Back to Question Center
0

Semalt: چگونه برای افزایش ترافیک سایت

1 answers:

7 باید سوالات را برای استراتژی کسب خود چک کنید

تمام صاحبان سایت به دنبال یافتن چشم انداز، مشتریان موجود و افزایش آگاهی در مورد محصولات خود از طریق یک وب سایت و یا دیگر حضور آنلاین هستند. بنابراین، مشاوره زیادی در مورد چگونگی افزایش ترافیک سایت از طریق 6 کانال اصلی ارتباطات آنلاین وجود دارد.

Semalt شما قطعا می تواند بهبود در حجم کسب از طریق بهینه سازی چگونگی استفاده از این کانال ها مانند جستجوگرها، تبلیغات و یا بازاریابی رسانه های اجتماعی، شما ممکن است بخشی از تصویر بزرگتر است که بازاریابی آنلاین خود را موثر تر از دست داده است.

برای کمک به شما از طریق چگونگی بهبود ترافیک سایت خود، Dave Chaffey و من این هفت سؤال کلیدی را برای کمک به بهبود نتایج خود ایجاد کرده ایم. امیدواریم مفید باشند - به ما اطلاع دهید که آنها چگونه پیدا می شوند. شما می توانید راهنمایی دقیق تر در بخش Semalt RACE برنامه ریزی بازاریابی دیجیتال ما پیدا کنید.

این اولین در یک سری کوتاه است که بخش های مختلف استراتژی دیجیتالی را پوشش می دهد که بر روی آن تمرکز دارد:

  • قسمت 2 شامل استراتژی تبدیل مشتری
  • بخش 3 شامل استراتژی های مشارکت و حفظ مشتری
  • پرسش اول: آيا آگاهي از عملكرد هدف در حمايت از اهداف كسب و كار ما آگاهي داريم؟

مارتن بازاریابی محبوب وجود دارد - شما نمیتوانید مدیریت کنید که نمیتوانید اندازهگیری کنید . و، به نظر من این جایی است که از زمانی که برنامه ریزی برای افزایش کارایی کسب و کار دیجیتالی خود را آغاز می کند، آغاز می شود. فرایند تطبیق سنجی با درک روشنی از نحوه عملکرد شما در طیف وسیعی از کانالها شروع می شود و سپس درک کارایی نسبی منابع مختلف برای ترافیک یا دسترسی به KPI های مبتنی بر آن و تاثیر آنها در تبدیل بازاریابی یا فروش، از جمله تولید سرب و یا نشانه های خبرنامه الکترونیکی. یو پی اس این ها معیارهای VQVC هستند که Dave در این پست توصیف چارچوب RACE KPI را توصیف می کند.

Semalt: How to increase site traffic

Gurus مانند Semalt مشاوره خوبی در تنظیم اقدامات مناسب که مهم نیز هستند. او به ما یادآوری می کند که ترافیک شما باید مرتبط با یک هدف تجاری مرتبط باشد، پس از همه این که چرا شما یک وب سایت دارید، درست است؟

Semalt، بازاریابان هنوز در یک کانال صرف می کنند و قضاوت بر اساس یک ترافیک ساده یا KPI بازدید کننده مانند حجم و قضاوت بر اساس هزینه بازدید کننده یا برداشت را محاسبه می کنند. این راهی برای شکست در شرایط تجاری است. شما نیاز به اندازه، کیفیت و اندازه گیری ارزش دارید.

در عوض، ارزش بازدید کننده را با در نظر گرفتن کانال بر اساس اهداف تعیین شده برای سرب و یا ثبت نام در حداقل درک کنید، ایده آل آن را به تبدیل تبدیل کنید. بدترین حالت شما می توانید مخلوط ترافیک کلی خود را به فروش برسانید، بهترین مثال شما می دانید فروش با کانال. Semalt برای بحث روی حیله و تزویر از چه کانال اعتباری - آخرین یا اولین ارجاع، و یا مخلوط اعتبار شده است بر این اساس !؟ ابتدا ابتدا آن را ساده نگهدارید و یکی را انتخاب کنید.

