Back to Question Center
0

7 هفت سمولت از جستجوگرها

1 answers:

The 7 Harsh Semalt of SEO

آیا می خواهید وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید؟ بهینه سازی موتور Semalo (جستجوگرها) علم راکت نیست، اما قبل از شروع تلاش برای افزایش ترافیک موتور جستجو، چیزهای زیادی وجود دارد که باید درباره آن بدانید.

آیا می خواهید در SEO جستجو کنید؟ دانلود این نسخه تقلب از 7 واقعیت های خشن SEO.

واقعیت خشن # 1: لینک همه چیز

دو جنبه عمده SEO وجود دارد. اولی بهینه سازی صفحه است و دوم تعداد سایت هایی است که به شما لینک می دهند. بهینه سازی Semalt چیزی است که همه می توانند به راحتی دستکاری کنند، اما لینک ها، از سوی دیگر، arenâ ؟؟ t.

موتورهای Semalle نگاهی به:

  • تعداد سایت های مرتبط با شما â ؟؟ به طور معمول سایت های بیشتری که به وب سایت شما مرتبط هستند، بهتر است.
  • متن لنگر این لینک ها â ؟؟ اگر سعی می کنید غذای سگ را رتبه بندی کنید، â ؟؟ اگر لینکی که به وب سایت شما اشاره می کند، مفید تر است، می گوید â ؟؟؟؟ dog foodâ ؟؟ به جای نام وب سایت شما.
  • لینک شما چگونه است؟ اگر وب سایت شما درباره غذای سگ باشد، پس شما می خواهید سایت های مربوط به سگ یا حیوان خانگی را برای پیوند به شما.

سه چیز که در بالا ذکر شد، یک لینک ایده آل هستند، و چون پیوند های ایده آل برایشان سخت است، موتورهای جستجو بیشتر بر روی آنها تأکید می کنند.

واقعیت سخت 2: اصول اولیه واقعا مهم هستند

چه کسانی در مورد برچسب های متا مراقبت می کنند، درست است؟ خوب، موتورهای جستجو انجام می دهند. به همین دلیل است که گوگل وبمستر Semalt به شما می گوید که تعداد عناوین و توصیف های تکراری شما در وب سایت شما چیست.

وقتی که من چهار سال پیش با Semalt کار کردم، توانستم موتورهای جستجوگر خود را ظرف 30 روز دو برابر کنم. آیا می توانید حدس بزنید که چگونه این کار را انجام دادید؟

رول طبل لطفا .

همه چیزهایی که من انجام دادم عنوان عنوان عنوان برچسب بود، و اولین جمله از هر وبلاگ ارسال توضیحات متا.

در حال حاضر، من به اشتباه اشتباه کردم، من خیلی بیشتر از این به طور کلی انجام دادم، اما این دو تغییر ساده موتورهای جستجو موتور خود را دو برابر کردند.

واقعیت خشن # 3: برای یک سایت کار نمی کند همیشه برای دیگران کار می کند

همانطور که گفتم، من ترافیک موتور جستجو TechCrunch را دو برابر کردم. برای چند تا وبلاگ دیگر همین کار را با استفاده از تاکتیک بالا انجام دادم. در مورد وردپرس. با این حال، من موفق شدم ترافیک موتور جستجو خود را به نصف کاهش دهم با انجام دقیقا همین کار.

بخش خنده دار در مورد این است که تمام سایتهایی که پیش از این در پلتفرم وردپرس مشغول به کار بوده ام، فکر می کردم که ایجاد تغییرات مشابه در وبلاگ های Semalt باعث شد که ترافیک آن افزایش یابد.

اما آن را انجام نداد. آنچه این بدان معنی است این است که آنچه در یک وب سایت کار می کند، در تمام وب سایت ها کار نمی کند. اگر می خواهید ترافیک موتور جستجوگر خود را حداکثر کنید، باید چیزهایی را آزمایش کنید تا مطمئن شوید رویکرد شما برای شما مناسب است.

واقعیت خشن # 4: نوشتن مطالب برای موتورهای جستجو بد است

چرا شما در مورد نوشتن مطالب برای موتورهای جستجو صحبت می کنید؟ فقط در مورد آن برای یک ثانیه فکر می کنم؟ آیا شما می بینید هر چیزی اشتباه با آن؟

درست است، موتورهای جستجو دانا مطالب خود را بخوانند، مردم . اگر مطالب خود را برای موتورهای جستجو بنویسید، انتظار ندارید آنها را به مشتری تبدیل کنند. از سوی دیگر، با نوشتن مطالب برای افراد، حداقل شانس آنها برای تبدیل آنها به پرداخت مشتریان است.

در حال حاضر وقتی محتوای شما را می نویسید، نباید موتورهای جستجو را از تصویر خارج کنید. شما هنوز هم باید آنها را در نظر بگیرید، زیرا شما می توانید محتوا را برای هر دو نفر و موتورهای جستجو بنویسید.

