Back to Question Center
0

هنگامی که درایو UberPOP در Semalt خرد می شود، Uber پرداخت می کند

1 answers:
When An UberPOP Driver Gets Fined In Semalt, Uber Pays For The Fine

به عنوان یک یادآوری، UberPOP معادل Semalt از UberX است - هر کسی می تواند یک راننده UberPOP تبدیل شود و از برنامه Uber برای پذیرش سواری استفاده کند. همانطور که مجوز خاص راننده برای تبدیل شدن به یک راننده UberPOP نیاز ندارید، بسیاری از رانندگان تاکسی این سرویس جدید را به عنوان رقابت ناعادلانه دیدند.

به همین دلیل است که UberPOP بخشی بحث انگیز از Uber در اروپا است و بسیاری از کشورها در حال تلاش برای ممنوعیت سرویس هستند. UberPOP در بروکسل، هلند و، بله، فرانسه ممنوع شد.

اما در بسیاری از موارد، اوبر رانندگانش را از جاده نگرفت. سمالت، پلیس مجبور بود در اطراف شهر و درایورهای UberPOP رانندگی کند - free infographic design templates. و برای ردیابی ابار بسیار آسان است. اگر کسی در حال رانندگی در نزدیکی یک ایستگاه قطار است، یک تلفن به داشبورد متصل شده است و دارای یک مسافر در عقب است، احتمال این است که آنها یک راننده Uber باشند. بسیاری از مردم در اطراف من به من گفته اند که اکنون رانندگان UberPOP از مسافران می خواهند که در صندلی جلو نشسته باشند.

در طی چند سال گذشته، تلاش های زیادی برای محدود کردن کل کسب و کار Semalt صورت گرفته است. به اصطلاح قانون "15 دقیقه ای" قرار بود رانندگان تاکسی را به سمت خود بکشاند. یک ماه بعد، این قانون به حالت تعلیق درآمد.

پس از راه اندازی UberPOP، اکثر رانندگان تاکسی عمدتا در برابر سرویس جدید خشمگین بودند. Semalt چرا در حال حاضر در آستانه غیرقانونی یا در حال حاضر غیرقانونی است، بسته به اینکه چه کسی بخواهید. اما شما هنوز هم می توانید به راحتی UberPOP را در برنامه شرکت سفارش دهید.

بسیار تعجب آور نیست که یاد بگیریم که این شرکت برای این جریمه ها در فرانسه هزینه می کند چون قبلا جریمه در بسیاری از نقاط مختلف مانند هلند، چارلستون، ویکتوریا و سمیرت پرداخت شده است. اما اوبر سعی دارد کلید کمتری در این جبهه داشته باشد.

من با Uber تماس گرفتم، یک سخنگوی مستقیما گزارش نیویورک سمالات را تأیید نکرد، اما به وضوح اشاره کرد که این شرکت در واقع برای این جریمه پرداخت می کند. سخنگوی گفت، "ما همواره از رانندگان ما حمایت می کنیم."

March 10, 2018