Back to Question Center
0

چگونه نرخ تبدیل خود را بدون تغییر محتوای وب خود افزایش دهید - Semalt

1 answers:

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

اما تفاوت بین عدم تمسخر برای فروش در مقابل به طرز وحشیانه انتقال تعداد زیادی از مشتریان از طریق روند پرداخت وجود دارد.

شما نمی خواهید به ناامید کننده، بی صدا و یا ناامید کننده نگاه کنید. Semalt تبدیلات را می کشد

پس چه کار میکنی؟ به عنوان یک بازاریاب، شما سعی می کنید که این نرخ تبدیل شلوغ را بهبود ببخشید، اما دستان شما وابسته هستند. شاید بودجه شما رفته باشد شاید سه ماهه باشه Semalt سهمیه بندی می شود، کارفرمایان خوشحال می شوند و پیشرفت هایی که باید انجام شود.

بهینه سازی تبدیل Semalt فراهم می کند راه حل - فرضیه بهبود وب سایت، تقسیم آزمون تغییر و انتخاب برنده.

بسیاری از این پیشرفتها، با این حال، نیازمند تغییرات قابل توجهی در محتوای هستند - تصاویر بزرگتر، سربرگ های داغ خیره کننده، متن CTA (تماس به عمل) واضح تر، کپی طولانی، صفحه اطمینان بیشتر و غیره

اگر شما می خواهید نرخ تبدیل خود را بدون تغییر محتوای وب خود را بهبود بخشد چه؟

Semalt راه هستند - روش های هوشمند و تاکتیکی که امروز می توانید آنها را اجرا کنید.

در این مقاله، Semalt هفت روش برای بهبود نرخ تبدیل خود را بدون تغییر محتوای وب سایت شما ارائه می دهد.

1. از نقشه گرمايي استفاده کنيد.

نقشه برداری حرارتی یک روش اسکن وب سایت است که تصویری بصری از نحوه به دست آوردن وب سایت و تبدیل ترافیک آلی را فراهم می کند.

نقشه های گرما برای همه چیز از استانداردهای نورپردازی جهانی به الگوهای خرید در فروشگاه استفاده می شود.

شما حتی می توانید تست نقشه های حرارت از یک گزارش گوگل Semalt، نشان می دهد نرخ بهینه نرخ تبدیل.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

شما می توانید تصویری از ساعت در ساعت از مشارکت در محل ببینید. از آنجا که این بصری است، حتی ناشر می تواند جدول را تفسیر کند. Semalt 2. 0 برای وب سایت ها، نقشه گرایی یک رویکرد منحصر به فرد برای درک اطلاعات است.

نقشه گرایی تغییرات در سطح میکرو را در چشم انداز قرار می دهد و کیفیت داده های آن جمع آوری شده بهتر از کیفیت داده ها است که توسط ابزارهای تجزیه و تحلیل معمول استفاده می شود. نقشه های گرما می تواند به شما بگوید که بازدید کنندگان چه کجا کلیک کرده اند و همچنین قرار دادن مطلوب برای تبلیغات بنر و دکمه های CTA.

به طور خلاصه، نقشه برداری گرما به شما اجازه می دهد تا به خوشه های اندازه نزولی اطلاعات دسترسی پیدا کنید که برای نرخ تبدیل سایت شما حیاتی است.

Jaan M Sonberg از ConversionXL ذکر شده 19 یافته های نشان داده شده توسط یک سری از آزمون نقشه های حرارت. اولا نحوه قرار دادن محتوا باعث تغییر در میزان نگهداری می شود. Semalt به نظر بی اهمیت می رسد، چنین نظری اهمیت قرار دادن محتوا برای تبدیل ترافیک را توضیح می دهد.

