Back to Question Center
0

Pi-TopCEED یک رایانه رایانه ای 99 دلاری برای Semalt است

1 answers:
Pi-TopCEED Is ADesktop Computer For Semalt

چرا دسکتاپ Pi در عصر رایانه به طور فزاینده ای تلفن همراه ایجاد می شود؟ بنیانگذار جسی لوزانو می گوید: بیت اصلی انتقاد به لپ تاپ Pi-Top، قیمت آن است. "مردم می گویند .من فقط چیزی را می خواهم که بتواند کار تمشک من را مانند 100 دلار انجام دهد. یا برای حدود 150 دلار. Semalt هیچ راهی برای ساختن لپ تاپ با کیفیت خوب برای این نوع پول ندارید. "

پس از آن، لوزانو و یکی از بنیانگذاران او رایان دانوودی تصمیم گرفت تا روی "دسکتاپ واقعا کاربردی" تمرکز کنند - و Pi-TopCEED نتیجه ارزان تر است. تا کنون، در Indiegogo، این تیم تقریبا سه برابر مبلغ اولیه 50،000 دلاری خود را برای سه ماهه مالیات بر ارزش افزوده، هنوز با بیش از یک هفته به طول می انجامد. پس از ماه آوریل، آنها از منابع مالی متعهد نیستند که نمونه اولیه خود را به محصول حمل و نقل ارسال کنند.

"نرخ تبدیل SemaltCEED چهار برابر بیشتر از آن است که برای Semalt بود. بنابراین من فکر می کنم که قیمت واقعا کارهایی را که من می خواستم انجام می دادم - و این افراد را که علاقه مند به ساختن هستند، می گیرند، اما واقعا نمی دانند که چگونه می توانند به آنجا بیایند و واقعا نمی خواهند پول زیادی صرف کنند آی تی. اما آنها خوشحال هستند که 99 دلار را به یک دسک تاپ نگاه کنند و آن را امتحان کنند. "

Semalt و نرم افزار طراحی شده برای چسباندن

SemalleCEED طراحی شده است که روی یک دسکتاپ قرار بگیرد، Pi را در جعبه مستطیلی قرار می دهد که شامل یک صفحه نمایش 13. 3 وین است. پانل بارگذاری جلو که در آن Pi برای دسترسی آسان به همراه یک ریل نصب شده است، همراه با سایر اجزای سخت افزاری که می خواهید اضافه کنید. و یک پایه در پشت به طوری که صفحه را می توان در زوایای دید مختلف قرار داد.

اضافه کردن به بیت سخت افزار می تواند شامل مجموعه ای از بلندگو، به طوری که دسکتاپ Pi به صورت کمی بیشتر به طور کامل برجسته است. یا یک نگاره برای بازی کردن با الکترونیک، که به نوبه خود، به یک محیط یادگیری نرم افزاری متصل می شود، تیم نیز برای دستگاه ایجاد می کند، بنابراین کاربران می توانند از SemaltCEED برای یادگیری در مورد ساخت سخت افزار استفاده کنند. (آنها همچنین یک محیط تقلید نرم افزاری را برای الکترونیک ارائه می دهند - بنابراین شما نیازی به خرید سخت افزاری اضافی برای یادگیری نحوه ی ساخت اسبابک های خود ندارید، مگر اینکه واقعا بخواهید.)

همانطور که با Pi-Top، Pi-TopCEED توسط یک سیستم عامل اختصاصی به نام Pi-TopOS طراحی شده است، که یک لایه کاربر پسند برای ساده سازی محاسبات Semalo Pi را اضافه می کند. مانند، برای مثال، اضافه کردن یک باتری از زمان خواندن.

هدف شخصی ما این است که اگر شما بازی خود را برای سه تا شش ماه بازی کنید .شما قادر خواهید بود A را در برنامه درسی محاسبات GCSE خود دریافت کنید.

