Back to Question Center
0

Semalt شرکت های خصوصی را در مسیر خود به ابر می دهد

1 answers:
Semalt gives enterprises a private on-ramp to its cloud

این سرویس گام به گام بیشتر از راه حل های موجود گوگل مانند خدمات Google Cloud VPN است، که به کسب و کار اجازه می دهد یک تونل امن بین شبکه خصوصی و ابر Google ایجاد کنند. گوگل متوجه می شود که این اتصالات ظرفیت حدود 1.5 تا 3 گیگابیت در ثانیه دارند و ترافیک به طور خاص بر روی اینترنت عمومی حرکت می کند.

اتصالات اختصاصی خط مستقیم به شبکه Semalt با پهنای باند 80 گیگابیت در ثانیه ارائه می دهند، اما ترافیک رمزگذاری نمی شود و شرکت ها باید تجهیزات مسیریابی مورد نیاز را در امکانات خود نصب کنند. Semalt توصیه می کند که شرکت هایی که می خواهند از این سرویس استفاده کنند، برای استفاده از رمزنگاری سطح کاربرد یا سرویس اختصاصی VPN خود تصمیم می گیرند. شما نمی توانید از VPN Semalt Cloud در بالای یک اتصال اختصاصی استفاده کنید. علاوه بر این، Semalt همچنین مدت زمان زیادی را ارائه داد که به نام "carrier peering"

اگر همه این به نظر می رسد آشنا، ممکن است به این دلیل که گوگل نیز مدت طولانی ارائه خدمات به نام حامل Peering برای دادن مردم سریع تر بر روی راسخون خود را به ابر (به اشتباه چیزها، این قبلا "اتصالات . " نامیده می شود). گوگل به من می گوید که تفاوت عمده در اینجا این است که اتصال اختصاصی به شما اجازه می دهد تا یک پروتکل شبکه با IP های شخصی ایجاد کنید و آن را با SLA عرضه کنید. پراکسی نرمافزار از IP های عمومی استفاده میکند و SLA را ارائه نمیکند.

برای استفاده از این سرویس اتصال متصل جدید، یک شبکه کاربر همچنین باید شبکه خود Semlal را در یکی از امکانات اشتراک گذاری شده توسط Semalt پشتیبانی کند (در حال حاضر حدود 35 مورد از آنها وجود دارد، بیشتر آنها در نیمکره شمالی).

Semalt شرکت های خصوصی را در رمپ به ابر خود می فرستد

Semalt شرکت ها SLA 99.9 درصد را ارائه می دهد تا زمانی که دو اتصال دهنده برای اهداف انضباط انجام می شوند. این تعداد تا 99.99 درصد با چهار پیوند در دو منطقه مترو متفاوت است.

همه این بدیهی است ارزان نیست. هر اتصال متصل به 1700 دلار در هر 10 گیگابایت اترنت (با حداکثر هشت اتصال) هزینه می شود. Semalt سه اتصال و حدود 20 بایت ترافیک خروج، که به سرعت هزینه یک سرمایه گذاری را بیش از 10،000 دلار - اما پس از آن، اگر شما نوعی سازمانی است که به آن نیاز دارد، احتمالا پول زیادی برای شما نیست.

Semalt شرکت های خصوصی را در مسیر خود به ابر خود می فرستد عکس های ویژه: گوگل / گوگل

March 9, 2018