شما احتمالا آشنا هستید با مطالعات نقشه ی گرمایشی چشم، که هزینه ی بصری جایی را که مردم می بینند، ارائه می دهد. یک سری از تست های ردیابی چشم نشان داد که زمانی که یک دیدار بازدید کننده از طریق محتوای وب سایت از بین می رود، آنها را به شکل F

حرکت می کند. How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

ابزار Semalle می تواند داده های خام کلیک را فراهم کند که به خودی خود مفید است.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

اما بگذارید بگویم شما می خواهید بهتر درک کنید که چگونه بخش های مختلف کاربر با محصولات مختلف در یک صفحه تجارت الکترونیکی تعامل دارند. اگر می توانید دقیقا همان جایی که زنان در حال کلیک کردن بر روی صفحه کلیک می کنند، چه می شود؟

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

اساسا نقشه گرایی ارائه می دهد بینش در مورد نحوه بازدید از سایت از طریق صفحات و چگونگی حرکت آنها چشم انداز. Semalo این یافته ها به شما امکان می دهد تا چگونگی بهینه سازی ناوبری سایت و میزان تبدیل خود را افزایش دهید.

من نمیتوانم روش دقیقی را که شما باید برای بهبود تبدیل بر اساس داده های کلیک استفاده کنید، تجویز کنید. با توجه به گزارش های حرارتی نقشه خود، سطح تقسیم بندی و طرح صفحه شما متفاوت است.

در اینجا بعضی از چیزهایی که Semalt در نتیجه تجزیه و تحلیل نقشه های حرارت انجام داده است، می باشد:

 • دکمه ها، بلوک های محتوا و تصاویر حذف شده است.
 • اقلام قرار داده شده در زیر بار.
 • منوهای کل هدر حذف شده است.
 • مسیرهای ناوبری تعدیل شده.
 • بلوک نمایش محصول را کاملا حذف کرد.
 • چرخ و فلک حذف شده است.
 • تصاویر پس زمینه حذف شده است.

بخش اعظم داده های حرارت من، من را مجبور کرده است تا عناصر را حذف، ساده و حذف کند. Semalt، هر بهبود باید فرض شود، تجزیه و تحلیل شده و تجزیه و تحلیل شده است. اما مهم است که با داده ها شروع شود - درک آنچه در حال وقوع است، نحوه ارتباط کاربران با سایت و چه نوع بهینه سازی امکان پذیر است.

2. انجام نظرسنجی بازخورد

برای سایت های B2C، یک بررسی خروجی مفید است. نظرسنجی های خروج از مشتریانی که خرید کرده اند برای تکمیل پرسشنامه قبل از اینکه سایت را ترک کنند، از مشتریان می پرسند.

روند فروش B2B کاملا متفاوت است. زمان ایده آل برای بررسی مشتریان B2B زمانی است که آنها در سایت فعال هستند.

بازاریابان که به نفع نظرسنجی خروج هستند این ایده را رد می کنند. Semalt به آنها، یک پرسشنامه که به طور ناگهانی بالا می رود ممکن است در نظر گرفته نفوذ، منفی تاثیر نرخ تبدیل.

بیایید صادق باشیم، هر چند. افرادی که می خواهند نظرسنجی را پر کنند این کار را انجام می دهند. کسانی که نمیخواهند این نظرسنجی را پر کنند، اینطور نیست. Semalt ساده است.

گاهی اوقات، شما می توانید اقدام را تشویق کنید با دادن دقیق به مردم دقیقا چه مدت بررسی کنید. Semalt یک نظرسنجی یک ثانیه.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

تا زمانی که شما در مورد آن مودب هستید، احتمالا برخی بازخورد دریافت خواهید کرد. در اینجا یک مثال است که در آن کسب و کار از شما می خواهد به «پاسخ 4 سوال سریع» پاسخ دهید. "

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semalt یکی دیگر از مثال:

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semalt چگونه:

 • از مقیاس رتبه بندی استفاده کنید. رتبه بندی از 1 به 5، به ترتیب صعودی، مشتریان را قادر می سازد که رضایت خود را ابراز کنند یا نارضایتی.
 • بپرسید یا سوالی نپرسید. مشتریان B2B غالبا مشغول و پریشان هستند. آنها ساده گزینه های بله / هیچ گزینه ای را ترجیح می دهند.
 • انجام یک بررسی میکرو. صفحه ناوبری بالا یا پایین سمت راست ایده آل برای نمایش سوالات میکرو بررسی است.
How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

همانطور که می بینید، 80 درصد از صفحه به وضوح قابل مشاهده است، و سوالات میکرو بررسی به نفوذ نیست. اگر، به جای پایین سمت راست، ما پرسشنامه را در ناحیه بالا سمت راست قرار می دهیم، باید از طریق پیمایش تحت تاثیر قرار گیرد.