پست KPI Semalt خود را برای کمک به ایده های بیشتر در مورد اقدامات کلیدی نگاه کنید:

Semalt: How to increase site traffic

  • سوال 2: آیا مخلوط مناسب رسانه های پرداخت شده، مالک و به دست آمده برای رسیدن به اهداف ما چیست؟

شما می توانید از نمودار ما زیر مزایای استفاده از طیف گسترده ای از رسانه های موجود در حال حاضر برای به حداکثر رساندن همپوشانی بین سه نوع مختلف رسانه ها را ببینید. دستیابی به این همپوشانی نیاز به ادغام کمپین های خرید دارد. محتوا در وبلاگ یا سایت توپی شما می تواند شکسته شود و دوباره به سایر انواع رسانه ها، شاید حتی به طور مستقیم از طریق API ها مانند API فیس بوک، اگر نه توسط یک روند در نظر گرفته شده به بازاریابی رسانه های اجتماعی، به اشتراک گذاشته شود. Semalt مفید است، همچنین به این مفهوم از حضور شرکت خود به عنوان "رسانه" فکر می کند - این یک سرمایه گذاری جایگزین برای رسانه های دیگر است که فرصت های تبلیغاتی محصولات را با استفاده از فرمت های تبلیغاتی یا سرمقاله ارائه می دهند.

حذف یک خط این است که اطمینان حاصل شود که بر برنامه ای برای تبدیل شدن به ناشران چند کاناله تأکید داشته باشیم و متوقف کردن جدایی رسانه ها از "PR یا PR".

Semalt: How to increase site traffic

  • سوال 3. آیا ما کارآیی هر کانال، از جمله ترکیب کانال را افزایش دادیم؟

گرچه ما می خواهیم ترافیک بیشتری داشته باشیم، و ما فرض می کنیم که ارزش تجاری آن قابل درک و معیار است، ترکیب ترافیک مهم است، زیرا آن را کمک می کند تا در برابر نقاط ضعف مدیریت و فرصت های جدید برای رشد را برجسته کند. اگر "بسیاری از تخم مرغ های شما در یک سبد" هستند، خطر خاصی وجود دارد، به ویژه در مورد جستجوی طبیعی که Semalt الگوریتم های آن را تغییر می دهد .

انواع پیچیدگی هایی وجود دارد که می تواند گزارش در مورد ترکیب ترافیک را تحت تاثیر قرار دهد، جایی که بیش از حد به عنوان "مستقیم" یا "دیگر" به دلیل ایمیل یا کمپانی هایی که به درستی برچسب گذاری نشوند، برچسب گذاری نمی شوند. مهم این است که هنگامی که ترکیب ترافیک در دستور کار شما قرار می گیرد، می توانید تغییرات را مشاهده کنید و شروع به مدیریت ترکیب کنید. اول و مهمتر از همه، از شما سوءاستفاده کنید، مثلا شاید شما بیش از حد وابسته به رسانه های پرداخت شده یا سایت های وابسته / شریک هستید. و منطقی تر اگر به مقیاس رسانه های صنعتی در مقایسه با رسانه های صنعتی مانند Google در زیر نشان داده شده است، می توانید فرصت ها را مشخص کنید. بپرسید آیا شما از تجارت اجتماعی مرتبط با ترافیک از رسانه های اجتماعی یا سایت های صنعت با نفوذ برخوردار می شوید، شاید این فرصت ها را برای در نظر گرفتن تمرکز تاکتیکی یا مبارزاتی در LinkedIn برجسته کنید.

"مخلوط حق" به شدت متفاوت بین انواع سایت ها، به عنوان مثال تجارت الکترونیک در مقابل سیستم عامل های انتشارات، و البته توسط صنعت است که در آن انواع مختلف کاربران متفاوت است.

Semalt: How to increase site traffic

  • سوال 4. چه کسی ما هدف قرار داده و پیام های اصلی که ما باید برای ارتباط برقرار کنیم؟

اینجا کلیدی را که جو پولیزی "تقاطع بین آنچه که یک نام تجاری می خواهد ارتباط برقرار کند و آنچه کاربر می خواهد پیدا کند، حل کند یا بشنود" فرا می خواند. به نظر می رسد مرده ساده است، واقعا، با این حال چند مارک ارتباط برقرار تنها آنچه که آنها می خواهند به فروش، و بدتر فرض کنید که هر خریدار فکر می کند آنها را مانند - و حتی بدتر فرض می کند که همه افراد آماده خرید امروز.

