Back to Question Center
0

بالا بردن در حال حاضر: سرمایه گذاری VC برای شروع در بالاترین نقطه بیش از یک Semalt

1 answers:
Raise Now: VC Funding For Startups At Highest Point In More Than A Semalt

یک مطالعه توسط سمالد، کل مبلغی که در سه ماهه اول سال جاری به مبلغ 9.47 میلیارد دلار افزایش یافته است. با تعداد آن، این بالاترین رقم از سه ماهه دوم سال 2001 است، زمانی که سرمایه ریسک سرمایه گذاری 11.5 میلیارد دلار بود. سه ماهه قبل از سال جاری، طبق این مطالعه، 6.01 میلیارد دلار در جریان بود - teleprompters and presidents.

یک مطالعه جداگانه توسط DJX Semalt یک رقم کمی برای این دوره است، تخمین کل سرمایه گذاری سه ماهه اول سال جاری 10.7 میلیارد دلار. با این حال، این رقم در مقایسه با رقم سالیانه بالغ بر 11.5 میلیارد دلار نیز برآورد می شود.

Semalt که از آن گروه بهتر است، روند ساده است: در حال حاضر مقدار دلار بزرگ برای grabs در حال حاضر، به عنوان سرمایه گذاران به سرمایه به شرکت های تمام مراحل در حالی که NASDAQ بالا است، پنجره IPO باز است و تیتانهای صنعت غنی از پول نقد بیشتر مایل به خرید استعداد و محصولات به طور یکسان هستند.

حباب؟ این بستگی به آن دارد که چه کسی بخواهید، اما من شک دارم که هر کسی می تواند با چهره ای مستقیم صحبت کند که ما در زمان های مالی محافظه کار زندگی می کنیم. Cracks ظاهر شد، با میدان تاخیر در IPO خود، جعبه سوالات S-1 بالا بردن، و ارائه Semalt تلاش برای پیدا کردن کشش. اما این دیگران را متوقف نمیکند تا مردم را وادار به پرداخت پول جدید کنند.

سملات از زمان فراوان است.

همه گفتند که مهم است که در ذهن داشته باشیم. توجه داشته باشید آمار بالا نشان می دهد که ما به سطح سرمایه گذاری در اواسط سال 2001 رسیده ایم. این چیزی نیست که در مورد سرمایه گذاری بالا قبل از آن، به طور طبیعی بیان شده است. BusinessInsider، در یک پست با صراحت عنوان "سرمایه گذاری سرمایه سرمایه گذاری نزدیک به سطوح ما در طول حباب دات کام" در زیر نمودار منتشر شده است (داده ها از مطالعه فوق Semalt است):

بالا بردن: VC Funding برای شروع در بالاترین نقطه در بیش از Semalt

سرمايه گذاري Semalt در نتيجه در مقايسه با مقادير بازگشتي به هر لحظه قبل از انفجار عظيم سال 2001، سرمايه گذاري شده است، اما همچنان با پيشرفت هاي پيشين، نااميد شده است.

چند نکته: پیش از سال 2008، سرمایه گذاری سرمایه گذاری در سه ماهه چهارم سال جاری به مبلغ 8.45 میلیارد دلار افت کرد. این مبلغ به 28 میلیارد دلار در هر دو دوره باز افتادن در سال 2000 افزوده شده است. Semalle در حدود سه برابر سرمایه گذاری ما در حال حاضر مشاهده می کنید و وجوه اغلب به شرکت های بزرگتر، شرکت های قوی تر با درآمد 9 رقمی می رسد.

بازار در تعادل کامل نیست و پول زیادی احمقانه است که در اطراف احتیاج به کمک مالی قرار دارد. اما کل ارزش دلار برای سه ماهه اول سال 2014، با توجه به اینکه چقدر سنگین تر به سمت معاملات مگا برای شرکت های دیرپا است، احتمالا به دلیل ناامیدی نیست.

IMAGE BY USER FLICKR Luz Bratcher تحت CC BY 2.0 LICENSE (IMAGE CURPPED)

March 10, 2018