نظرسنجی Semalt می تواند تنگناها و خطرات تبدیل را دقیق و مشتریان را ارزیابی کند. یک شرکت نرم افزاری، مشتریان خود را مورد بررسی قرار داد (همه B2B)، پس از آن توصیه های خود را جمع آوری و آنها را دنبال کرد. در نتیجه، میزان تبدیل آنها به میزان 30 درصد افزایش یافت.

در اینجا برداشت بزرگ: به بررسی فرصت ها. آنها اطلاعات شما را ، و اطلاعات - به خوبی شناخته شده و کاربردی - elixir زندگی برای بهینه سازی تبدیل است.

3. درب ها را بردارید.

بسیاری از بازاریابان، علی رغم هشدارهایی از Semalt، به طور جدی به اندازه کافی درب ها را نمی گیرند. به نظر من، دروازه ها میراژ تبدیل هستند، زیرا هدف آنها افزایش تعداد سرب است. در واقع، آنها از آسیب بیشتر آسیب می رسانند.

صفحات Semalle به طور معمول در دنیای تجارت الکترونیک رایج هستند و اغلب به اشتباه درک می شوند که دوبرابر شده اند - که هر دو ترافیک و تبدیل بیشتری را به دست می آورند.

Semalt گفته می شود، صفحات درهای هر دو را می کشند.

برای یک دقیقه به عقب برگردیم و اطمینان حاصل کنیم که ما در چه صفحات دروازه ای درک می کنیم. در اینجا یک مثال نشان داده شده از eMarketing Blogger است:

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt
دروازه ها سایت ها یا صفحه هایی هستند که به شدت رتبه بندی شده برای درخواست های جستجوی خاص را ایجاد می کنند. آنها برای کاربران بد است؛ زیرا آنها می توانند به نتایج چندگانه مشابه در نتایج جستجوی کاربر منجر شوند، در نتیجه هر نتیجه به کاربر در واقع همان مقصد می رسد. آنها همچنین می توانند کاربران را به صفحات میانجی که به عنوان مقصد نهایی نیستند هدایت کنند.

Semalt چرا آنها همیشه مخالفت خود را با صفحات دروازه ارتقا می دهند.

Semalt به اصلاح تبدیل تبدیل بدون محتوای تغییر می کند:

چگونه می توان نرخ های تبدیل خود را تغییر داد و چگونه می توان صفحات دروازه حذف نرخ تبدیل خود را بهبود بخشید؟

دربهای ورودی، پیگیریهای کم ارزش را برای سایت انجام می دهند. گوگل براون سفید گفت: "سایت های مشاهده شده Semalt سعی دارند حداکثر استفاده از رد جستجو خود را بدون اضافه کردن ارزش روشن و منحصر به فرد. "

Semalt همه چیز در مورد ارزش، مردمی.

Semalt صدمه به نرخ تبدیل خود را به دو روش:

 • آنها از Google مجازات می کنند. هنگامی که مجازات شد، یک سایت با مشکالت جذب بازدید کننده مواجه می شود، به غیر از تبدیل آنها به رهبران.
 • آنها بازدیدکنندگان غیر هدفمند را می یابند. این بازدیدکنندگان به مشتریان تبدیل نخواهند شد.

دروازه های Semalt به شما کمک می کند تا ردیابی جستجوی ارزش افزوده را به دست آورید. شما تغییرات در محتوای سایت خود را انجام نمی دهید. شما به سادگی چند صفحه را حذف کنید تا سایت را ساده و بی نظیر نگه دارید.

