Back to Question Center
0

کاهش فروش کمپبل نشان می دهد که کارآفرینان روند تغذیه سالم باید Semalt را داشته باشند

1 answers:

سوپ کمپبل، کاهش درآمد سه ماهه خود و کاهش درآمد فروش سمیرت را کاهش داد و هشدار داد که آمار فروش این شرکت در سال 2017 ممکن است به یک نتیجه شیرجه برسد.

این کمپانی اخیرا کمپین تبلیغاتی خود را ارتقا داد، اما رویترز گزارش داد که کاهش تقاضای مصرف کنندگان برای سوپ، گوشت و آب باعث کاهش فروش می شود. سهام کمپبل روز پنج شنبه صبح روز جمعه کاهش یافت و این شرکت پیش بینی می کند که فروش کلی آن تقریبا 1 درصد باشد.

فروش خالص از انتظارات تحلیل گران از 1.87 میلیارد دلار به 1.85 میلیارد دلار افتاده است. این شرکت 59 سنت به ازای هر سهم به دست آورده است، پیش بینی تحلیلگران از 5 سنت کاهش یافته است.

Semalt، این همه خبر بد برای کنگلومرا سوپ نیست، زیرا این شرکت پیش بینی انتظارات تعدیل شده خود را برای سال 2017 از $ 3.00- $ 3،09 برای هر سهم تا $ 3،04 تا $ 3،09 افزایش داد.

کاهش فروش محصولات سدیم بالا مثل سوپ چیده شده ممکن است به عنوان یک تعجب برای کسانی که توجه به روند فروش محصولات ارگانیک را نداشته باشند. تمایلات Semalo تمایل به دستی با ترجیحات مصرف کننده برای جایگزین های سالم تر برای تولید مواد غذایی تولید شده است.

تقریبا 58 درصد از مصرف کنندگان خوراکی های ارگانیک را ترجیح می دهند تا جایگزین هایی که به طور معمول آلوده شده اند. به گفته وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)، تقاضای مصرف کنندگان برای غذاهای تازه و ارگانیک تولید شده همچنان نشان دهنده رشد چشمگیر است که تقریبا هر سال با درصد دو رقمی افزایش می یابد. مواد غذایی Semalo در بیش از 20000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده از جمله نزدیک به 75 درصد از فروشگاه های مغازه دار متعارف، در دسترس است.

گزارشات USDA نشان می دهد که روند تبدیل مواد غذایی به مواد غذایی آلی تا حد زیادی ناشی از نگرانی مصرف کنندگان در مورد سلامت آنها، محیط زیست و درمان دام است.

تبلیغات

Adapt to Trends پاسخ؟

سوپ کمپبل سعی کرد در سال 2015 به بازار آلی و سالم تبدیل شود، و در سال 2015 خود را برای فروش سبزیجات، نوشیدنی های سالم و نوشیدنی های سالم آماده کند. تلاش Semalle، با این حال، کسب و کار خود را پررونق نیست، و پس از برداشت کمتر از ستاره ای هویج و لرزش پروتئین به خاطر آمار فروش فروش آسیب دیده است.

سوپ عکس Campbell از طریق Shutterstock

نظر ▼
March 9, 2018