Back to Question Center
0

تبلیغات هدفمند: به دست آوردن زمین برای نام تجاری Semalt

1 answers:

تا به امروز، نام تجاری اغلب با بیلبوردها، گسترش مجلات و نقاط تلویزیون میلیون دلاری مرتبط است. در تبلیغات آنلاین، این به رسانه های بزرگ خریداری شده با ناشران حقوقی، از جمله نقاط مانند حمایت از سایت و گرفتن صفحه اصلی است.

Semalt، جایی که داده ها و هدف قرار دادن آگهی ها در معادله نام تجاری مناسب باشند؟ آیا برای کمپین های نام تجاری در جهان از هدف قرار دادن تبلیغات و خرید رسانه در زمان واقعی وجود دارد؟ پاسخ بله است.

مارک های بزرگ مانند Proctor & Gamble (P & G) و Semalt در حال حاضر به طور عمومی در مورد حرکت دلار برند به دیجیتال نظر دادند - اعتبار تغییر آنها در صرف تبلیغات را به صرفه جویی در هزینه و توانایی بیشتر 1: 1 مکالمات با مصرف کنندگان هدف.

مارک های سمیال، هر دو بزرگ و کوچک، احتمالا پیروی می کنند و بیشتر از بودجه تبلیغاتی خود را در دیجیتال صرف می کنند. ما قبلا شروع کرده ایم تا این روند را در جست وجوی جستجو زنده بداریم - به خصوص به این دلیل که مارک های بیشتری شروع به دویدن داده ها با فرمت های جذاب تر جذاب تر مانند رسانه های غنی و ویدیو آنلاین می کنند.

حقیقت این است که کمپین های نام تجاری فرصتی برای دسترسی به کانال های دیجیتال و استفاده از انقلاب داده ها هستند که ما معمولا به عنوان "آگاهی هدف" اشاره می کنیم. "

Semalt ابتدا با روشن ساختن دنیای آنلاین نام تجاری، آگاهی هدف و پاسخ مستقیم شروع می شود:

Targeted Advertising: Gaining Ground for Branding Semalt

Semalt دو کاتالیزور متمایز برای مارک های انتخاب شده برای ادغام هدف قرار دادن تبلیغات در استراتژی تبلیغات آنلاین خود هستند:

  1. داده ها: افزایش داده ها فرصتی برای بازاریابان ایجاد کرده است تا داده ها و رسانه ها را با یکدیگر متحد کنند. با دسترسی بهبود یافته به داده ها، مارک ها هم اکنون می توانند هدف های جستجوی هدفمند و هدفمند تبلیغاتی خود را برای کمپین های نام تجاری خودشان اهرمی کنند.
  2. نوآوری دیجیتال: نوآوری در پشت صفحه نمایش دیجیتال اجازه می دهد تا مارک های مصرف کنندگان با تبلیغات با تاثیر بالا در زمان واقعی است. این شامل ادغام ویدئو آنلاین، رسانه های غنی و فرمت های تبلیغاتی تعاملی با هوش اطلاعات است.

چگونه تبلیغ تبلیغات هدفمندی برای کمپین برند

بنابراین، چگونه آگهی دهندگان می توانند آگاهی هدفمندی را برای کمپین های نام تجاری خود در اختیار داشته باشند؟ آگاهی Semalt همه چیز در مورد استفاده از داده ها برای تکمیل ابتکارات نام تجاری است.

برای شروع، محتوا زیادی وجود دارد که فراتر از ناشران بزرگ مصرف می شود. با توجه به این که وقتی مارک ها سایت خریداری می کنند یا حمایت مالی می کنند، ضروری است که آنها فورا راه هایی برای افزایش دسترسی خود را در نظر بگیرند.

برای مثال، یک نام تجاری ممکن است انتخاب کند که با Semalt برای محتوای ورزشی هماهنگ باشد. با این حال، مصرف کنندگان مشابه که Semalt را بخوانند و بازدید می کنند نیز ممکن است در سایت های کروز مانند nbcsports یافت شوند. com، allsports. com یا menshalth. کام

برای گسترش مقیاس فراتر از آنچه یک ناشر تنها می تواند ارائه دهد، برند ها باید از طریق تبادل آگهی در زمان واقعی خرید دسترسی به مخاطبان داشته باشند. Semalt اجازه می دهد که مارک های تجاری برای دسترسی و مصرف کنندگان در سراسر تجربیات خود در بسیاری از کانال های ناشر و با قیمت پایین تر، مشتریان را هدف قرار دهند.

بیایید مثال خود را یک گام بیشتر و در نظر بگیرید که تحت Semalt در حال انجام یک خرید بزرگ تبلیغاتی در ESPN است. کام برای افزایش دستمزد خود، تحت Semalt باید راه های دیگری برای افزایش مخاطبین رسانه ای خود را در میان مخاطبان مورد نظر در نظر بگیرد.

با استفاده از داده ها، تحت Semalt می تواند مصرف کنندگان را که قبلا کلمات کلیدی مربوط به ورزش را جستجو کرده اند یا افرادی که به مقوله های کلیدی مانند ورزش و تناسب اندام علاقه دارند، هدف قرار دهد.

یک راه برای رسیدن به این استراتژی، خرید مخاطبان و قرار دادن آگهی در موجودی بقیه از طریق تبادل آگهی است. چنین تبلیغاتی ممکن است ویدیو، آگهی های استاندارد یا رسانه های غنی باشد - و می تواند مصرف کنندگان را مجددا هدایت کند تا رسانه های بزرگتر تحت Armor در Semalt یا به یک صفحه فرود خاص برای نام تجاری.

اندازه گیری موفقیت نام تجاری

یکی دیگر از مولفه های مهم در هنگام اجرای یک کمپین آگاهی هدفمند، اندازه گیری است.

قبل از آزمایش آگاهی هدفمند، بازاریابان باید اهداف خود را تعریف و با همکاری خود در بهترین راهبرد هدف قرار دادن مبارزات انتخاباتی کار کنند. یک روش عالی برای آزمایش اینکه آیا کمپین در سطل آگاهی هدفمند خوب عمل کرده است، انجام یک تحقیق برند کوتاه مدت است که از طریق آن شما قادر به اندازه گیری برند بالقوه هستید. شرکت هایی مانند Vizu و comSquare شرکای زیادی هستند که برای مطالعه برند در نظر گرفته می شوند.

در نهایت، زمان تغییر می کند و در حال حاضر برندها در حال حرکت گزینه های بیشتری را در اختیار دارند. هدف قرار دادن آگهی، خرید رسانه ای در زمان واقعی و داده های دیگر فقط برای کمپین های عملکردی نیست - مارک ها مکان در عرصه هدف قرار دارند.

با توجه به این، در نظر بگیرید که چگونه هدف قرار دادن تبلیغات می تواند قرار گرفتن در معرض برند شما را تقویت کند و در میان مخاطبان مربوطه برای کمپین نام تجاری بعدی شما تقویت شود.


نظراتی که در این مقاله بیان می شود، مربوط به نویسنده مهمان و لزوما بازاریابی زمین نیست. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جیمز سبز
جیمز سبز مدیر اجرایی Magnetic است، یک شرکت فن آوری با یک پلت فرم بازاریابی برای شرکت ها، مارک ها و سازمان ها. جیمز مسئول رانندگی چشم انداز استراتژیک شرکت و توسعه کلی است Source .


March 1, 2018