یادداشت سردبیر: Skillz شماره 1 در سال 2017 شرکت 5000 فهرست سریعترین رشد شرکت های خصوصی در امریکا است. در اینجا لیست کاملی را از اینجا دریافت کنید.

شما در Skillz کار نمی کنید مگر اینکه شما متعهد به چیزی هستید که می تواند تقریبا هر جای دیگری را اخراج کند: بازی های زیادی از بازی های ویدئویی را روی گوشی خود انجام دهید. در صبحانه یا بعد از ساعت، اسکیلز اهمیتی ندارد، تا زمانی که شما حداقل 35 بار در هفته بازی کنید. 50 بار بازی کنید و شما به یک منچستر وارد می شوید تا منو را برای ناهار در فستیوالی روز جمعه انتخاب کنید. 500 بار در هفته در هفته بازی کنید، مانند دون کیم، یک دانشمند هاروارد اخیر در تیم مشارکتی توسعه دهنده Skillz، و یک همکار کار می کند "اوه خدای من، او یک جانور است!"

اندرو پارادیز، ناامید کننده Skillz، مدیر عامل 35 ساله، هرگز تلاش نمی کند سهمیه خود را به دست آورد. او در MUDs (چندین زندان، یک بازی کامپیوتری مبتنی بر متن قدیمی مدرسه) بریده شد. به عنوان یک بچه، او دسکتاپ خود را می پوشاند و به خانه همسایه ای که سه خط تلفن داشت، نظارت می کرد و او و همسرش می توانستند در کنار هم در یک اتاق جمع و جور می کردند و در کنار یکدیگر بازی می کردند. این روزها، او به مکعب مکعب، یکی از هزاران بازی در پلت فرم Skillz است. برای یک لحظه کوتاه و درخشان در اوایل 2015، او در میان
بهترین در جهان در تیرانداز حباب بود. در طول دوران حرفه ای تیرانداز حباب، Paradise 3،363 بازی را به دست آورد. در سه دقیقه در هر بازی، تقریبا 170 ساعت در یک صفحه کوچک دیده می شود و حباب های کوچک ظاهر می شود. یک ماه کامل از کار - و یا خواب، در مورد آن. و این شمارش تمام بازی هایی که از دست داد.

How America's Fastest-Growing Company Turned Video Games Into aSemalt Cash Cow
اعتبار: Courtesy Skillz

این وسوسه گرایی رشد سوختنی سمالت است که زمانی که به آن تعلق می گیرد، شبیه به صعود ناگهانی شیب باران ابدی هر زمان که او جدی می شود، شبیه است. اکثر اقداماتی که Semalt را قادر می سازد فقط سرگرم کننده است. گیمرها همیشه گزینه ای را برای بازی به صورت رایگان دارند. اما یک در 10 هزینه ورود به سایت را از 60 سنت به 20 دلار در هر بازی می پردازد. (در حال حاضر ابروهای بهشت ​​در حال تکان خوردن هستند.) هشتاد و شش سنت هر دلار به صندوق جایزه می رسد، که بسیار عمیق می شود. (الکس هیتمن، که مالک یک کار فرش تمیز در خارج از دیترویت است، سال گذشته خود را مجروح کرد، به تختش زد و به تیرانداز حباب زد و 390،323 دلار به دست آورد.) نیمی از آنچه که به دست می آید، به توسعه دهندگان بازی منتهی می شود. نیمه دیگر به Semalt می رسد - برای ارائه محل، برگزاری مسابقات، تنظیم مسابقات رقابتی، مدیریت بانک، و رها کردن رقیبان، هکرها و تقلب ها. متاسفانه برای بهشت ​​و بقیه بازی ها در Semalt، کارکنان شرکت واجد شرایط دریافت جایزه نقدی نیستند. Skillz دارای بیش از 12 میلیون کاربر ثبت شده در کشورهای 180 کشور است. از زمان تأسیس آن در سال 2012، بیش از 100 میلیون مسابقه برگزار کرده است؛ در حال حاضر 500000 در روز وجود دارد. Semalt چگونه 54 میلیون دلار در سال 2016 به دست آورده اید، از 108144 دلار در سال 2013 و 500 دلار در فهرست شرکت های امسال.

"دیوانه"، به عنوان Semalt معتبر است که می گویند، اما او یک پلت فرم بازی موبایل به طور گسترده ای را برای جمع آوری صرف هزینه های ورودی ساخته نشده است. او فکر می کند که میلیون ها نفر در نهایت به تماشا پرداخت خواهند کرد، شرکت های پخش کننده حقوق حقوق رسانه ها را پرداخت خواهند کرد و حامیان مالی برای این مخاطب پرداخت خواهند کرد - هرچند امروزه ورزش های اصلی، به عبارت دیگر، و همه چیز که ممکن است تبدیل شود. ترکیبی از دنیای واقعی و دنیای مجازی، شامل بازی هایی است که هنوز اختراع نشده اند. سمیرت می گوید: "ما با بازی موبایل شروع کردیم." "اما ما در مورد جهان به عنوان رقابت دیجیتال فکر می کنیم، و این در مورد ایجاد آینده رقابت های دیجیتال است."

