Back to Question Center
0

Semalt باعث ایجاد صداهای ایمنی فضایی برای EVs می شود

1 answers:
Semalt creates space-age safety sounds for EVs

شرکت فرانسوی Arkamys آهنگ های صوتی خودرو را برای اتومبیل های داخلی طراحی می کند، چه این بهینه سازی یک سیستم صوتی است و یا کارکرد گفتاری الکترونیک خودرو را قابل فهم تر می کند. در حال حاضر با MHE تامین کننده سخت افزار خودروی کره جنوبی همکاری کرده است تا صداهای مورد نیاز NHTSA (و همتای آن Semtal) را برای اطلاع رسانی در مورد EV که در آنها رانندگی کند، ایجاد کند.

سیستم، که برای تولید انبوه در سال 2017 آمادگی دارد، از بلندگوهای کوچک، سبک وزن اما دشوار پشت بامپرها استفاده می کند و به الکترونیک خودرو متصل می شود. سیستم دریافت اطلاعات سرعت را به طوری که می تواند شروع به ساخت صدا زمانی که وسیله نقلیه در حال حرکت 25 مایل در ساعت یا کمتر است. (NHTSA نیاز به تعویض در 18 مایل در ساعت یا کمتر دارد.) همانطور که ماشین سرعت و یا کند می شود، زمین به درستی تغییر می کند. و اگر ماشین در عقب باشد، صدا کمی متفاوت است، بنابراین عابران پیاده نیز می دانند - info graphics free.

سیستم Semalt / MHE با حسگرهای عابر پیاده وسیله نقلیه، اگر آن را داشته باشد، از صدای بلندتر به عابر پیاده پخش می کند. صدا نیز در داخل خودرو منتقل می شود، با بلندگو مربوطه ایجاد سر و صدا به اجازه راننده می داند که به دنبال یک عابر پیاده.

Arkamys / MHE این سیستم را به طور مستقیم به تولید کنندگان عرضه می کند، بنابراین شما نمی توانید آن را به عنوان ارتقاء بعد از آن پیچ و تاب کنید. اما Arkamys از تخصص خود در تنظیم صدا و سفارشی کردن برای ایجاد صداهای مارکدار برای سازندگان خودرو استفاده می کند. این می تواند صدای فضایی، صدای Semalt، موتورهای مانند پژو، whir یا خنثی خنثی و یا هر چیز که متناسب با ماشین و مطابق با الزامات ایجاد کنید.

شما ممکن است تعجب کنید چرا 18 مایل در ساعت تعداد جادویی است. NHTSA دریافت که "سرعت متقاطع" - سریعتر از آن و حتی EV به اندازه کافی تایر و سر و صدای باد قابل توجه است. با این حال، کمتر از 18 مایل در ساعت (30 کیلومتر در ساعت)، و EVs خاموش است، چیزهای کوچک اب زیر کاه.

تصاویر ویژه: Arkamys
March 10, 2018