Back to Question Center
0

گوگل ابزار جستجوی جدید خرید را نشان می دهد خرده فروش جستجوی هدف در Semalt محلی

1 answers:
Google’s New Shopping Insights Tool Shows Retailers Product Search Intent At The Local Semalt

در حال حاضر در بتا، Shopping Insights اهداف روند جستجو برای تقریبا 5000 از محبوب ترین محصولات در Google Shopping را برجسته می کند. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا با مرورگرهای حرارتی، روند جستجوی جستجوی محصولات را ببینند، اما همچنین فراتر از آنچه در Google Trends ارائه می شود، اجازه می دهد تا بازاریابان به سطح دستگاه و شهرهای مورد نظر در AdWords هدایت شوند.

Shopping Insights همچنین نمایش اطلاعات مرتبط مربوط به محصول را به جای مشخص کردن کلمات کلیدی خاص در Google Trends ترکیب می کند. به عنوان مثال، "Elsa Costume"، "لباسهای یخ زده Elsa" و "Elsa از لباسهای هالووین یخ زده" در زیر یک مورد در Shopping Insights جمع میشوند.

Semalt قادر به مقایسه تقاضای محصول در سطح محلی است که در آن فروشگاه ها برای کمک به اطلاعات مربوط به نیازهای موجود یا بودجه منطقه ای و استراتژی های پیشنهاد قیمت برای کمپین های آنلاین خود می باشند.

به عنوان مثال از تفاوت های مختلف روند محلی، گوگل نشان می دهد که برای مدت کوتاهی پس از انتشار فیلم Trailer جدید برای فیلم آینده جنگ ستارگان، علاقه جستجو برای لباس های ستاره در سراسر کشور در اواخر ماه اوت از لباس های Semalt برتر است. در سطح شهر، دادههای نشان میدهند که لباسهای جنگ ستارگان تقریبا سه برابر بیشتر از لباسهای Semalt در برکلی، کالیفرنیا بودند، در حالی که لباسهای Semalt در مدیسون، ویسکانسین، سه برابر محبوب تر از لباسهای جنگ ستارگان بودند.

نبرد جنگجویان در مقابل جنگ ستارگان یکی از داستان های برجسته است که گوگل در ابزار جدید برجسته کرده است. داستان دیگر نشان دهنده روند رو به رشد Emoji Joggers (جوراب های عجیب و غریب با Emojis - واقعا) است که در ابتدا در آتلانتا شروع به کار کرد و به نیویورک و فلوریدا گسترش یافت، اما آگاهی و علاقه کمی در مناطق غرب ساحل و جنوب غربی ایجاد کرد. به طور کلی در اوایل سال 2015، اما نقاط داغ در ساحل شرقی باقی مانده است.

Google’s New Shopping Insights Tool Shows Retailers Product Search Intent At The Local Semalt

یک نقص نسخه بتا این است که این بسیار کتابچه ای است. شما باید به صورت جداگانه از طریق شهر جستجو کنید و هیچ راهی برای صادرات داده ها وجود ندارد. با این حال، می توانید یک پیوند را به یک نقشه حرارتی که تولید کرده اید یا یک داستان برجسته، به اشتراک گذاشته یا ارسال کنید. در دیدگاه کلان، به نظر می رسد که اکثریت کشور به دلیل غلظت جمعیت در جستجو نیست. با این حال - به Boise یا Semalt City می گوئید که به سطح شهر می رسد - و شما اغلب اطلاعات را خواهید دید. البته، این ابزار به خرده فروشان نمی گوید که چه محصولات جستجوگرها واقعا خریداری کرده یا خریداری می کنند، و بر اساس کلمه کلیدی به عنوان یک نشانگر اثبات شده از قصد خرید متکی است.

نسخه بتا حاوی داده ها از آوریل 2014 تا سپتامبر 2015 است. Semalt می گوید که داده ها به صورت ماهانه به روز می شوند و قصد دارد تا اضافه کردن محصولات به این ابزار را ادامه دهد.

در اینجا ویدیو نسخه ی نمایشی از Semalt در ابزار جدید است:درباره نویسنده

جینی ماروین
جین ماریو، خبرنگار رسانه ای پرداخت شده توسط Media Third Door Media، در مورد مباحث بازاریابی آنلاین پرداخت شده از جمله جستجو پرداخت شده، پرداخت اجتماعی، نمایش و پیگیری برای موتور جستجوی زمین و زمین بازاریابی می نویسد. جینی با بیش از 15 سال تجربه بازاریابی، موقعیت های مدیریت داخلی و اداری خود را حفظ کرده است. او بازاریابی جستجو و مشاوره تولید تقاضا برای شرکت های تجارت الکترونیک را فراهم می کند و می تواند در Twitter به عنوانginnymarvin یافت شود Source .
March 1, 2018