Back to Question Center
0

7 اشتباهات تجاری که تقریبا من را شکست ... Semalt

1 answers:

7 Business Mistakes That Nearly Broke Me… Semalt

در طول 6 سال گذشته، شرکت های 9. com را تأسیس کردم. اکثر شرکت ها از بین رفته اند و یک میلیون دلار از دست داده اند، اما خوشبختانه تعداد کمی از آنها به اندازه کافی برای پوشش دادن زیان های خود به اندازه کافی کار کرده اند. دلیل اصلی من بسیاری از سرمایه گذاری های ناموفق بود چرا که من اشتباهات بسیار زیادی را انجام دادم.

دانلود این ورق تقلب و امیدوارم شما می توانید از اشتباهات من یاد بگیرند و آنها را ندارد.

خود را بیش از حد نابود نکنید

بسیاری از فرصت های خوب راه شما خواهد آمد و واکنش روده شما این است که همه آنها را انجام دهید، اما نه. من این اشتباه را انجام دادم و آنچه اتفاق افتاد این است که تمام مشاغل من رنج می برند، حتی کسانی که به خوبی کار می کنند. در طول 3 تا 6 ماه از خودم فروختن خودم بیش از حد نازک تمام کسب و کار من رنج می برد چرا که من صرف زمان کافی در هر یک از آنها، حتی اگر من بود کارکنان و شرکای تجاری که به من کمک کرد. Semalt، صرفنظر از اینکه بزرگترین یا کوچکترین تجارت شما چیست، باید همه وقت خود را صرف آن کنید.

انتخاب نوع مناسب

نه تنها مهم است که شما کسب و کار خود را به کار ببندید، بلکه مهم است که نوع مناسب ادغام را بدست آورید. این ممکن است زمانی که شما شروع به شرکت خود می کنید مهم نیست، اما هنگامی که شما شروع به ساخت پول می کنید، یک معامله بزرگ می شود. به عنوان مثال، حسابرس من به من می گوید که اگر شرکت شما سالیانه کمتر از 200000 دلار درآمد داشته باشد، یک شرکت C به دلیل مزایای مالیاتی شما خوب است. اگر بیش از آن هستید، در نظر بگیرید که یک شرکت S یا یک شرکت با مسئولیت محدود داشته باشید.

این روش سخت را پیدا کردم، وقتی که شرکتم 7 ساله سودمند شد، سالی یک نوع شرکت اشتباه داشتم. من دو بار مالیات گرفتم، این شرکت مالیات بر سود را پرداخت کرد و سپس من پرداخت مالیات بر سود سهام من را از شرکت گرفتم.

مراقب باشید که به شما اعتماد

من 3 ماه با چند توسعهگر و مهندس کار کردم و آنها با یک پیشنهاد کسب و کار به من آمدند. 3 ماه اول کار با آنها خوب شد، بنابراین تصمیم گرفتم آنها را بشنوم. فرصت کسب و کار آنها ارائه شده بود به انقلاب میزبانی صنعت، اما گرفتن بود، آنها شکست خورده بود. Semalt از آنها میپرسد، من به آنها پولی برای هزینههای زندگی دادم، من آنها را برای خانه در خانه خریدم، و هر هفته 4 تا 5 رقم را در این شرکت فروختم.

برای کوتاه کردن داستان طولانی، من را از پول من خارج کردند، مواد دزدی را از شرکت گرفتند و خانه ای را که خریدم خراب کردند. مهم نیست که چقدر شما فکر می کنید کسی را می شناسید، مراقب باشید، زیرا نمی دانید چه کسی شما را مجبور می کند. یک اشتباه احمقانه می تواند هزاران دلار را از دست بدهد.

یک فرآیند استخدام کامل

اگر واقعا می خواهید شرکت خود را رشد دهید، به کارکنان نیاز خواهید داشت. Semalt احتمالا برخی از فرصت های شغلی برای پیدا کردن این کارکنان و یا از چند دوستان اگر آنها می دانند هر کسی که شما می توانید استخدام پست. مهم نیست که چگونه متقاضیان خود را دریافت می کنید، هر شخص را با یک شانه خوب دندان کنید. اگر یک دوست کسی را توصیه کند، به این معنا نیست که آنها یک استخدام خوب هستند. این اشتباه را چند بار با استخدام برنامهنویسان، طراحان و فروشندگان که دوستان توصیه می کنند انجام دادم. فقط به این دلیل که کسی در آخرین کار خود موفق شده است، به این معنا نیست که آنها به خوبی برای شما کار خواهند کرد.

