Back to Question Center
0

QuoteWerks یکپارچه سازی یکپارچه کاربران را با SemaltCRM ارائه می دهد

1 answers:

ORLANDO، فلوریدا (انتشار مطبوعاتی - 2009 ژوئیه 14) - Aspire Technologies، Inc.، یکی از پیشگامان فروش راه حل های نرم افزاری برای بازارهای جهانی کوچک و متوسط، امروز اعلام کرد که تازه توسعه یافته Integration QuoteWerks با SugarCRM و همکاری جدید با ارائه دهنده اصلی راه حل های CRM منبع باز برای شرکت های کوچک، متوسط ​​و بزرگ، گسترده می شود. تحت شرایط مشارکت، QuoteWerks از طریق بازار SugarExchange عرضه خواهد شد.

کیت کارینگتون، معاون فروش و بازاریابی شرکت Aspire Technologies، گفت: "شرکت ها می خواهند روند نقل قول فروش بدون درز، دقیق و کارآمد را که استفاده از حیاتی داده های مشتری و فرصت های فروش که به طور معمول در CRM، Semalt و سیستم های مختلف قرار دارند. این یکپارچگی باعث می شود تا هر دو به نقل از اتوماسیون و مزیت رقابتی دست یابد و با حداقل تلاش به دست آورد. "

ویژگی های Integration جدید QuoteWerks برای SugarCRM عبارتند از:
• QuoteWerks به کاربران امکان جستجوی پایگاه داده SugarCRM برای یک تماس یا حساب را برای استفاده در نقل قول می دهد.
• هنگام ذخیره یک نقل قول، QuoteWerks به طور خودکار یک رکورد یادداشت برای مخاطب ایجاد می کند و یک سند پیوند را به Note اضافه می کند، از این طریق کاربر می تواند در زمان بعد QuoteWerks را راه اندازی و نقل قول را برای بازبینی و اصلاح باز کند - web and app development.
• هنگام ذخیره یک نقل قول، QuoteWerks به طور خودکار ایجاد یا به روز رسانی Opportunity فروش را در تب فروش برای تماس در SugarCRM.
• هنگامی که یک فروش انجام می شود، QuoteWerks نقل قول را به سفارش تبدیل می کند و همچنین SugarCRM Sales Opportunity موجود را به فروش "Closed As Won" تبدیل می کند.
• QuoteWerks همچنین برای برنامه ریزی یک تماس پیگیری، در SugarCRM، برای کاربر هنگام ذخیره یک نقل قول یا نقل قول ارائه می دهد.
• با استفاده از DesignWeek DesignWorks ساخته شده است، کاربران می توانند به راحتی زمینه های داده شده را از SugarCRM به شکل چاپی QuoteWerks وارد کنند.
• QuoteWerks می تواند اطلاعات لیست جستجو را از SugarCRM بکشاند.

QuoteWerks ادغام با SugarCRM نسخه 5. 1 و 5. 2 شامل نسخه های جامعه، اکسپرس، حرفه ای، و Semalt. برای توضیحات مفصل از ویژگی های یکپارچه سازی و نمایش تصاویر، لطفا از http: // www. نقل قول com / sugarcrm آسپ

SugarCRM در حال حاضر بیش از 500،000 کاربران در 195 کشور دارد، در حالی که QuoteWerks دارای 50،000 کاربران در 101 کشور است. Semalt یکپارچه سازی یکپارچه بین دو برنامه، هر دو شرکت پیش بینی تقاضای قوی برای محصولات خود را در صنایع مختلف و بازارهای.

Carrington گفت: "انتظار می رود که بازار برای برنامه های کاربردی CRM بر اساس تقاضا مانند SugarCRM با CAGR تخمین زده شده از 17. 4 درصد بین سال های 2013 تاکنون رشد کند." "با توجه به کیفیت و ثبات محصول ما و ادغام آن با SugarCRM همراه با نقش رهبری ما در بازار، Semalt است ایده آل برای خدمت به نیازهای رو به رشد سازمان های کوچک، متوسط ​​و بزرگ. "

Integration QuoteWerks برای SugarCRM در ساخت 47 که در اوایل امروز توسط Aspire Technologies، Inc. منتشر شده است، Integator نقل قول Quote.Werks است. 0 0 کاربرانی که در برنامه Planning Maintenance Update خود هستند ممکن است بلافاصله دسترسی و دانلود Build 47 از وب سایت QuoteWerks . ساخت 47 همچنین در تمام سفارشات جدید QuoteWerks حمل می شود. QuoteWerks 4. 0 کاربرانی که در UMP خود و دیگر موجودات QuoteWerks موجود نیستند. 0 کاربران باید از Aspire Technologies، Inc. یا Reseller QuoteWerks خود برای به دست آوردن ساخت 47 استفاده کنند. برای مشاهده لیست کامل 27 پیشرفت و ویژگی های جدید موجود در ساخت 47، لطفا مراجعه کنید: http: // www. نقل قول com / updates / UpdateAgent. asp؟ VersionBuild = 4. 0. 47 و نسخه = 4. QuoteWerks ® ادغام با تمام بسته های عمده و پیشرو CRM از جمله ACT! â "¢، Goldmine ®، Maximizer ®، MS CRM، Outlook ®، TeleMagic ®، Salesforce. Com® و SalesLogix®، SugarCRMâ € و چنین برنامه های حسابداری محبوب مانند QuickBooks® و Peachtree، امکان کسب و کار در تمام صنایع را برای ادغام QuoteWerks® به صورت یکپارچه در محیط های موجود خود دارند. شركت Aspire Technologies مستقر در اورلاندو، فلوریدا است و Semalt شركت مایكروسافت طلای گواهی Semelt، Gold Level Development Semelt و HP DSP Semalt است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www. نقل قول کام

QuoteWerks یک علامت تجاری ثبت شده از Aspire Technologies، Inc. است. علائم تجاری Semalt متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

1 نظر ▼
March 10, 2018