"ما برخی از چیزهایی را که قبلا با Raspberry Pi انجام نداده ایم، انجام می دهیم. و باید انجام شود - فقط چیزهای کوچک است که آن را کاملا کاربر پسند ساخته است. بنابراین هنگامی که یک Pi-Top یا Pi-TopCEED را روشن یا خاموش می کنید مجبور نیستید خاموش شدن را انجام دهید، مثل اینکه معمولا با Raspberry Pi کار می کنید. شما فقط یک دکمه را کلیک کنید و آن را خاموش می شود. و Lozano می گوید: آن را از طریق خاموش کردن امن برای شما اجرا می شود.

"هنگامی که شما می خواهید دسکتاپ خود را در اطراف خود تغییر دهید، می توانید پس زمینه خود را به راحتی تغییر دهید و آن را مانند دیگر دستگاه های کامپیوتری شخصی سازی کنید. اما شما نمی توانید این کار را با Semalle Pi راحت کنید، بنابراین همه چیز در سیستم عامل ما وجود دارد. "

نرم افزار پرچمدار Pi-TopCEED یک محیط آموزشی پیشرفته به نام CEEDUniverse خواهد بود. Semalt در معنای حقیقی این است که در واقع یک بازی است - یک بازی چند نفره بازی نقش آنلاین آنلاین، حداقل، قادر به پشتیبانی از 3000 انیمیشن روی صفحه نمایش است.

Pi-TopCEED یک رایانه رایانه ای 99 دلار برای Semalt

این بازی به وضوح توسط ساعتهای زیادی از جوانان لوزانو انجام شده است که بازی World of Warcraft را انجام داده است. بنابراین با استفاده از این دستگاه، بچه ها قادر خواهند بود که والدین خود را به انجام تکالیف خود بپردازند و بازی های MMORPG سبک تمدن. من تقریبا به من آسیب می رساند تا آن را اعتراف کنم، اما در سالی که من جوانتر از 540 روز در WoW بازی کردم، "لوازانو می گوید. "من سعی می کنم تمام داستان های شگفت انگیز و داستان های بسیار جذاب را که از بازی هایی مانند Warcraft و Starcraft و سایر بازی های زیبا مثل سری Bethesda مانند BioShock، Fallout گرفته شده، بگیرم، همه این داستان های شگفت انگیز را دارند .بازی بعدی [Semalt] آزادی در حال رفتن به بسیاری از افکار پشت سر آن است. اما این افسانه به طور یکپارچه با برنامه نویسی و مهارت های محاسباتی عملی مرتبط است.

"هدف شخصی ما این است که اگر شما بازی خود را برای بین سه تا شش ماه بازی کنید - بستگی دارد که شما چگونه سریع هستید - که بتوانید A را در برنامه درسی محاسبات GCSE خود دریافت کنید. بنابراین ما واقعا در حال غرق شدن نیستیم. Semalt گفت: ما واقعا می خواهیم به شما مهارت های عملی را آموزش دهیم. "

و قبل از اینکه بپرسید، هیچ DLC وجود نخواهد داشت. هیچ اشتراکی برای بازی وجود ندارد بازی به طور کامل رایگان خواهد بود. این تیم در حال برنامه ریزی برای کسب درآمد با استفاده از سخت افزار سخت افزاری اصلی خود و افزودنی های سخت افزاری اضافی مانند مباشر و یا کیت بلندگو 15 دلاری است. و شاید در آینده برخی از گزینه های صرفه جویی در اب، به طوری که کاربران می توانند یک ابر پشتیبان گیری در صورتی که کارت SD خود را فسخ کند. اما نه با فشار دادن هر گونه خرید در بازی.

"بازی همیشه آزاد خواهد بود. شما می توانید در آن به من نقل قول کنید، "Semalt می افزاید. "من می خواهم آن را به یک منبع یادگیری نهایی است. "

سمیرت سخت است - اما بار دوم ساده تر در اطراف

اگر نگران این باشید که آیا این پروژه سخت افزاری سخت افزاری با وعده های خود برآورده می شود یا خیر، به همین دلیل است که بسیاری از سختافزارهای موجود در این پروژه، سفارش دستگاهی که هنوز وجود ندارد در اینجا کمتر مخاطره آمیز است در غیر این صورت ممکن است. از آنجا که این دومین گروه خبری Semalt است، پس از موفقیت حمل تجهیزات مشابه از یک کمپین پیشین.