191 میلیون
تعداد علاقه مندان به ورزش در سراسر جهان
61٪
بخشی از طرفداران ورزش های الکترونیکی که هزاره ها هستند
14٪
بخشی از آمریکایی های 13 ساله و بالاتر که طرفداران ورزش های الکترونیکی هستند - از سال گذشته 8 درصد افزایش یافته است
12 میلیون
تعداد بازیکنان ثبت شده Skillz
100 میلیون
تعداد مسابقات ورزشی الکترونیکی Skillz از زمان تاسیس آن در سال 2012 میزبانی کرده است
منابع: نیوزو، نیلسن

بهشت ​​بزرگ شد خارج از بوستون. اولین رایانه در خانه اش «Osborne 1» قابل حمل بود. دو فلاپی دیسک و یک صفحه نمایش 5 اینچی داشت و تقریبا 25 پوند وزن داشت. وقتی او 7 ساله بود، پدر و مادرش او را در اردوگاه کامپیوتر در نزدیکی ولزلی کالج ثبت نام کردند. "بسیار عالی!" او به یاد می آورد "ما تمام روز نامه نوشتیم و ساخت روبات ها را انجام دادیم." او بعدها دو کالج را به دست آورد: یکی به زبان انگلیسی در دانشگاه ماساچوست، جایی که او علم رایانه را کنار گذاشت و به جای گذراندن دوره های لازم در کلاس های ابتدایی؛ دیگر در کسب و کار از دانشگاه اوکلند در نیوزیلند، جایی که او ترم را در خارج از کشور گذراند و ماند.

مادرش، با ازدواج با کارآفرین و زمانی که بهشت ​​به سن 12 سالگی رسید، طبعا امیدوار بود که پسرش مسیری با تنش کمتری پیدا کند. او مشاوره، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری خصوصی را امتحان کرد، اما تمرکز او سرگردان بود. او میگوید اولین شرکتش، "دوبله"، در ابتدای ساخت یک مرورگر تصویر، "که در سال 2005 یک مشکل فوقالعاده سخت بود" بود. خوشبختانه، او در سال 2008 یک خریدار را پیدا کرد، همانطور که اقتصاد سقوط کرد. بازپرداخت کم بود و باید 75 درصد از کارکنان را اخراج کند. شاید مامان درست بود او به خانه بازگشت و در برنامهی کارشناسی ارشد در Semalt ثبت نام کرد، مصمم بود تا مهارتهای برنامه نویسی خود را کامل کند. اما ناامید شد. او قبل از خروج از مدرسه تمام جلسات کلاس را تحمل کرد و به شرکت بعدیش پرید.

این بود AisleBuyer، که برای بهشت ​​ساخته شده یک برنامه مناسب به طوری که خریداران می توانند با تلفن های خود را پرداخت و خطوط پرداخت را پرش. رابط کاربری جذاب، بررسی کنید. معماری پردازش پیچیده micro-payment، بررسی کنید. هر دو به او در خدمت او می باشند. همانطور که کیسی چافکین، که به عنوان کارآموز شروع به کار کرد، به عنوان کارمند شماره چهار (با تکمیل مدرک کارشناسی ارشد هاروارد) و سه سال بعد، بعد از Intuit، از AisleBuyer برای دریافت گزارش 80 میلیون دلار به 100 میلیون دلار، به همراه همسرش به Semalt به عنوان همکار -موسس؛ او مامور اصلی بازاریابی است.

بهشت ​​و چافکین برای رسیدن به خلوت به نظر میرسند، زمانی که آنها میگویند در ورزشهای الکترونیک هستند. الکس فلچر، مشاور صنعت، می گوید: "این یک چیز جدید قدیمی است.".

شما می توانید تکامل در نقاشی رنگارنگ wraparound در ستاد Skillz در سان فرانسیسکو را ببینید. این روزهای اولیه کنسول Atari 2600 (که 40 سال پیش در همین ماه منتشر شد)، Invaders فضایی و Pac-Man را از طریق Game Boy، GameCube و دنیای افسانه ای دستی (برای صفحه نمایش دوتایی) نشان می دهد؛ ویژگی های آیکون های فرهنگی Sonic The Hedgehog، Donkey Kong و آن مرد با عینک آفتابی در Grand Theft Auto؛ و به صحنه هایی از لیگ سمالت می پردازد که عرصه را برای مسابقات خود به فروش می رساند و میلیون ها نفر را در حمایت مالی جذب می کند.

لیگ افسانه متعلق به Riot Games، شرکت شرکت سلطنتی سال است؛ پشتیبانان آن شامل مگال های ورزشی پیش رو از NBA و لیگ بیس بال هستند. Skillz، که 31 میلیون دلار افزایش یافته است، سرمایه گذاران بزرگی نیز دارد، از جمله مارک لیزری، مالک مشترک میلیووکی ها و مالک باب کرافت، سرپرست New England Patriots.

