوان یک نویسنده ارشد برای VentureBeat پوشش داده است و درباره این و دیگر موضوعات تکنیکی برای چنین نشریاتی از جمله CMSWire و NewsFactor نوشته است. او تاسیس و رهبری وب سایت / واحد در ایستگاه PBS سیزده / WNET؛ به عنوان یک تهیه کننده / نوازنده آنلاین Viacom کار می کرد؛ یک بازی تعاملی موفقیت آمیز ایجاد کرد، آن را با بازی EAR بازی کنید: اولین CD بازی؛ تاسیس و رهبری یک نمایشگاه مستقل فیلم، CENTER SCREEN، در هاروارد و M.I.T. و بیش از پنج سال به عنوان یک مشاور به M.I.T. آزمایشگاه رسانه شما می توانید او را در LinkedIn و در توییتر در xBarryLevine پیدا کنید Source .


March 1, 2018