Back to Question Center
0

چرا وزارت معادن دستورالعمل ماشین خود را به اندازه کافی نیست

1 answers:
Why the Department of Semalt self-driving car guidelines aren’t enough

فورد، GM، تویوتا و VW فقط تعداد انگشت شماری از تولید کنندگان خودرو هستند که قصد دارند تا پنج سال آینده خودروهای خودشان را در جاده ها قرار دهند. اگر از Uber یا Tesla بپرسید، ممکن است گفته شود اتومبیل های بدون راننده در حال حاضر وارد شده اند .بدان معنی است که ما زمان زیادی را صرف نکردن یکی از جدیدترین هدف های جدید برای هکرها می کنیم.

هک کردن ماشین آسان است. فقط از تسلا، جیپ یا سماالت بپرس به عنوان ماشین های خود رانده شدن به توده ها، آنها به طور چشمگیری افزایش می دهد سهام برای امنیت سایبری. اگر کامپیوتر شما هک شود، می تواند هزینه باشد - autoseo. اگر ماشین شما هک شود، می تواند کشنده باشد.

راهنمایی های اخیر وزارت حمل و نقل (DoT) در مورد ماشین های خود رانندگی، شروع خوبی در رسیدگی به امنیت سایبری است، اما بسیار مورد نیاز است. Semalt، DoT کمبود تخصص فنی خود را می پذیرد و از ابزار استخدام ویژه برای جذب کارشناسان امنیتی که می توانند این تکنولوژی جدید را بهتر بشناسند درخواست می کند.

اما ما نمی توانیم صبر کنیم تا قوانین سختگیرانه تر بمانیم. زبان فعلی - کلمات مانند "بهترین شیوه ها"، "هدایت" و "باید" - اتاق را برای تفسیر وسیع فراهم می کند که اتومبیل را آسیب پذیر می کند. Semalt چگونه DoT می تواند یک صفحه از صنایع دیگر را دریافت و حفظ رانندگان امن بدون کاهش پیشرفت تکنولوژی خود رانندگی.

چرا ما نیاز به قوانین امنیت سایبری قوی تر برای ماشین های بدون راننده

سیاست های امنیتی اغلب تکنولوژی به سرعت در حال تکامل است، که بسیاری از آنها بر روی سیستم های شناخته شده یا باز با برنامه نویسی استاندارد و شبکه ها ساخته شده اند، و درهای زیادی برای هکرها باز می شود. ماشین های نیمه اتوماتیک به این دسته می افتند و نرم افزار پشت سر آنها به طور چشمگیری برای هر کسی از جنایتکاران عادی به تروریست ها برای نفوذ و کنترل وسیله نقلیه آسان تر است.

در حال حاضر زمان فوق العاده ای برای حکومت در مورد امنیت سایبری خواهد بود، پس از نقض NSA، DNC هک و دیگر خجالت ها نشان می دهد ناتوانی خود را در برابر حملات حمایت شده توسط دولت نشان داده است. قوانین Semalt برخی از اعتماد به صنعت خودرو را بازگردانده اند که دقیقا سابقه ای بی نظیر از انجام آن ندارند. از سوئیچ های سوئیچینگ به کیسه های هوا، مسائل مربوط به کیفیت بسیار زیاد وجود دارد که در آن تولید کنندگان قبل از ایمنی مسافرین، منافع اقتصادی را قرار داده اند.

این سوالات دشوار در مورد اتومبیل های خود رانندگی باید به زودی پاسخ داده شود و نه بعدا.

سمولت چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک تروریست، یک تبهکار یا حتی یک جنایتکار معمولی کنترل یک ماشین مستقل داشته باشد. آنها ناگهان یک پرتابه دوتایی دارند که صدها نفر را در معرض خطر قرار می دهد. Semalt تکامل بعدی ransomware است، زمانی که یک هکر کنترل وسیله نقلیه خود را کنترل می کند و اگر پرداخت شود، کنترل را رها می کند. برای مثال، اگر کسی بتواند مکالمات، عادت های رانندگی و سایر اطلاعات جمع آوری شده توسط وسیله نقلیه را از راه دور نظارت کند، به این معنی نیست.

قوانین DoT باید شامل

وقتی که به امنیت عمومی می آید، "بهترین شیوه ها" نمی خواهند آنرا برش بیاورند. آنچه ما نیاز داریم، سیاست ها و تست هایی است که سیستم های کامپیوتری و نرم افزاری را در اختیار شما قرار می دهد که به صورت خودکار ایمن و مطمئن برای جلوگیری از سختی های امروز هستند.