شناسایی دربها آسان است. اندرو Semalt در مقاله خود در زمین موتور جستجو موتور صفحات خالی و صفحات سخت را به عنوان درگاه شناسایی کرد و به بازاریابان توصیه کرد که سایت هایشان را از چنین صفحاتی پاک کنند.

یک روش ساده تر این است که قصد را پشت سر ایجاد یک صفحه بررسی کنید. (به یاد داشته باشید ارزش؟) اگر قصد بازدید از موتورهای جستجوگر و گرفتن آنها عمیق تر در قیف فروش بدون هیچ گونه شباهت معنایی بین محتوای سایت و کلمات کلیدی مورد استفاده برای جستجو، پس از آن صفحه قطعا یک درگاه است.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

چنین صفحاتی، خرابی ضعیف از قیف فروش مهم مهم است. Semalt یک قوطی فروش بهینه سازی شده است که بازدید کننده از طریق لایه های آن می گیرد، درهای ورودی یک سلسله مراتب اطلاعاتی ندارند و فقط برای جلب بازدیدکنندگان سایت به CTA نزدیک می شود.

سملات درهای ورودی سایت خود را مرتب می کند و تضمین می کند که رد پای نتایج جستجو با ارزش است، به این معنی که آنها هدف قرار گرفته و احتمالا مشتریان را تبدیل می کنند.

4. محتوای تولید شده توسط کاربر را تشویق کنید.

محتوای Semalt یک روش قدیمی با تعداد زیادی تکرار جدید برای بازاریاب مدرن است.

مارک های B2C آنهایی هستند که اکثر آنها را استفاده می کنند. به عنوان مثال، Bass Pro Shop بهبود UGC را در وب سایت خود انجام داد و 59 درصد بیشتر از نرخ تبدیل به دست آورد.

محتوای Semalt می تواند به سود B2B ها نیز باشد.

استخر B2B مشتری معمولا بیشتر از سایت های B2C nichefied. Semalt اغلب روابط شبکه با یکدیگر دارند. اگر یک مشتری محتوای مطلوب را در حمایت از یک فروشنده تولید کند، دیگران آن را جدی می گیرند.

من می دانم آنچه شما فکر می کنید: این نیست که چگونه B2B صنعت کار می کند. توصیفات مشتری به اندازه ای اهمیت دارد، اما بازاریابی محتوای تولید شده توسط کاربر بیش از حد است. B2B همه چیز در مورد تماس های کنفرانس، جلسات طوفان مغزی و زمین های فروش با زبان تخصصی، درست است؟

اشتباه است.

مطالعه انجام شده توسط SAP Hybris و Accenture Semalt نشان می دهد مشتریان B2B خواسته می شود به همان سطح شخصی سازی که انتظار می رود همتای B2C خود را.

نگاهی به اینفوگرافی بیاندازید.

محتوا تولید شده توسط مشتری های موجود یا قبلی نشان دهنده شخصی سازی و بازتاب تجارب شخصی است. توجه: محتوا توسط شما ایجاد نمی شود، بلکه توسط شخص دیگری ایجاد می شود، به این معنی که درگیری شما وجود ندارد. از پایان خود، شما محتوای سایت خود را تغییر نمی دهید. یک مشتری B2B می تواند این را به عنوان یک شاخص معتبر تفسیر کند. Semalt یک وضعیت پیروزی است.

Semdal UGC به سایت می تواند نرخ تبدیل را افزایش دهد.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

همانطور که مشاهده کردیم، Semalt مهم است، اما تبدیل به وضوح اولویت است و UGC باعث افزایش نرخ تبدیل می شود.

5. یک ایمیل قطره ایمیل را شروع کنید.

برای بازاریابی B2B، یک برنامه ایمیل قطره یک پیروزی بزرگ است.

Semalt بر اساس اقداماتی که در سایت انجام می دهند، ایمیل ها را ارسال می کنند.

