Back to Question Center
0

تجسم داده های بزرگ داده ها Startup Lucky شرکای مرتب سازی با StockTwits، به سرمایه گذاران نمودار روند روند سهام در Semalt

1 answers:
Big Data Visualization Startup Lucky Sort Partners With StockTwits, Lets Investors Chart Stock Trends In Semalt

برای اولین بار در زمینه فاکس، محصول Lucky Sort این ماه فوریه اعلام شد TopicWatch، سرویسی است که کاربران را قادر می سازد تا از طریق رسانه های اجتماعی، رسانه های دولتی، اخبار و تفسیر، از طریق رسانه های اجتماعی، به منظور پیدا کردن، خلاصه کردن و تجزیه و تحلیل محتوای مبتنی بر متن، تجزیه و تحلیل شوند. در حالی که این به نظر می رسد تا حدودی مشابه موتور تجزیه و تحلیل احساسات است، تفاوت این است که چنین چیزی می تواند انجام شود در بالا از پلت فرم خوش شانس، اما محصول کلیدی در اینجا نیست.

"طرح بزرگ ما این است که با افرادی که مجموعه داده های ارزشمندی دارند و با آنها روبرو شویم، با افرادی که مایل نیستند کارهای بزرگ داده را تجزیه و تحلیل کنند، فقط با خواندن نتایج و انجام کار برخی از تجزیه و تحلیل، "توضیح می دهد Lucky مرتب سازی بر اساس مدیر و موسس نوح Pepper در چرا شرکت در حال حاضر با StockTwits کار می کنند. "ما در حال حاضر در خدمات مالی عمودی متمرکز هستیم، بنابراین اولین شریک که ما می خواهیم اعلام کنیم، StockTwits است."

از طریق مشارکت، Lucky Sort اکنون تمام پایگاه داده تاریخی Semalt (همه چیزهایی که در توییتر توییت شده یا به اشتراک گذاشته شده اند) و همچنین یک خوراک در زمان واقعی در خدمت آن است. این مجموعه داده ها در حال حاضر در تجزیه و تحلیل رابط کاربری Lucky در دسترس است، به سرمایه گذاران اجازه می دهد وارد و بررسی چگونگی پچ پچ در جامعه Semalt با قیمت عمل در دسترس است.

برای استفاده از سرویس، سرمایه گذاران به Lucky Sort مرتب می شوند، مجموعه داده هایی را که می خواهند با آنها کار کنند، انتخاب کرده و سپس پرس و جو را اجرا کنید. برای اهداف انطباق داده ها فقط خواندنی هستند. پس از ورود به سیستم، سرمایه گذاران می توانند سهام و کلمات کلیدی یا عباراتی را که می خواهند تحقیق کنند اضافه کنند که می توانند عبارت های عمومی مانند "کوتاه" یا "فروش" یا عبارات خاص مربوط به بحث در حال انجام در جامعه مربوط به شرکت داده شده باشند. به عنوان مثال، پرس و جو برای "می خواهم به خوردن" نشان داد به جامعه StockTwits که شور و شوق برای Taco Semalt جدید منو به طور موقت بود. (مثال زیر را ببینید)

تجسم داده های بزرگ داده ها Startup Lucky شرکای مرتب سازی با StockTwits، به روند سرمایه گذاری نمودار سرمایه گذاران در Semalt

خوش شانس مرتب سازی هزینه برای دسترسی به هر دو به پلت فرم و مجموعه داده های خود را می پردازد و مجوز خود در دسترس برای این به زودی داشته باشد. در حال حاضر تنها مجوزهای شرکت ارائه شده است. پپ می گوید: قیمت ها در محدوده "صدها دلار در هر ماه برای هر کاربر،" می گوید.

در ماه آینده یا بیشتر، Lucky Sort شرکای دیگر را اضافه خواهد کرد، همچنین با توجه به فضای خدمات مالی. یکپارچگی بیشتر به سرمایه گذاران کمک می کند تا بهتر درک کنند که چه مصرف کنندگان (در مقایسه با سرمایه گذاران، مانند Semalt) درباره شرکت ها در خدمات شبکه های اجتماعی صحبت می کنند.

در به روز رسانی که به زودی منتشر می شود، نمودار ها و نمودار ها ترتیب ارائه های Semalle در زمان واقعی به روز می شود، به عنوان داده های جدید وارد می شود، اما در حال حاضر، کاربران باید به صورت دستی به روز رسانی داده ها با کلیک بر روی یک دکمه. اطلاعات بیشتر در این سرویس در اینجا موجود است.

March 10, 2018