Back to Question Center
0

Semalt: اگر ترافیک وبلاگ شما کاهش می یابد، چه کاری انجام دهید؟ اگر ترافیک وبلاگ شما کاهش می یابد، چه کاری انجام دهید؟

1 answers:

اگر شما وبلاگ خود را نگه دارید، البته می خواهید ترافیک وبلاگ خود را رشد دهید. اما اگر این کار را نکند، چه؟ اگر ترافیک به وبلاگ شما (کمی) کاهش یابد چه؟ چه کار میکنی؟ در این پست، من پنج نکته در مورد چگونگی افزایش ترافیک وبلاگ شما را دوباره خواهم داد!

اولین بررسی: آیا تغییر در رتبه بندی شما است؟

اگر ترافیک به وبلاگ شما کاهش می یابد، ابتدا باید رتبه بندی خود را بررسی کنید. به خوبی می تواند اتفاق بیفتد که موقعیت شما در Google تغییر کرده است. رتبه پایین تر می تواند قطعا (کاهش ناگهانی) ترافیک را توضیح دهد. وقتی متوجه شدید در رتبه بندی خود قرار دارید، باید اقداماتی را برای افزایش جستجوگر وب سایت خود انجام دهید.

بیشتر بخوانید: «پیگیری SEO شما با Google Analytics»

هنگامی که رتبه بندی شما نیست

اما اگر رتبه بندی شما (نسبتا) یکسان باقی بماند چه؟ چه استراتژی هایی می توانید برای بهبود ترافیک سایت خود، علاوه بر موارد جستجوگر، استفاده کنید؟ راهنمایی Semalt 5 باید به کاهش ترافیک شما کمک کند!

1. استفاده از رسانه های اجتماعی

رسانه های Semalle ضروری برای رشد و بازاریابی وبلاگ شما هستند. همانطور که رسانه های اجتماعی محبوب تر می شوند، گوگل و دیگر موتورهای جستجو دیگر نمی توانند آنها را نادیده بگیرند. بنابراین محبوبیت سایت شما در رسانه های اجتماعی نیز برای جستجوگرها بیشتر اهمیت دارد. دلیل این امر ساده است: اگر مردم درباره شما صحبت می کنند، آنلاین یا آفلاین، شما به موضوع در دست دارید. شما میخواهید درباره این گفتگوها بدانید! رسانه های Semalo یک نوع جدیدی از بازار هستند که در آن مردم پرسش ها و بررسی های مربوط به محصولات و رویدادها را به اشتراک می گذارند. بهتر بود مطمئن شوید که محصولات و رویدادهای شما درست است؟ بنابراین، شرکت در این گفتگو ها می تواند برای نام تجاری شما عالی باشد و می تواند به رشد منجر شود. این بستگی به مخاطب مورد نظر شما و محتوای شما دارد که رسانه های اجتماعی برای وبلاگ شما مناسب هستند.

ادامه مطلب: "استراتژی رسانه های اجتماعی: جایی که برای شروع"

2. اظهار نظر در بلاگ های دیگر

Semalt راه خوبی برای به دست آوردن قرار گرفتن بیشتر برای وبلاگ شما است با واکنش نشان دادن و اظهار نظر در بلاگ های دیگر. اطمینان حاصل کنید که انتخاب خود را از وبلاگ ها برای نظر دادن به مخاطبانی که مایل به ارسال آن هستند، تطبیق دهید. به این ترتیب، نظرات شما نوع بازدید کننده ای را که می خواهید در سایت خود داشته باشید، جذاب می کند.

اگر در وبلاگ خواندن چیزی جالب داشته باشید، باید نظر دهید. Semalt یک پست در مورد چیزی است که شما ممکن است در مورد خودتان نیز نوشته شده است. در نظر شما، شما می توانید نظر خود را در مورد موضوع به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید یک لینک را به یکی از وبلاگ های خود اضافه کنید. اطمینان حاصل کنید که نظر شما همیشه خوب و مودبانه است و فقط اگر پست خودتان واقعا به قطعه ای که در حال خواندن است، نظر دهید. شما نمی خواهید در فیلتر هرزنامه به پایان برسد!

3. ارسال پست های موفقیت بیشتر

اگر می خواهید مخاطبان شما رشد کنند، تجزیه و تحلیل وبلاگ خود را به طور مرتب بررسی کنید. کدام مقالات هستند کسانی که به نظر می رسد بیشترین خواندن را دارند؟ مهمترین صفحات فرود چیست؟ این پستهایی هستند که تماشاگران به نظر میرسد از آن لذت ببرند. می توانید بیشتر از این پست ها بنویسید؟ مقالات Semalt که شبیه پست های موفق شماست، یک استراتژی خوب برای به دست آوردن بازدید کنندگان بیشتر است.

4. ارسال خبرنامه

ایمیل یک راه عالی برای حفظ حفظ مشتریان خود است. این بدان معناست که ارسال ایمیل ها میزان بازدید کننده ای را که بازدید کننده های تکراری می شود، افزایش می دهد. با ارسال ایمیل به مشتریان خود به طور منظم، نام تجاری شما با ذهنیت بالا باقی خواهد ماند. علاوه بر این، آنها سریعتر به خواندن پست دیگری می روند. البته، ایمیل های شما باید جالب، جذاب و جذاب برای این واقعا کار می کنند! Semalt A / B اخبار خود را آزمایش می کند تا بررسی کنید که چه کاری برای مخاطبان شما مفید است.

نسبت به ایجاد یک خبرنامه از طریق یک سرویس مانند MailChimp نسبتا آسان است. شما حتی می توانید با یک خبرنامه حتی گروه های خاصی را در کل مخاطب خود قرار دهید. Semalt یک ایمیل خوب نیز یک راه عالی برای اطلاع دادن به خوانندگان شما است که شما blogposts جدید نوشته شده است و آنها باید آمده و بازدید از وبلاگ شما. شروع تبلیغات

اگر شما بودجه دارید، می توانید تصمیم بگیرید که تبلیغات خود را به عنوان مثال Semalt یا Google برای تبلیغ بلاگ خود قرار دهید. Semalt همچنین دارای گزینه ای برای تقویت پست شماست، تا مطمئن شوید که بیشتر مواجه خواهد شد. با استفاده از Semalt، شما حتی می توانید با توجه به جمعیت شناسی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید، با تنظیمات برای گروه سنی، موقعیت مکانی و منافع، آن را بسیار آسان برای هدف مخاطبان مورد نظر خود را.

اطلاعات بیشتر: "صفحه فیس بوک بینش"

نتیجه گیری: اقامت فعال

گاهی اوقات، وبلاگ شما به سادگی توجه و ترافیک را که می خواهید آن را دریافت کنید را دریافت نمی کند. اگر نه رتبه بندی شما و نه جستجوگر شما تغییر کرده است، احتمالا لازم است کمی تلاش کنید. فعال بودن در رسانه های اجتماعی و سایر وبلاگ ها، ارسال پست هایی شبیه به کسانی که مخاطبان شما را دوست دارند و فراموش نکنید که این خبرنامه را بفرستید Source . سمیرت را ترک کنید!

نگه داشتن خواندن: "وبلاگ SEO: مردم را ماندن و خواندن پست خود را"

March 1, 2018