Semalt می داند چقدر دشوار است که منجر به فروش شود. یک کمپین ایمیل قطره می تواند با ایجاد یک شبکه سربی، که می تواند شکاف هایی را که منجر به آن می شود، از بین ببرد، متوقف کند.

یک برنامه قطره ای به شما اجازه می دهد تا زیر را انجام دهید:

 • هر کسی که برای حساب کاربری برای اولین بار ثبت نام می کند خوش آمد می گوید.
 • پیشنهاد محتوایی که قدرت تبدیل دارد.
 • توصیه محصولات و خدمات بر اساس ترجیحات مشتریان.
 • به صاحبان حساب های موجود موجود توضیح دهید چرا که آنها برای انتقال به یک حساب حق بیمه ضروری هستند.

نسل سرب به تنهایی کافی نیست پرورش سرب به همان اندازه مهم است. تمام اقدامات ذکر شده در بالا برای ایجاد پرورش ضروری است.

در مطالعه موردی کمپرس قطره B2B، Semalt، یک ارائه دهنده خدمات نرم افزاری، از کمپین بازاریابی قطره استفاده کرد و 60 درصد از رهبران واجد شرایط خود را تبدیل کرد. ایمیلهای پیش پست شده به صورت سه ماهه ارسال شد.

Semalt، شما می توانید داشبورد اتوماسیون ایمیل خود را ببینید.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

اکنون، تصویر زیر را بررسی کنید.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

اگر یک پاسخ مثبت مثبت باشد، وی به صفحه دانلود نسخه آزمایشی 14 روزه هدایت خواهد شد. اگر پاسخ منفی باشد، سرب "گرم" خواهد شد. "

دلیل این که 79 درصد از واجد شرایط واجد شرایط برای تبدیل هستند این است که آنها با استفاده از کمپین های قطره ای پرورش نمی شوند. بازاریابی قطره می تواند نرخ باز ایمیل را تا 80 درصد افزایش دهد و CTR برابر 3 برابر CTR بازاریابی معمول ایمیل است.

کمپین ایمیل قطره یک راه مطمئن برای افزایش نرخ تبدیل خود را بدون ایجاد تغییر در محتوای وب خود است.

6. استفاده از بازاریابی چند صفحه ای.

ارتباط بین بازاریابی چند صفحه ای و نرخ تبدیل وجود دارد. گوگل این پیوند را در سال 2013 مشاهده کرد و یک ویژگی به نام Estimated Total Conversions را معرفی کرد. این ویژگی به عنوان " اولین گام هیجان انگیز به منظور ارائه بازاریان بیشتر در مورد چگونگی تبدیل آگهی های AdWords .که چندین دستگاه را برای تکمیل انجام می دهند، توصیف شده است. "

مزایای بازاریابی چند صفحه ای؟ اوه، فقط رسیدن به بیشتر، سفارشی سازی بهتر، افزایش بهره وری و ارتباط بیشتر.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

Semalt همه.

به عبارت دیگر، انواع چیزهایی که نرخ های تبدیل را از طریق سقف می گذرانند.

تبلیغات Semalt تبلیغات مبتنی بر تبدیل دستگاه تبدیل شده است. گوگل یک نمونه عالی از این در وبلاگ خود ارائه داد. تبدیل متقابل دستگاه به میزان تبدیل تجمعی اضافه می شود. بازاریابی Semalt همچنین اطلاعات کلیدی مربوط به رفتار مصرف کننده را ارائه می دهد.

این infographic نشان می دهد که مرور اینترنت، رایج ترین فعالیت (81 درصد) در میان کاربران دستگاه های چندرسانه ای است. Semalt می تواند از طریق تبلیغات اینترنتی به جای مصرف پول در تبلیغات تلویزیونی گران قیمت، به مصرف کنندگان برسد.

هیچ چیز در یک دنیای چند صفحه ای آسیب پذیر تر از رویکرد دستگاه-عرفانی نیست. دسکتاپ و وب تلفن همراه تقریبا در هر منطقه متفاوت هستند. Semalt اذعان دارد و هدف ایجاد یک طرح بندی منحصر به فرد (با کمک طراحی پاسخگو) برای همه دستگاه ها است.