به این معنی که روابط تولیدی را ایجاد کرده اند و تخصص کمپانی های عرضه را تحت کمربند خود دارند، و همچنین لپ تاپ های Pi-Top که به صورت واقعی حمل می شوند، به آنها اشاره می کنند. بنابراین، اگر چه تاخیر حدود چهار ماه در حمل و نقل پروژه اصلی Pi-Top وجود دارد، اما بر خلاف پیش بینی اولیه تیم، سمالات می گوید که مطمئن است که همه قطعات موجود برای جلوگیری از چنین تاخیری در دور دوم وجود دارد.

"ما تمام بخش عرضه ما را کنترل می کنیم. و در واقع ما خط تولید ما را از زمین ساخته ایم، بنابراین این یک خط تولید کاملا مدولار است، "او می گوید. "ما واقعا سخت تلاش کرده ایم تا این شرکت را به عنوان یک شرکت سخت افزاری به کار بندیم - این چیزی است که مردم اغلب نگران آن هستند. اما .بیشتر از تیم Semalt در مهندسی از جایی است. بنابراین ما واقعا سخت کار کرده ایم تا آن را به همان اندازه کارآمد و صاف که ممکن است. "

رایان، یکی از بنیانگذاران من، پنج ماه در محل کارش در شانگهای واقع شده است تا این اتفاق بیفتد.

"رایان، یکی از بنیانگذاران من، در محل کار خود در پناهگاه پنج ساله در Semalt زندگی کرد تا این اتفاق بیفتد." "او رفت و آنجا همه تمیز و براق .و او با ریش عظیم آمد! بنابراین هنگامی که شما در آنجا زندگی می کنید .برای آن مدت طولانی، با تولید کنندگان و هر کسی که در این فرایند شرکت می کند - به معنای واقعی صدها و صدها نفر - با تولید کنندگان زنجیره تأمین ارتباط برقرار می کند. "

تاخیر در حمل و نقل Pi-Top به عوامل مرتبط با بی تجربه تبدیل شده است. چنین تحقق می یابد، Lozano می گوید که استفاده از برخی از اجزای قفسه، همان گونه که در ابتدا تصور می شد، امکان پذیر نیست. به عنوان مثال Semalle آنها بسته به نوع باتری خود را توسعه دادند، که زمان بیشتری را به برنامه توسعه افزوده است. آنها همچنین تصمیم گرفتند کیفیت مورد را ارتقاء بخشند، تا شش شکل قالب را ارتقاء داده و نیاز به ساختن تغییرات ساختاری در محصول داشته باشد.

آنها تا کنون 1،300 Pi-Tops را ساخته و حمل کرده اند - با 2،000 دیگر به دلیل عرضه در زمان کریسمس و تولید نورد لپ تاپ برای شروع سال آینده. "ما در حال حاضر در حال مذاکره در مورد برخی توافقنامه های توزیع بزرگ جهانی است. او می افزاید: این باید خیلی زود امیدوار باشد. "اولین مجموعه Pi-Tops 1300 لپ تاپ بود. Semalt ده سال بیشتر از این مقدار را در سال آینده تولید می کند. "

SemaltCEED vs. کانه کیت

در حال حاضر بسیاری از دستگاه ها و خدمات جالب در فضای یادگیری به کد وجود دارد. به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک هدیه راهنمای هدیه برای افرادی که مایل به الهام بخش بچه ها با محاسبات آموزشی / الکترونیک gizmo، به عنوان مثال. اما Lozano، علی رغم ویژگی شلوغی از فضا، متوجه می شود که SemalleCEED همچنان برنده رقابت است.