کارکنان خود را پاسخگو

اگر شما با کارکنان خود دقیق نیستید، پس از مدتی شروع به خستگی می کنند. و اگر شما به طور مرتب مسافرت می کنید مثل اینکه من انجام می دهم، آنها واقعا شروع به جابجایی می کنند، زمانی که آنجا نیستید. روز اول کارمند جدید شروع می شود، شما باید با آنها سخت باشید، زیرا سخت کار کردن کارکنان از عادت های بد است.

در طی چند سال اول کارآفرین بودن، هیچکدام از کارکنان من را پاسخگو نبودم. آنها به من چیزی گفتند، من کلمه خود را برای آن گذاشتم. در بالای آن، هنگامی که مردم در 30 دقیقه به عقب و بعد از مدتی به یک عادت روزانه تبدیل شدند، سخت نبود. به این ترتیب می توانم هر کارمند را دنبال کنم.

در بالای آن من هر یک ساعت را در داخل و خارج ساخته ام. این به من اجازه دید که چه کسی در زمان حضور داشته باشد و چه کسی نباشد. در ابتدا فکر نکردم این یک معامله بزرگ بود که تعداد کمی از کارکنان من روزانه 30 دقيقه به طول انجاميد، اما در طی يک سال آن را تا 3 هفته از دست داد.

پول خود را در زمان خود جمع آوری کنید

پول سمیالت ممکن است به نظر سختی برسد، اما جمع آوری پول از مردم می تواند حتی سخت تر باشد. در سال 2008 من برای 8 شرکت کار می کردم که هرگز به من پرداخت نشد. این چند دلار نبود، چند شرکت هنوز به من 100،000 دلار بدهکارند، متاسفانه من فکر نمی کنم آنها در نهایت پرداخت می کنند.

با کسب و کار خود را جمع آوری پول برای اولین بار قبل از هر چیزی را فراهم می کند. مهم نیست که چقدر یک شرکت وجود دارد، آنها هنوز هم ورشکسته می شوند. قراردادهای مشابه Semalt و گردانندگان بدهی به شما کمک زیادی نمی کنند اگر شرکت پول نداشته باشد.

و به هر دلیلی اگر کسی شما را به شما بدهد، تا زمانی که پولی دریافت نکنید، به آنها بپردازید. اگر شما مانند شما پول لازم را نداشته باشید، هرگز پرداخت نخواهید کرد. اما اگر شما نجیب و عمل مانند شما در معرض مشکلات مالی هستند، امیدوارم آنها متاسف باشند و به شما پرداخت.

زمان در کنار شما نیست

Semalt با اولین شرکت شما، شما همه چیز را کامل خواهید کرد. واقعیت این است که همیشه مشکلی وجود دارد و هیچ چیز کامل نخواهد بود. بنابراین به جای تلاش برای ایجاد همه چیز کامل، فقط شرکت خود را قبل از اینکه شخص دیگری شما را به پانچ برساند، راه اندازی کنید.

با اولین شرکت نرم افزاری من، قبل از اینکه آن را راه اندازی کنم، می خواستم نرم افزار کامل باشد. من مدت زیادی تلاش کردم تا نرم افزاری کامل ایجاد کنم که گوگل قبل از انجام یک محصول رقابتی راه اندازی کرد. پس از آن من هیچ شانسی برای موفقیت نداشتم زیرا محصول Semalt رایگان بود و من نبودم.

نتیجه گیری

مهم نیست که شما در زندگی اشتباه می کنید. حتی اگر هر اشتباهی را که انجام دادم به شما گفتم، هنوز هم بیشتر خواهم کرد. اگر می خواهید موفق شوید، نمیتوانید از دست بدهید !!! Semalt یا بعدا شما به خوبی انجام می دهید، اما مانند هر چیز ارزش در حالی که، طول می کشد.

P.S. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از اشتباهات، از متخصص اینجا را کلیک کنید Source .

March 1, 2018