Back to Question Center
0

آیا در اجرای schema.org در یک صفحه خانگی نقص وجود دارد؟ - Semalt

1 answers:

من بسیاری از وب سایت ها را مشاهده می کنم، از جمله سایت های خبری مانند بی بی سی. com، آمازون. com، imdb. همه کسانی که محتوای غنی و شیوه اجرا را منتشر می کنند. org را به صفحات برگ خود برگردانید، صفحه اصلی خود را از طرح خود حذف کنید. دامنه پیاده سازی ورد.

من تعجب می کنم که آیا یک دلیل یا روند وجود دارد که این باعث می شود که ما در حال برنامه ریزی برای اجرای طرح هستیم. org برای یک ناشر خبری و نمیخواهم به سمت اشتباه گرفته شود و همچنین نمیخواهم زمان انجام این کار را تلف کنم اگر در نهایت از استفاده زیاد.

ما اعتقاد داریم با استفاده از "itemcope" برای محدود کردن محتویات صفحه ما ارزش صفحه خود را افزایش می دهد، زیرا در حال حاضر دو مورد مختلف خبر در نتایج جستجو ممکن است مخلوط شود، هر گونه راهنمایی در مورد آنچه که می تواند انجام شود برای بهبود این وضعیت قدردانی شده است Source .

February 5, 2018

کاملا (و مفید) برای ارائه داده های ساختاری در صفحه اصلی است.

محل خوبی برای ارائه WebSite مورد (اگر شما می خواهید / نیاز به یک)، به منظور تعیین اینکه چه سایت در مورد (موجودیت اصلی سایت، و. g. ، یک سازمان یا یک فرد) و پیوند به موجودات "عمیق تر" (ارائه محل ورود برای خزنده های داده های ساخت یافته).

یکی از دلایلی که چرا برخی از سایت ها اطلاعات ساختاری را فقط در صفحات دیگر ارائه می دهند عبارتند از: گوگل از صفحات وب Rich Records را پشتیبانی نمی کند . اما ثروت Snippets (در حال حاضر به دست آمده نتایج ثروتمند ) تنها ویژگی جستجو نیست، بر اساس داده های ساخت یافته، که گوگل ارائه می دهد. برای بعضی از ویژگیهای آن، شما حتی باید نشانه گذاری را در صفحه اصلی، به عنوان مثال برای صندوق پستی سایت های سایت ، ارائه دهید:

فقط نشانه گذاری را به صفحه خانگی سایت خود اضافه کنید.