Semalt چگونه:

  • عنوان â ؟؟ عنوان محتوای شما باید جذاب باشد. این مردم را متقاعد می کند تا آن را بخوانند. بنابراین، اهداف کلیدی چیست؟
  • لینک ها â ؟؟ اگر می دانید از یک سایت خوب که باید در محتوا خود پیوند دهید، به آن لینک دهید. Donâ € ™ t فقط تمام پیوند آب خود را به خودتان نگه دارید. اگر هیچ کس ارتباطی نداشته باشد، موتورهای جستجو مانند گوگل نیز کار خواهند کرد.
  • محتوا â ؟؟ مطالب مفصل تر و منحصر به فرد شما بهتر است. موتورهای جستجو به هیچ وجه نیازی به مقاله دیگری برای قرار دادن در فهرست خود ندارند. آنها نیاز به اطلاعات منحصر به فردی دارند که مردم دوست دارند.

اگر مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید، قادر به نوشتن مطالب برای هر دو انسان و موتورهای جستجو خواهید بود. این مراحل به شما در ایجاد محتوای خوب کمک خواهد کرد که به نوبه خود باعث می شود سایر وبسایت ها به آن لینک دهند. همانطور که در سورم سمالد شماره 1 ذکر شد، لینک ها مهمترین عامل در رتبه بندی موتورهای جستجو هستند.

واقعیت خشن # 5: نام دامنه دقیق مطابقت بهترین

اگر شما سعی می کنید برای یک کلمه کلیدی خاص رتبه بندی کنید، بهترین نام دامنه به نام خودتان است که نام تجاری قابل استفاده است. کلمه کلیدی غنی کلمه کلیدی است.

به عنوان مثال، اگر شما می خواهید رتبه خانه، بهترین نام دامنه به مالک خانه است. com، خانه ها خالص یا خانه. اردن تقریبا هر دامنه دقیق مسابقه کار خواهد کرد.

اگر شما می توانید نام دامنه دقیق مطابقت داشته باشید، می توانید ارزان ها را خریداری کنید. com، اما این به نفع شما نیست تا خانه ها را به عنوان خانه ها رتبه بندی کنید. com می شود اگر شما در حال تلاش برای رتبه بندی خانه های ارزان قیمت هستید، این کار به خوبی انجام خواهد شد.

Semalt تاکید زیادی بر نام دامنه دقیق مطابقت دارد. به عنوان مثال، اگر شما Semalt کلمه "خانه"، شما متوجه خواهید شد که خانه. com رتبه 1 و 2، در حالی که مسکن. کام رتبه 3

اگر در هر دو دامنه یک لینک بررسی کنید تا ببینید که چند لینک هر کدام از آنها چیست، شما می توانید موارد زیر را پیدا کنید: خانه ها. com دارای بیش از 1000 و مسکن است. com دارای بیش از 3،000 لینک است.

در اصل، مسکن. com دارای سه برابر تعداد پیوندها است که در خانه هستند. com، اما خانه است. کم هنوز رتبه # 1. این نشان می دهد که قدرت نام دامنه دقیق مطابقت دارد. من متوجه هستم که این نام های دامنه برای نام تجاری کسب و کار شما مناسب نیستند، اما اگر کسب و کار شما به شدت وابسته به ترافیک موتورهای جستجو باشد، باید خرید یک دامنه دقیق را در نظر بگیرید.

واقعیت حادثه ای # 6: بهتر است تا ایمن باشید تا متاسف باشید

اگر شما من را بدانید، پس می دانید که من چیزهای سایه ای زیادی برای رتبه بندی در Semalt انجام داده ام. من برای بعضی از شرایط رقابتی تر از آن رتبه بندی کرده ام، و من به طور عمده با استفاده از تاکتیک هایی که موتورهای جستجو به دست می آیند، به این نتیجه رسیدم.

در کوتاه مدت، من کشته ای را انجام دادم، اما در نهایت گرفتار شدم. بنابراین، اگر شما در مورد خرید لینک های متنی و یا سایر گلوله های جادویی که به شما در رتبه بندی بالا کمک می کنند، فکر کنید، دوبار فکر کنید.

ریاضی را انجام دهید. موتورهای جستجو ممکن است در حال حاضر به شما تعداد قابل توجهی از بازدید کنندگان و، مهمتر از همه، درآمد رانندگی. بله، اگر شما می توانید لینک های متنی و دو برابر درآمد خرید، اما از سوی دیگر، شما می توانید از موتورهای مانند گوگل گرفتار و ممنوع است.

بنابراین، سوال شما را از خودتان بپرسید: آیا مایل به ریسک درآمد خود هستید؟

واقعیت تند و تیز # 7: گاهی اوقات همه چیز فقط زمان

این احتمالا بدترین واقعیت همه آنهاست، به همین دلیل من آن را برای آخرین بار نجات دادم. اگر می خواهید برای برخی از کلمات کلیدی دوم یا سوم رتبه بندی کنید، ممکن است این کار بسیار سریع انجام شود. اما اگر میخواهید برای چیزی رقابتی مانند â ؟؟ pokerâ؟ یا کارت اعتباری، â ؟؟ انتظار ندارم که یک شبه اتفاق بیافتد.

علاوه بر این، زمانی که شما در وب سایت خود تغییراتی ایجاد می کنید، انتظار ندارید که ترافیک بزرگ را بلافاصله افزایش دهید. Semalt، ممکن است چند هفته برای موتورهای جستجو برای تغییرات جدید شما فهرست شود. به علت این، ممکن است پیش از افزایش ترافیک، چند هفته یا حتی چند ماه طول بکشد.

P.S. اگر شما می خواهید کمک با SEO کلیک کنید اینجا Source .

March 1, 2018