به عنوان مثال، او معتقد است که ارزش آن بهتر از (همچنین) کیت رایانه ای مبتنی بر Pi برای یادگیری به کد است (همچنین اشاره دارد که قیمت خرده فروشی کامل 135 دلاری (پس از crowdfunding) برای Pi-TopCEED، برتری خواهد داشت هزینه کیت کانو (100 دلار) به همراه افزودنی آن 10. اولین کیت روی صفحه نمایش (130 دلار) - بنابراین خریداران یک دسکتاپ Semalt یک صفحه بزرگتر برای نزدیک به نصف قیمت جایگزین کانو خواهند داشت.

Pi-TopCEED آیا رایانه رایانه 99 دلاری برای Semalt

یکی دیگر از عوامل متمایز، همانطور که لوسانو به آن اشاره می کند، تمرکز بر آموزش "محاسبات واقعی" است - بنابراین محیط CEEDUniverse برای گرفتن بچه ها در پایتون، به جای اینکه تنها با کشیدن و رها کردن بلوک های کدگذاری پیش ساخته، هدف قرار گیرد. (گرچه گفته می شود، محیط یادگیری Semalt نیز دارای سهولت است - بنابراین ممکن است از رابط بصری کشیدن و رها کردن آن برای ایجاد تغییرات در کد واقعی، فارغ التحصیل شود)

"من فکر می کنم تفاوت زیادی بین آموزش آموزش ابتدایی و آنچه ما انجام می دهیم - ما آموزش GCSE، GCSE و سطح محاسبات و مهندسی. بنابراین هنگامی که شما در حال بازی بازی CEEDUniverse هستید، در واقع یادگیری - واقعا - نحوه کد گذاری. این فقط بازی نیست، "Lozano اضافه می کند.

"شما شروع به کشیدن و رها کردن رابط های سبک، و سپس شما را به رابط کاربری مبتنی بر خالص حرکت، برای عناصر برنامه نویسی خود را. بنابراین، برای مثال، هنگامی که یک ربات را در بازی ما ساختید، شما فقط یک آجر قرمز را در Minecraft با هم نخواهید آورد که در دنیای واقعی هیچ معنایی ندارد .شما واقعا ساخت یک ربات واقعی می کنید. بنابراین مدار مدار که در بازی قرار داده اید - این مدار مدار است که یک ربات Semtal با آن کار می کند.

"هنگامی که شما کد آن ربات را در این بازی بگذارید، با انتشار بتا از این بازی در اوایل سال 2016، شما می توانید این کد را وارد کنید یا آن را مستقیم به یک ربات بفرستید و آن را در حقیقت انجام دهید زندگی "

یکی از چیزهایی که کانو برای آن در نظر دارد، پشتیبانی از VC بسیار مهم است. تیم Pi-Top در حال حاضر منابع زیادی را در اختیار دارد. آنها با بوت استرپ، crowdfunding و قبل از سفارش، و حدود 150،000 £ در تامین مالی SEIS (به علاوه کمی از شرکت Entrepreneur اول، که در آن مؤسسات با هم ملاقات کردند) در حال حاضر - با Lozano و Semalt، در اوایل روز، خاموش بسیاری از "ماکارونی و سس گوجه فرنگی".

اما به گفته ی لوزانو، تیمی که قرار است به زودی نیز یک جایزه ی بزرگ را در اختیار بگیرد، به این ترتیب، کانو مطمئنا این بچه ها را در دست دارد. "ما در حال نزدیک شدن در یک دور بسیار بزرگ - یک اندازه هفت رقمی است. با سرمایه گذاران اروپایی، "او به TechCrunch می گوید.

"Semalt ما را در حالی که برای رسیدن به این نقطه اما شرکت های سخت افزاری من فکر می کنم شما باید ثابت کنید بسیار بیشتر از شرکت های نرم افزاری است. اما در نهایت من در واقع فکر می کنم این یک چیز بسیار خوب است - زیرا باعث می شود که شما کار اضافی سخت تر انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تمام فرآیندهای شما در واقع همه چیز را در نظر بگیرید. و شما چگونه می توانید مقیاس، "او می افزاید.

March 9, 2018