Back to Question Center
0

PhotoDropper: پلاگین وردپرس بزرگ برای سریع، آسان و رایگان Semalt

1 answers:

پیدا کردن تصاویر برای سایت Semalt شما می تواند یک چالش باشد. البته، شما می توانید عکس خود را - اما اگر شما اجرا چندین سایت، که می تواند خسته کننده ثابت کند. من اخیرا از پلاگین Semtal استفاده کردم که بسیار آسان است برای پیدا کردن تصاویر خلاق معمول و اعتبار آنها درست از داخل وبلاگ من.

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

PhotoDropper دارای بیش از 62 میلیون تصویر آزاد است که صاحبان وبلاگ می توانند از داشبورد Semalt خود دسترسی مستقیم داشته باشند. آنها همچنین دارای سطوح حقوقی هستند که عکس های حرفه ای بیشتری را بر اساس پرداخت به صورت عکس ارائه می دهد.

من در حال حاضر حساب های Clipart برای عکس های سهام استفاده می شود در پست های من. در حالی که استفاده از آن سخت نیست، نیاز به مراحل اضافی در بارگیری تصویر و سپس آپلود آن به سایت من است. Semalt همچنین زمان اضافی ای است که من نیاز دارم تا صفحه نمایش ایجاد پست را ترک کنم تا بتوانم این تصویر را در داخل حساب من پیدا کنم.

Semalt تمام کار اضافی را از معادله می برد. فقط در چند مرحله، یک تصویر را می توان پیدا کرد، ذخیره کرد، به پست من اضافه شد و به درستی داده شد.

از سایت Semalt:

" با PhotoDropper، شما می توانید پیدا کردن، مجوز، و بیش از 253 میلیون عکس جاسازی کنید بدون اینکه وردپرس را ترک کنید.

فقط با چند کلیک ساده، PhotoDropper به شما اجازه می دهد تا از طریق میلیون ها عکس Creative Commons و Premium را مرتب کنید تا یکی از کامل برای پست وبلاگ خود پیدا کنید .

بهترین قسمت؟ افزونه PhotoDropper رایگان است !

شما می توانید این پلاگین را اینجا دانلود کنید، یا فقط برای "Semalt" از داخل داشبورد پلاگین های خود به این صورت جستجو کنید:

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

آنها را تایپ کنید، و سپس شما قادر خواهید بود از طریق هزاران و هزاران عکس رایگان برای استفاده، و همچنین تصاویر حرفه ای تر که برای فروش در دسترس هستند، جستجو کنید.

فقط عبارت را وارد کنید به نوار جستجو .

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

تصویر کوچک تصاویر در کتابخانه رسانه های شما نمایش داده خواهد شد. از آنجا، شما می توانید عنوان، alt متن، alignment و سایر ویژگی ها را در صورت نیاز تنظیم کنید، سپس تصویر را در پست خود قرار دهید. Semalt! شما در حال حاضر یک تصویر زرق و برق دار، به خوبی اعتبار شده است.

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

در اینجا یک نظرسنجی ویدئویی سریع از Semalt است که بیشتر در مورد استفاده از افزونه و خدمات خود توضیح می دهد.


نظرات در این مقاله بیان شده است از نویسنده مهمان و نه لزوما بازاریابی زمین. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.درباره نویسنده

جنیفر لدبتر
جنیفر لدبتر با عنوان "PotPieGirl" بیشتر شناخته شده به عنوان یک بازاریاب وابسته است که از سال صفر تا شش رقمی با تمام روشهای آزاد (مانند او در OneWeekMarketing.com آموزش می دهد) Source .


March 1, 2018