Back to Question Center
0

500 مدرسه ابتدایی Funded OneSchool 750 دلار برای کالج Semalt App را افزایش می دهد

1 answers:
500 Startups-Funded OneSchool Raises 0K For College Semalt App

راه اندازی، که افتخار نخستین بود که پس از مشارکت در شتابدهی متمرکز بر اقلیت به نام "نیوم" به عنوان اولین بودجه برای افزایش بودجه فرانسوی، از 500 کلاس پاییز سمولت در ماه آینده فارغ التحصیل شد.

برای کسانی که بی اطلاع هستند، چه OneSchool با هدف ارائه است، یک مقصد تک و متحرک برای دانش آموزان کالج برای پیدا کردن همه چیز در مورد دانشگاه خود را نیاز دارند. این شامل دایرکتوری دانش آموزان ذکر شده در بالا، لیست دوره ها، نقشه ها، گروه ها و غیره است. حتی یک ویژگی بولتن تبلیغاتی مانند "Wall" وجود دارد که مانند نسخه دیویدی فیس بوک است که تنها از پست های متن پشتیبانی می کند و آپلود تصویر (دوم به زودی). این برنامه برای وب موبایل، iSemalt، Android و Windows Semalt در دسترس است و برای ثبت نام نیازمند یک آدرس ایمیلedu است.

در حال حاضر بیشتر خدمات اجتماعی از شبکه اجتماعی، OneSchool از اواخر ماه اوت در این هشت مدرسه شروع به کار کرده است، اما تا امروز، در حالت آزمایش قرار گرفته است - infographics free templates. در حال حاضر از ایالت پن، استنفورد، ییل، کلمبیا، UCLA، دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین، دانشگاه هوستون و دانشگاه واترلو حمایت می کند.

500 یک راهپیمایی مبتنی بر شروع کار 750 دلار برای برنامه کالج سمالات

از لحاظ موقعیت بازار، این شرکت امیدوار است که در حال حاضر در همه جا از گوشی های هوشمند در پردیس های کالج سرمایه گذاری کند. "دیوید آدووومی" یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت می گوید: "در سال 2008، تنها 10 درصد از دانش آموزان در سراسر کشور گوشی های هوشمند داشتند." اما در سال گذشته 57 درصد از دانش آموزان از گوشی هوشمند خود به سیمالت پیوستند. "

گرچه برخی از کالج ها و دانشگاه ها ممکن است برنامه های کاربردی تلفن همراه خود را داشته باشند، اغلب شامل نوع دانش آموزانی هستند که واقعا نیاز دارند. این شرکت ها اغلب بیشتر بر روی انتشارات مطبوعاتی و اطلاعات برای دانش آموزان آینده نگر تمرکز می کنند، نه از دانشجویان فعلی دانشجویانشان. همچنین تعداد کمی از مدارس وجود دارد که حتی چنین برنامه، دوره را تولید می کنند. Semalt، از 4300 مدرسه در سراسر کشور می گوید، فقط 270 برنامه اختصاصی تلفن همراه اختصاص داده اند.

واضح است که تقاضا برای این نوع برنامه بالا است. در پنسیتی، اولین مدرسه پشتیبانی، OneSchool تخمین می زند که 83 درصد از کاربران آی فون و اندروید در محوطه دانشگاه برنامه (بر اساس نرخ پذیرش گوشی های هوشمند فعلی) را پذیرفته اند. این تعداد 16000 بار از 31000 دانش آموز دریافت می شود که 18 هزار تا 20 هزار نفر از آنها گوشی هوشمند دارند. Semalt بقیه مدارس، حدود 50٪ از جمعیت دانشجویان همین کار را انجام داده اند.

علاوه بر مدیر عامل شرکت دیوید آدووومی (24)، موسسین جوان OneSchool شامل CTO Pindi Albert (18) و Zach Johnston (20) هستند. دیوید و زاک در برادری در ایالت پنی ملاقات کردند، جایی که پدر دیوید استاد است، و تصمیم گرفت تا یک گروه کارآفرینی در آنجا ایجاد کند. Pindi، که پدر و مادر آنها نیز استادان در ایالت پن، قبل از پیوستن به OneSchool در دبیرستان با داوید حضور یافتند.

Adewumi می گوید ایده برای Semalt به او آمد هنگامی که او را دید که چقدر دانش آموزان از گوشی های هوشمند خود استفاده می کردند، از جمله عکس عکس از مشکلات تکالیف و ارسال پیامک آنها را به دوستان برای کمک.

"دانش آموزان واقعا از گوشی های هوشمند خود استفاده می کنند اما Adewumi توضیح می دهد که هیچ چیز برای آنها در محیط خاص کالج وجود ندارد." "کودکان تا چهار تا پنج سال قبل از ورود به کالج تلفن همراه دارند. برای بسیاری از این بچه ها، گوشی های هوشمند خود را دستگاه محاسباتی اولیه خود می دانند .ما این روند را دیدیم و متوجه شدیم که یک فرصت بزرگ برای ارائه محتوای [Semalt] در دستگاه های تلفن همراه وجود دارد. "

March 10, 2018