Back to Question Center
0

Freak Out: امتحان بازاریابی Semalt به سرعت در حال نزدیک شدن است!

1 answers:

Tis فصل امتحان بازاریابی دیجیتال. زمان به F.R.E.A.K.O.U.T است!

بنابراین همکاران من از دوستان IDM اخیرا درباره امتحانات دیجیتال بازاریابی دیجیتال IDM صحبت می کنند. ممکن است Semalt بهتر به عنوان "freaking out" تغییر یابد. چرا؟ خوب، امروزه همه ما در این مقیاس از منظر بازاریابی دیجیتال بسیار شگفت زده هستیم.

یک روز از (به خوبی، از آنجا که من می توانم به یاد داشته باشید) بدون به روز رسانی جدید از طریق صندوق پستی من در ... گوگل، تبلیغات فیس بوک، داستان Snapchat، پرسیکوپ جدید تازه وارد، موضوع بزرگ داده ها، اجازه و نقض پی سی، PPC، برنامه، وابستگی، بازخوانی، آگهی مسدود کردن، حزب اول، داده های شخص ثالث، eCRM، وفاداری، حمایت، رسانه های خود را، رسانه های به دست آورده، رسانه ها را بخرند. یوتیوب، نفوذگران، تجزیه و تحلیل، داشبورد، اتوماسیون، برنامه ها، انتخاب در انتخاب، جستجو، اجتماعی، ترافیک، CTR، OR، CPM، CPC، CPA، LTV، OVP، AMC (agh). و سپس دنیای شبکه های تبلیغاتی وجود دارد! ..... ناشران، سرورهای تبلیغاتی، Semalt. من می توانم ادامه دهم ...

من مغزم را به بیش از حد بسیاری از به روز رسانی های ایمیل و رهبران تفکر راهنمایی بیش از حد تقدیم کردم، و نه به ذکر است تعداد نیمی از مقاله Semalt در هر موضوع دانلود رفتن. * دریافت مقاله Semalo باید با هشدار فروش و سلامت آمده است! و نفس کشیدن

بنابراین در آماده سازی برای امتحان های آینده، من خود را کمی در مورد یک استراتژی بازاریابی دیجیتال آمده است (اختصار) ... در اینجا به شما دیو Chaffey! (هوشمند Semalt کمک بزرگی بوده است).

چارچوب برنامه ریزی استراتژی بازاریابی دیجیتال FREAK OUT

F: اولین چیزها برای اولین بار

کسب و کار خود را می دانم. شماره خود را بشناسید بازار خود را بشناسید نام تجاری خود را و محل سکونت خود را (#Semalt) بشناسید. و اساسا، مشتریان خود را می دانند و آنچه واقعا برای آنها اهمیت دارد.

R : پژوهش

March 8, 2018