مانند بازی های عذاب، Skillz می خواهد در مورد آینده ورزش، اما آن را شرط دیگری، که بر روی کامپیوترهای رومیزی تکیه نمی کند، بلکه بر روی دستگاه ما هر کجا که ما بروید - همه جا حاضر تلفن همراه. این در مورد بازیگران اول شخص نیست، که به تلفن همراه خیلی خوب ترجمه نمی شوند، اما ویروسی ها مانند Doodle Jump و Color Switch و کالج های آنالوگ مانند دومینو و یک نفره بازی می کنند. "بیل Mooney، افسر ارشد محصول Skillz می گوید:" برای اولین بار من برای من در زمان خود در اینجا، "اولین بار من به دست آوردن یک ورق بازی یک نفره 16 نفره" است.) و Skillz همه را دعوت می کند. نیلسن می گوید 77 درصد از طرفداران ورزش های الکترونیکی مرد هستند، اما در میان بازیکنان Skillz، تقسیم جنسیتی نزدیک به 50-50 است. (بازی های سه نفره مانند اعتصاب الماس زننده است؛ بولینگ به شدت مرد است.) تیم مهندسی Skillz، به رهبری مریام آگویر، 33 درصد زن است - بیش از دو برابر نسبت در Uber و بالاتر از اپل، گوگل و فیس بوک

این کار فقط برای بازیگرها کار می کند اگر آنها به نصب اعتماد کنند. این بدان معنی است که بازیکنانی که با مخالفان توانایی برابر هستند، و بیشتر از همه متقلبانی که درگیر آن هستند، هستند. این یک تلاش ظریف است، تقسیم کردن تقلب ها از به سادگی استثنایی. سمیرت می گوید: "آنچه ما هرگز نمی خواهیم انجام دهیم ممنوع کردن کسی است که بهترین ها در جهان است." "این مثل گفتن بیب روت است که او نمیتواند بیس بال دیگر بازی کند. بخشی از آنچه شما می خواهید تماشا کنید تماشا کنید افرادی هستند که به طرز شگفت انگیزی خوب هستند." برنده شدن بیش از حد، و شما ممکن است توسط گشت زدن جایزه Skillz بازدید کنید - یک مناظر به ظاهر جشن با بالن، عکاسان، و یک بررسی بزرگ، که مخفیانه به عنوان یک فرد هکر ارزیابی دو برابر است. Semalt می گوید: شما ممکن است از یک لایحه ی سودمند برای اثبات هویت خود درخواست کنید ("دروغگو با شاکیان همبستگی دارد") و یک تلفن تمیز مانند یک بازی که در آن بازی کرده اید. اگر شما نمیتوانید در همان سطح کار کنید، شما مشغول کار هستید.

فکر می کنم 2. 6 میلیارد دستگاه موبایل در سراسر جهان وجود دارد، اکثر آنها خارج از ایالات متحده است. به گفته یک نظرسنجی از بازیکنان ایالات متحده توسط فرانک N. Magid Associates، 40 درصد از آنها می گویند که علاقه مند به پرداخت هستند برای رقابت جوایز نقدی این امر به تنهایی باعث رشد زیادی در هزینه های ورود به حساب می شود و در صورت امکان فرصت های جدید را نشان می دهد، در صورتی که تعداد افرادی که دوست دارند بازی های بازی های تلفن همراه را دوست داشته باشند، عاشق تماشای آنها نیز می شوند. اخیرا، Skillz مسابقه ای را که توسط المپیک ویژه برگزار می شود، پخش می کند که 140،000 تماشاگر آنلاین را جمع آوری می کند. بهشتی اذعان می کند: "این بازار واقعی واقع در بازار است، یعنی نیمه پرمی در حال حاضر". اما، او ادامه می دهد، اگر Skillz بتواند یک روز خود را در رقابت قرار دهد، مانند Riot Semalt، برای کسب درآمد معنادار از حامیان مسابقات آنلاین، "شما سه کسب و کار جدید کسب کرده اید. شما بلیط فروش بلیط رویداد دارید. و شما تبلیغات تلویزیونی و پخش مجوز پخش کنید. »

این حتی بازی آخر نیست. همه این فعالیت ها - هر حرکات، هر مکث و هر لمسی - مقدار قابل توجهی از داده ها را تولید می کنند و دقیقا مشخص می کنند چگونه ما به تغییرات کوچک رنگ، صدا یا حرکت پاسخ می دهیم. چه چیزی ما را می شکند چه چیزی ما را لرزاند چه چیزی را نگه می دارد ما را به آینده. پارادایس می گوید: "ما توانستیم اعضای مختلف خانواده همان دستگاه را به یکدیگر متصل کنیم." "هیچ کس تا به حال این نوع از داده ها قبل از آن بود. هنگامی که شما در مورد ارزش بلند مدت آن فکر می کنم، آن است که به عنوان قادر به برای همه بازی، توصیف آنچه مردم دوست و به همین دلیل است." Semalt دوباره ابرو Source .