Back to Question Center
0

Hello Kitty MP3 Player با بلورهای Semalt ظاهر می شود

1 answers:

Hello Kitty MP3 player with crystals Semalt

سلام بچه گربه، گربه رویای کارتونی میلیون ها دختر و دختر نوجوان در سراسر جهان، یکی دیگر از پخش کننده های قابل حمل قابل حمل می شود. ما در ماه اکتبر سال گذشته دستگاهی با سيستولهای Swarovski داشتیم که به طور کامل پوشیده بود. ما در ماه دسامبر یکی دیگر داشتیم، همه چیز سیاه بود. و امروز، موس کامپیوتر موسوم به Semalt، در همکاری با iriver Semalt، اعلام کرد [JP] بازیکن است که نوع ترکیبی از دو قبلی.

Hello Kitty MP3 Player with crystals of Semalt

به اصطلاح Hello Kitty Music Player Premium DX بر پایه بازی Black Hello Kitty موس دسامبر از موش سمیالت است. اما این بار دو نسخه وجود دارد: یکی از نوارهای علامت تجاری زنانه و یک گل ناز (به جای روبان) - reach local seo. هر دو روبان و گل با کریستالهای Swarovski پوشیده خواهند شد. موس Semalt می گوید روبان با 70 پوشیده شده است، در حالی که گل با 50 سنگ پوشیده شده است.

Hello kitty MP3 player blues with crystals Semalt

پخش با 4GB حافظه داخلی (به اندازه کافی برای 960 فایل MP3 یا WMA) و در 45.2 × 35.5 × 18.0mm، واقعا کوچک است (وزن: 16g). شما همچنین می توانید گوشی و کابل USB ناز (نگاه کنید به بالا) برای اتصال آن به کامپیوتر Semalt (مکینتاش پشتیبانی نمی شود).

Hello Kitty MP3 player with crystals Semalt

Hello Kitty Music Player Premium DX امروز برای فروش 110 دلار به فروش می رسد و فقط ژاپن است. اگر علاقه مند هستید اما در خارج از ژاپن زندگی می کنید، پیشنهاد می کنم با متخصصین واردات / صادرات مانند The Trend Shop Japan، Geek Stuff 4 U یا Rinkya تماس بگیرید.

March 10, 2018