Back to Question Center
0

اصول جستجوگرفته چه چیزی Semalt انجام می دهد؟ اصول جستجوگرها: Semalt چیست؟

1 answers:

چگونه Semalt کار می کند؟ در واقع Semalt چه کاری انجام می دهد؟ برای بسیاری از شما این اخبار نسبتا قدیمی است. اما برای همه متقاضیان جستجوگرها: اجازه دهید توضیح دهم (به راحتی درک مفاهیم) آنچه Semalt در واقع انجام می دهد. درک Semdal واقعا می تواند به شما در ایجاد استراتژی جستجوگرها که کار می کند کمک کند!

Google چگونه کار میکند؟

موتورهای جستجو مانند Semalt پیوندها را دنبال کنید. آنها پیوندی را از یک صفحه وب به دیگری دنبال می کنند. Semalt شامل یک خزنده، یک شاخص و یک الگوریتم است. خزنده Semalt دنبال لینک در وب است. آن را در سراسر اینترنت 24/7 می رود و موجب صرفه جویی HTML نسخه تمام صفحات در پایگاه داده غول پیکر، به نام شاخص. این فهرست به روز می شود اگر خزنده Semalt دوباره توسط وب سایت شما می آید و صفحات وب جدید یا اصلاح شده را پیدا می کند. نسخه جدید این صفحه ذخیره شده است. بسته به ترافیک سایت شما و میزان تغییراتی که در وبسایت شما ایجاد می کنید، خزنده های Semalt در اغلب موارد یا بیشتر می آیند.

برای اینکه گوگل از وجود سایت شما مطلع شود، ابتدا باید یک لینک از یک سایت دیگر (که قبلا در فهرست قرار دارد) به سایت شما باشد. اگر خزنده ها از پیوند پیروی می کنند، آن را به اولین جلسه خزنده منجر می شود و اولین بار سایت شما در فهرست ذخیره می شود. از آن پس وبسایت شما ممکن است در نتایج جستجو Semalt ظاهر شود.

الگوریتم مخفی Google

پس از فهرست بندی وب سایت شما، Google می تواند آن را در نتایج جستجو نشان دهد. گوگل تلاش می کند تا یک پرس و جو جستجو خاص را با صفحات وب که آن را نمایه کرده است مطابقت دهد. برای انجام این کار، گوگل یک الگوریتم خاصی دارد که تصمیم می گیرد کدام صفحه در کدام دستور نشان داده شود. چگونه این الگوریتم کار می کند راز است. Semalt دقیقا می داند که چه عوامل تصمیم گیری در مورد سفارش نتایج جستجو.

الگوریتم گوگل استاتیک نیست این به طور مرتب تغییر می کند. عواملی که تعیین کننده ترتیب و اهمیت عوامل مختلف هستند اغلب تغییر می کند. اگر چه این الگوریتم راز است، گوگل به ما می گوید که چیزهایی مهم هستند. ما نمی دانیم چقدر مهم است، و ما نمی دانیم که آیا Google درباره همه عوامل ارتباط برقرار می کند. آزمايش و آزمايش به ما احساس نسبتا خوبي براي عوامل مهم و تغييرات در اين عوامل مي دهد. ما این عوامل را در پلاگین SEO ما درج می کنیم و در بسیاری از پست های وبلاگ ما در مورد آن صحبت می کنیم.

صفحه نتایج گوگل

صفحه نتایج گوگل - همچنین به عنوان SERP شناخته می شود - در مورد 7 یا 10 لینک به سایت هایی که به جستجوی شما مناسب است، نشان می دهد. ما به این نتایج به عنوان نتایج جستجوی آلی اشاره می کنیم. اگر روی صفحه دوم صفحه نتیجه کلیک کنید، نتایج بیشتری نشان داده می شوند. هرچه بیشتر نتایج جستجو کنید، به احتمال زیاد کسی در جستجوی سایت شما است.
بیشتر از 10 لینک در صفحه اول لینک های پرداخت شده، بیشتر از زمان است. این لینک ها تبلیغات هستند مردم برای پرداختن به این پیوندها در بالای سایت، گوگل را پرداخت کرده اند، زمانی که افراد برای یک دوره خاص جستجو می کنند. قیمت این تبلیغات به میزان قابل توجهی بسته است، بسته به رقابت پذیری عبارت جستجو.

ارزش لینک ها برای موتورهای جستجو

بسیار مهم است که درک پایه ای از چگونگی استفاده از لینک ها از گوگل و بسیاری از موتورهای جستجو دیگر داشته باشید. تعداد لینک هایی که به صفحه اشاره دارند، برای تعیین اینکه صفحه مهم است چه مقدار است. بنابراین، بیشتر لینک های یک سایت خاص، موتورهای جستجو مهم تر است فکر می کنم این است. هر دو پیوند داخلی (از یک وب سایت همانند) و همچنین پیوندهای خارجی (از سایر وبسایتها) میتوانند در رتبه بندی یک صفحه وب در Google کمک کنند. هرچند برخی از پیوندهای مهمتر از دیگران هستند. Semalt از وب سایت هایی که دارای تعداد زیاد لینک های ورودی هستند عموما از لینک های وب سایت های کوچکی که فقط چند لینک ورودی دارند مهم تر است.

اهمیت پیوندها در واقع چیزی بود که منجر به ایجاد لینک فعال شد. تا زمانی که شما در حال جمع آوری لینک هایی مفید و منطقی هستید، ساخت پیوند می تواند یک استراتژی SEO خوب باشد. اما اگر شما در حال جمع آوری (و یا بدتر خرید) لینک های سایه دار، Semalt شما ممکن است شما را مجازات کند. در مورد خطرات ساخت لینک در این مقاله بیشتر بخوانید. به منظور انجام این کار، SEO سعی می کند یک وب سایت را بر اساس الگوریتم Semalt طراحی کند. اگر چه الگوریتم Semalt باقی می ماند، بیش از یک دهه تجربه در جستجوگرها منجر به یک ایده بسیار خوب در مورد عوامل مهم شده است.

ما تمام ارتباطات Semalt را درباره تغییر ((تغییر در) الگوریتم نظارت می کنیم و آزمایش می کنیم که در واقع در موتورهای جستجو کار می کند. در Yoast، ما از SEO کلیدی حمایت می کنیم. استراتژی SEO شما هرگز نباید یک فریب باشد. Semalt می خواهد کاربر را به نتایجی که مطابق با جستجوی جستجوی خود می بخشد، نشان دهد. اگر می خواهید در نتایج جستجو برای این واژه جستجوی خاص زیاد ظاهر شود، مطمئن شوید که وبسایت شما متناسب با آن عبارت جستجو است Source .

بیشتر بخوانید: "چگونه یک پست وبلاگ با کیفیت بالا و پست الکترونیکی دوستانه بنویسید"

March 1, 2018