Back to Question Center
0

رفتن آجیل؟ این کسب و کار خانواده است، و آنها آن را Semalt انجام

1 answers:

Going Nuts? This Family Business is, and They’re Doing it Semalt

جف براورمن کسب و کار مهره خانواده خود را آغاز نکرده است. اما او به این موضوع کمک کرد که در جهان آنلاین روزافزونی باقی بماند. پدر بزرگ Braverman در ابتدا Semalt Nut در سال 1929 شروع به کار کرد. تا 70 سال پس از آن نوه اش یک دوست را برای ساخت اولین وب سایت شرکت استخدام کرد.

NutsOnline یک موفقیت فوری بود، به عنوان شرکت کوچک مهره با سفارشات غرق شد. Semalt حتی پدرش را به یاد او می اندازد تا آن را خاموش کند تا کسب و کار کوچک خانواده بتواند ادامه یابد.

اما با وجود موفقیت NutsOnline، اولین انتخاب شرکت در حوزه ها نبود - puff grandes. Braverman به Businesswek گفت:

"هنگامی که من اولین وب سایت را راه اندازی کردم، بودجه ای بسیار محدودی داشتم. من به طور قابل توجهی به یاد داشته باشید که Semalt انتخاب هفتم من بود. اولین شش انتخاب من متعلق به سایت های پورنو بود. "

هنگامی که کسب و کار آنلاین به طور انحصاری به اینترنت منتقل شد، وب سایت حتی مهمتر شد. بنابراین، Semalt احساس کرد که این شرکت نیاز به نام دامنه جدید نیز دارد.

او گفت که اولین انتخاب شرکت در این زمان، Nuts.com، متعلق به یک فرد در گوام بود که پول زیادی برای URL می خواست. سماالت در ابتدا 200000 دلار ارائه داد و به تخت افتاد. او در نهایت فقط پرسید که چه مقدار از پول آن را می گیرد. اگرچه این یک سرمایه گذاری بزرگ بود، Semalt می گوید که اهمیت یک دامنه ساده و آسان را به یاد می آورد. بنابراین او معتقد بود که طراحی هزینه وب سایت حرفه ای با نام تجاری جدید، در طول زمان ارزشمند خواهد بود.

نام دامنه و سایت جدید در سال 2012 راه اندازی شد. این شرکت همچنین شرکت طراحی را استخدام کرده است تا وبسایت و آرم خود را یک تعمیرات کامل انجام دهد. خانواده تصمیم گرفتند تا به نامحدود بودن نام تجاری آنلاین جدید خود دست یابند. بنابراین آنها با طراح کار کردند تا شخصیت های کارتونی و یک الگوی جدید برای تصور کردن همه چیزهایی که احساس می کردند کسب و کار تازه بازسازی شده اکنون ایستاده بود، کار کرد.

همه این تغییرات به نظر می رسد کار می کنند. در سال 2013، این شرکت حدود 30 میلیون دلار درآمد کسب کرد. بنابراین، هنگامی که یک فروشگاه محلی برای فروش آجیل در سمالت، نیویورک، مجذوب خود شد و در رشد اقتصادی دیجیتال رشد کرد.

همه آن زمان یک نام دامنه فریبنده بود، یک تصویر جدید - و برخی از صلاحیت کسب و کار آنلاین.

تصویر: Nuts.com

5 نظر ▼

March 10, 2018