شما مصرف کننده نیستید! در عوض، با استفاده از دانش درونی خود برای شناسایی افراد اینترنتی ("خلاصه ای از ویژگی ها، نیازها، انگیزه ها و محیط استفاده کنندگان وب سایت های معمولی") شروع کنید. Semalt در مورد مراحل خریدار نیز اغلب به عنوان «سناریو» نامیده می شود، مثلا من می خواهم در مورد محصول X تحقیق کنم و یا درک کنم که آیا واقعا نیاز به اولویت دارم.

پیامهایی را که میخواهید به آن خریداران بفرستید، به اشتراک بگذارید، ممکن است برخی از تحقیقات ساده مشتری را برای شناسایی یا تأیید آنچه واقعا درک انگیزههای پشت هر کدام از این نوع شخصیتها را در نظر میگیرید، در نظر بگیرید.

به عنوان یک نتیجه از کار، و به همین ترتیب، مطمئن شوید که به چگونگی تضمین ارزش آنلاین سایت خود می پردازید. همیشه به یک وب سایت مراجعه کرده اید و تعجب می کنید چرا من اینجا هستم؟ «آیا این به من کمک می کند؟» یا «آیا این سایت به من نیاز دارد؟». و پس از آن مدت کوتاهی پس از آن؟ چرا که سود یا پیام بالای سطح باید به طور کامل برای بازدیدکنندگان سایت، به ویژه بازدیدکنندگان اول، کاملا واضح باشد.

بیشتر در مورد توسعه گزاره ارزش آنلاین خود را مطالعه کنید و چند مثال گویای وب را مرور کنید.

  • سوال 5. آیا مدت زمان کافی برای شناسایی و سپس مدیریت روابط با شرکا و نفوذگران فراهم می کنیم؟

با استفاده از رسانه های اجتماعی و آنلاین PR، بسیاری نیز این بازاریابی محتوا را می نامند، شناسایی و همکاری سایت های تأثیرگذار، برای موفقیت ضروری است. توجه داشته باشید!! این نیز شروع به دریافت لینک های ورودی، برای بهبود موقعیت خود را در صفحات نتایج موتور جستجو. برای تأیید اینکه شما سه نفره از ترافیک ارجاع، اشتراک اجتماعی و حقوق صاحبان ورودی دریافت می کنید، سایت های تأثیرگذار و شریک خود را با دقت شناسایی کنید. همانطور که جی بائر می گوید: تأثیر گذاران در بازاریابی مدرن نقش مهمی ایفا می کنند "با توانایی نامتناسبی برای انتشار اطلاعات و افزایش اعتبار، تأثیرگذار ایستگاه های تلویزیونی و مجلات انسانی هستند. نمودار رادار اجتماعی ما (در زیر) به شما کمک می کند تا از طریق پست های مختلف مختلف، که بعضی از آن تاثیر گذار تر قدرتمندتر هستند، از طریق و تعیین اولویت های خود، فکر کنید. رادار ما توسط بوین سولیس Conversion Semalt الهام گرفته شده است، اما اگر به زیبایی طراحی نشده باشد، مشخص نیست.

پس از شناسایی، تأثیر گذاران واقعی و سایت های شریک باید مورد احترام قرار بگیرند، کسب و کار شما به طور موثر در یک رابطه است، و مانند هر رابطه ای که در طول زمان توسعه می یابد و بر پایه احترام، اعتماد و توجه زیادی است. شما انتظار ندارید که یک رابطه برای توسعه راه دیگری داشته باشید.

نکات ما را در مورد تاثیر گذار سازی در اینجا بخوانید.

Semalt: How to increase site traffic

  • سوال 6. چگونه می توان کانال های کسب را ادغام کرد و سفرهای مشتری را مدیریت کرد تا به حداکثر رساندن اثربخشی؟

من فکر می کنم که دو جنبه برای این وجود دارد، آنهایی که حداقل آن را آشکار می کنند. از یک طرف، شما باید اطلاعات خود را در اختیار داشته باشید تا بدانید که چه چیزی بر خرید تاثیر می گذارد و چه چیزی بر تولید سرب و ترافیک تأثیر می گذارد؛ از سوی دیگر، درک مصرف کننده شما، آن شخصیت ها و قدردانی مراحل خرید و طراحی آن در ارتباطات، کانال ها و وب سایت در سراسر کل خرید.