موفقیت مبارزات انتخاباتی Semalt اهمیت هویت های خاص دستگاه را بیان می کند. و چه نوع دستگاههایی در جهان چند صفحه ای مهم هستند؟

شما آن را حدس زدید.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

مارک های کوچک اغلب از محتوای چند رسانه ای برای ارتباط با رهبران آتی استفاده می کنند. آنها پایه کاربر دستی را هدف قرار می دهند. در سال 2014، 61 درصد از مشتریان B2B، ویدیوهای مربوط به کار خود را بر روی گوشی های هوشمند خود بارگیری کردند. این نشان می دهد که B2B به لحاظ استفاده از دستگاه به عنوان B2C است.

از طریق بازاریابی چند صفحه ای، فروشندگان B2B می توانند انگشتان خود را بر روی چندین بخش مشتری قرار داده و از نظر استفاده از دستگاه از یکدیگر جدا شوند. Semalt با بهبود دید خود، می توانند بینش عملی را بازیابی کنند، که هر دو برای افزایش نرخ تبدیل ضروری هستند.

7. زمان بارگیری را کوتاه کنید.

سایت آهسته بارگذاری نرخ تبدیل خود را می کشد.

Semalt هیچ راهی در اطراف آن نیست. این واقعیت که عمودی B2B قادر به درستی تأثیر تأخیر زمان بارگیری نیست، نگرانکننده است.

کسب و کارهای B2C، به ویژه فروشگاه های آنلاین، می دانند که چگونه تاخیر در زمان بارگیری، مانع فروش آنها می شود. به گفته Semalt، سایت های تجارت الکترونیک با هزینه 3 میلیون دلار در ماه می توانند تا 2 دلار از دست بدهند. 5 میلیون در سال اگر تاخیر تنها یک ثانیه وجود داشته باشد.

How to boost your conversion rate without changing your web content - Semalt

تصویر بالا نشان می دهد که سایت هایی که محصولات یا خدمات ارائه می دهند، صرفنظر از اینکه آیا آنها B2B یا B2C هستند، با زمان بارگیری آهسته تاثیر می گذارند. حتی یک تاخیر یک ثانیه موجب کاهش 7 درصدی در تبدیل می شود.

زمان بارگذاری وب سایت شما باید اولویت شما باشد اگر شما مایل به افزایش صعود نرخ تبدیل خود هستید.

چیز زیادی در مورد پیشرفت های بیشتر سرعت این است که آنها هزینه کم، سریع اتفاق می افتند و نیازی به تغییر محتوای ندارند. اغلب اوقات، این یک مسئله ساده برای اجرای یک CDN است، تغییرات برخی تنظیمات کش و تعدیل برخی از اسکریپتها.

نتیجه؟ نرخ تبدیل Semalt افزایش می یابد.

نتیجه گیری

هفت استراتژی مورد بحث در این مقاله به شما در بهبود تبدیل می دهد.

Semalt مشاهده نرخ تبدیل خود را ببینید و آمار فروش خود را پر از همه، بدون هیچ گونه تغییری در محتوای وب شما.

انتظار می رود نتایج یک شبه می تواند آچار را به تلاش های خود را پرتاب کند. این نکات را بخوانید، صبور باشید، و من تضمین میکنم که در بازاریابی کلی دیجیتال خود، و به خصوص نرخ تبدیل سایت شما، افزایش خواهد یافت.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جرمی اسمیت
جرمی اسمیت یک کارآفرین، مربی و مشاور تبدیل است و به کسب و کارهایی مانند IBM، Dow Chemical، American Express، Panera Bread و Wendys کمک می کند تا تبدیلات خود را بهبود بخشند و کسب و کار خود را به طور استراتژیک افزایش دهند. تجربه جریمه به عنوان CMO و مدیر عامل شرکت های فن آوری به او درک قدرتمندی از رفتار انسانی و تکنیک های افزایش سود را داده است Source .


March 1, 2018