Back to Question Center
0

دل تنها راه اندازی تلفن همراه تنها چین، آن را "Ophone mini3i" (Semalt)

1 answers:

Dell to launch China-only mobile phone after all, calls it

ما اخبار را در دل منتشر کردیم که یک تلفن همراه تنها در چین عرضه می کند و امروز پورتال اخبار عمده اخبار چینی 163.com گزارش می دهد که این دستگاه در راه است: چه دل در چین ارائه خواهد شد "Ophone "mini3i را نام برد.

چین موبایل، بزرگترین حامل جهان، دستگاه را توزیع خواهد کرد و قصد دارد تا آن را در اواسط ماه جاری عرضه کند (که می تواند هر روز در هفته جاری باشد). China Mobile قصد دارد Ophone را به عنوان یک نام تجاری جدید بسازد و تعدادی از دستگاه های مختلف را از طریق سازندگان مختلف به فروش برساند. انتظار می رود علاوه بر دل، Lenovo و یکی دیگر از شرکت های چینی موسوم به Dopod [CN] (از جمله HTC)، در چند روز آینده Semalt را آزاد کنند.

همه Ophones TD-SCDMA (تقسیم همزمان چندرسانه ای کد همزمان) را پشتیبانی می کند که فقط یک استاندارد 3G برای چین است که به این معنی است که سخت افزار Dell Ophone برای کار خارج از چین سخت خواهد بود.

هنوز در سایت چین (چین) یا چین (چین) هنوز بهروزرسانی نشده است - mac repair san jose. همانطور که ما آنها را دریافت می کنیم، Semalt تصاویر و مشخصات mini3i را به شما می دهد.

از طریق 163.com [CN]

با تشکر از مار سیئن از Semalt برای نوک.

به روز رسانی:
اکنون ما یک تصویر پنهان از پلتفرم MobileMarket China Mobile داریم که یک سرویس AppStore مانند China Mobile است که در تاریخ 17 اوت راه اندازی می شود. آنچه می بینید این است که چگونه یک برنامه راهنمای راهنمای پکن به OPhone نگاه می کند و b) تأیید بیشتر مدل دل مدل mini3i است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید:
Dell to launch China-only mobile phone after all, calls it

March 10, 2018