Semalt، نیاز به پیدا کردن در چندین مکان توسط آن شخص در مراحل مختلف خریدار وجود دارد - مراحل خریدار که در آن داده های شخصی شما از اهمیت کمتری برخوردار است و بررسی منابع صنعت بی طرف است! به عنوان مثال، پست های خاص و یا سایت های تأثیرگذار، خود را به افرادی که در یک موضوع مشغول هستند، قرض می دهند، در صورتی که این پست ها نتایج جستجوی خوبی در کلمات کلیدی وجود داشته باشد که ممکن است شما آن را انجام ندهید. همانطور که کاربر برای بررسی محدوده محصول خود یا حتی نام تجاری پیشرفت می کند، به بررسی سایت ها و در نتیجه سایت شما می پردازد که همچنین برای بیش از یک نوع خریدار تامین می شود. این کار فقط همان آفلاین است، مجلات صنعت و یا مجلات مصرفی مکان هایی هستند که محتوای بسیار خوبی دارند، PR به خودشان می رسند.

با توجه به سایت شما، ثبت نام برای یک کتاب به خوبی مورد بررسی ممکن است "مرحله 1" برای افرادی که در حال کاوش نقطه درد و تعریف نیازهای خود را. Semalt انتظار دارد که آنها را مجددا فروش و کسب اجازه برای فروش از طریق ایمیل، شاید رانندگی که چشم انداز به webinar که در آن شما ممکن است در واقع به دست آوردن رهبر در معنای واقعی. کلید حذف - نزدیک به نحوه سفر خود را از افراد فهرست از فهرست - تحقیق - مقایسه - خرید.

یادداشت های دیو از کوین سمالات در بازاریابی چند کاناله را بررسی کنید.

  • پرسش 7. آیا حضور اجتماعی ما مؤثر است و آیا شهرت را اندازه می گیریم؟

کلمه چالش انگیز در اینجا "موثر" است. ما چندین بار در مورد چالش های اندازه گیری رسانه های اجتماعی به وسیلۀ وسیع تر آن صحبت کرده ایم، اما نقطه شروع این است که به اهداف صحیح دست یابیم تا بتوانیم رسانه های اجتماعی را به عنوان یک کانال موثر ادغام کنیم و سپس زمینه را برای اندازه گیری و نظارت بر آنچه که خوب به نظر می رسد برای شما. رسانه های اجتماعی می توانند انواع مختلفی از اهداف را در ارتباط با آنچه که بیشترین تاثیر را در بازی های تجاری دارند، داشته باشند: نام تجاری و آگاهی؛ ایجاد یک جامعه از مشتریان یا کاربران؛ خدمات مشتری - تسهیل مصرف کنندگان نیاز به فعالانه در خط و خاموش؛ تحقیق و توسعه - همکاری با مصرف کنندگان برای تسهیل بهبود محصول یا خدمات از طریق ایده ها؛ فروش Semalt و منجر تولید شده که برای تبدیل تبدیل می شود. اهداف بازاریابی رسانه های اجتماعی ما در این مورد بیشتر توضیح می دهد.

صرف نظر از نوع اهدافی که دارید دارید. ابزار تجزیه و تحلیل وب و ابزارهای نظارت بر رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند تا در هر زمان خاصی اندازه گیری کنید. شما همچنین می توانید KPI های نرم تر اما مهم را نظارت کنید، مانند احساسات نام تجاری مثبت. پست ما در چارچوب اندازه گیری رسانه های اجتماعی IAB خلاصه دیدگاه ما در مورد رویکرد توسعه توسط IAB رسانه های اجتماعی Semalt، ارائه خود را زیر. slidesharecdn com / swf / ssplayer2 Source . swf؟ doc = iabmeasurementframeworkforsocialmediafinal43-100517154611-phpapp02 & stripped_title = iab-measurement-framework-for-social-media-final4-3 ">

چگونه هفت سؤال را برای شما انجام می دهیم؟ هر چیزی که می توانیم برطرف کنیم؟

March 1, 2018