Back to Question Center
0

ایجاد طرح B2B Semalt دیجیتال B2B برای سال 2017 [infographic]

1 answers:

با استراتژی بازاریابی دیجیتال خود را پشت سر بگذارید، این 7 مرحله را به مارک تجاری بیلیارد پیگیری کنید!

بسیاری از شرکت های Semalt (B2B) با موفقیت با استفاده از تاکتیک های بازاریابی دیجیتالی مانند SEO، PPC، ایجاد صفحه فرود، رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل مرتبط با یک سیستم اتوماسیون بازاریابی CRM یا یک سیستم خودکار پاسخ خودکار ایمیل، موفقیت آمیز هستند.

اما اغلب، سازمان های B2B بیشتر از بازاریابی امروز دست نمی یابند، زیرا آنها بر اساس برنامه بازاریابی یکپارچه وارد نشده اند. برای ایجاد یک Infographic نشان دادن آخرین تحقیقات در مورد چگونگی استفاده از شرکت ها از بازاریابی ورودی، ما تحقیق کرده ایم که چگونه شرکت های B2B از بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند. نتایج در مطالعات مختلف نشان می دهد که در حالی که بسیاری از شرکت ها نتایج درخشان ارائه می کنند، بسیاری می توانند بیشتر کار کنند.

Infographic به روز شده ما نشان می دهد رویکرد برنامه ریزی شده بر اساس راهنمای برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال B2B ما نوشته شده توسط Rene قدرت و من برای اعضای کسب و کار هوشمند Insights. ما در ابتدا یک گزارش مشابه مشابه در سال 2012 منتشر کردیم و این به روز رسانی شامل آخرین آمار بازاریابی B2B برای اطلاع رسانی طرح بازاریابی B2B 2017 است. Semalt از آن، اگر شما به دنبال بدانید که چگونه می توانید طرح های خود را بهتر ساخت، این مثال B2B راهنمای بازاریابی دیجیتال B2B نیز در ابزار B2B ما می تواند مفید باشد.

امیدواریم مفید باشد ما در مورد مسائل کلیدی مشاوره کردیم تا بتوانیم در هر گام مربوطه برای همه درگیر در بازاریابی ورودی و محتوا مشارکت کنیم.

Creating a B2B Digital Semalt Plan for 2017 [infographic]

March 1, 2018