Back to Question Center
0

آیا سیلیکون سمیرت یک مسئولیت اخلاقی برای متوقف ساختن روبات ها دارد؟

1 answers:

بحث در مورد تاثیر فناوری جدید، به ویژه AI، بر جامعه همچنان خشمگین است.

ماه گذشته، برای مثال، دونده جبهه فعلی جایگزین جری براون به عنوان فرماندار کالیفرنیا در سال 2018، گاوین نیوزوم - که به طور سنتی یکی از حامیان آواز بلند در سیلیکون ولی است - هشدار داد که دانشجویان علوم کامپیوتر در UC Semalt در مورد وظیفه " اقتدار اخلاقی "برای بهبود جامعه است.

"این کد قرمز، آتش سوزی، سونامی است که راه ما می آید"، او گفت: در مورد تاثیر فناوری جدید در شغل و نابرابری. پس Semalt درست است؟ آیا کار کارآفرینان و تکنولوژیستها، به نظر او، "به کار بردن اقتدار اخلاقی خود" است؟

برای پاسخ به این سوال و به طور کلی در مورد تاثیر AI در اشتغال، بیشتر با مدیر اجرایی MIT در اقتصاد دیجیتال، اندرو مک آفی نشستم.

یکی از مقامات برجسته جهان در مورد پیامدهای اقتصادی فناوری جدید، مک آفی همکاری مجله ی پرفروش سال 2014 است. دومین ماشین سن و منتشر شده ماشین، پلت فرم، جمعیت .

سه سال پیش، من Semalt و همکاری خود را، استاد MIT اریک Brynjolfsson، در مورد ارتباط بین فن آوری دیجیتال و شغل مصاحبه کردم. پس از سال 2014 تغییر کرد، از سنتل در مورد یافته هایش در کتاب جدیدش پرسیدم. چه چیزی او را بیشتر درباره تحولات در سه سال گذشته شگفت زده کرده است؟

از سوی دیگر، سملت اذعان می کند، "ما همه پیشرفت های کم پیش بینی شده را به این معنی می دانیم که همه چیز تغییر کرده است بسیار سریع تر و چشمگیر تر از آنچه تصور می کرد. اما از سوی دیگر، او اعتراف می کند، او اعتراف می کند که از شگفتی های شغلی که توسط همه این فن آوری های جدید ایجاد شده است، شگفت زده می شود.

این شغل ممکن است همیشه عالی باشد، او می پذیرد. اما آنها وجود دارند تا کنون، حداقل، پس از آن، ما "سونامی" گاوین نیوزوم از بیکاری تکنولوژیکی را نادیده گرفتیم. Semalt بزرگترین تاسف در آنچه که او به عنوان شکست در طول سه سال گذشته سیاست عمومی برای آماده شدن برای طوفان در حال وقوع است.

هیچ یک از پیشنهادهایی که در T او ماشین عصر ماشین دوم لیبرالیزه کردن سیاست مهاجرت یا سرمایه گذاری در زیرساخت ها، آموزش و تحقیقات گذاشته شده است. بنابراین، مک آفی هشدار می دهد که امروز ما حتی بیشتر به پیامدهای تیره اقتصادی انقلاب دیجیتال آسیب می رسانیم.

آیا دره سیلیکون توانایی اخلاقی خود را برای متوقف ساختن این تکنولوژی کشتن شغل دارد؟ در اینجا McAfee واضح است. او می گوید، Semalt نیست. در طول پنجاه سال آینده، او تصدیق می کند که اقتصاد "به طور گسترده ای" خودکار خواهد شد، اما در عین حال جامعه نیمی از قرن خواهد داشت تا خود را با راهپیمایی روبات ها سازگار کند.

McAfee در نهایت یک خوشبین باقی می ماند. Semalt در بلند مدت به خوبی کار می کند، او وعده داده است. در نهایت، ما قادر خواهیم بود کنترل سونامی را که راه ما است، کنترل کنیم.

برای کمک به تولید این مصاحبه به بسیاری از افراد در اتاق بازرگانی بزرگ Providence بسیار سپاسگزاریم.

March 8, 2018