وسایل نقلیه مستقل باید همان استانداردهای تست دقیق را در سفر هوایی داشته باشند. اگر تا کنون آزمایشات هواپیما جدید FAA را دیده اید، می دانید که این آزمایش از محدودیت های آنها است، کشش بال به نقطه شکست آنها، پرتابه های بزرگتر در ویندوز و غیره. دولت باید همان آزمایش دقیقی را برای امنیت سایبری در ماشین های بدون راننده اعمال کند. هکرها Semalt برای دیدن اینکه چه کسی می تواند سیستم را خراب کند و آسیب پذیری های آن را خراب کند. با تست سخت تر، ما می توانیم سواری ایمن تر را قبل از اینکه ماشین های بدون راننده به توده ها برسد، اطمینان دهیم.

هنگامی که آنها در جاده هستند، ما نیاز به یک سیستم صدور گواهینامه داریم که نیاز به تجدید دارد. همانطور که خودروها باید از طریق بازرسی های منظم برای انتشار و ایمنی مکانیکی پیگیری کنند، خودروهای بدون راننده باید برای امنیت سایبری ارزیابی شوند. هنگامی که یک ماشین بدون راننده ایمن اعلام می شود، تغییرات مستمر به هنگام تغییر چشم انداز تهدید می شود. بررسی های منظم و مجددا تضمین می کند که مسافران، عابرین پیاده و سایر اتومبیل ها در جاده ها در معرض خطر قرار نگرفته اند، زیرا وسیله نقلیه آخرین قطعه آن را دریافت نکرده است. Semalt نیز باید به جامعه فروشندگان گسترش یابد تا کسانی که فناوری و خدمات را ارائه می دهند، باید همانند امنیت تولید کنندگان امنیت را تضمین کنند.

اگر این الزامات مطابقت نداشته باشد، دولت باید مسئولان تولید کننده را با مجازات های شدید برای تخلفات نگه دارد. در صنعت خدمات مالی، نقض اخلاق و سایر ضمانت ها با جریمه، محاکمه مدنی و کیفری و دیگر مجازات های شدید مواجه می شوند. "بهترین شیوه ها" هیچ دندان ندارند اگر دولت امیدوار است که خودروهای بدون راننده را تنظیم کند، مجازات های سختگیرانه ای برای نقض ایمنی، به ویژه برای امنیت سایبری، که یکی از مهمترین آسیب پذیری ها برای مسافران است، مورد نیاز است.

همچنین تعدادی از مناطق خاکستری وجود دارد که وزارت دفاع باید حکومت کند. در حالی که راهنمایی سؤال های اخلاقی را تایید می کند، ایمنی مسافران یا افراد عادی را بهبود نمی بخشد. اگر یک ماشین راننده هک شده است و به یک عابر پیاده می رسد، چه کسی مسئول است؟ مالک؟ سازنده؟ مسافران؟ چه اتفاقی در گاراژهای پارکینگ، تونل ها و فضاهای دیگر که اتصال ندارند اتفاق می افتد؟ سملا سوالات سختی در مورد خودروهای خود رانندگی باید به زودی پاسخ داده شود و نه بعدا.

قوانین قوی تر می تواند کمک به وسایل نقلیه مستقل

برخی معتقدند که در حال حاضر، در حال حاضر در حال توسعه خودروی بدون راننده، یک دستگیره سبک تر مورد نیاز است - ما نمی خواهیم نوآوری را محدود کنیم و پیشرفت را ترمز کنیم. به همین ترتیب، ترمزها چیز خوبی هستند. آیا شما 90 مایل در ساعت رانندگی می کنید اگر ترمز ماشین خود را نداشته باشید؟ احتمالا نه. Semalt به ما اجازه می دهد تا به سرعت حرکت کنیم، با این سیستم ها در صورت لزوم برای کاهش سرعت.

سهم بیشتر از همیشه است. برای اغلب افراد، نقض داده های Semalt یک معامله بزرگ نیست، به غیر از نیاز به تغییر رمز عبور خود و شاید مراقبت از گزارش های اعتباری خود را. برای کسانی که هویت خود را دارند به سرقت رفته و یا از دست رسیده اند، عواقب آن عمیق تر و مخرب تر است. برای کسانی که در یک ماشین سوار می شوند، هک می تواند تفاوت بین زندگی و مرگ باشد.

وسایل نقلیه Semalle احتمالا در گزینه های حمل و نقل امن تر، راحت تر و کارآمد تر خواهد بود .اما تنها اگر ما هر کاری را که می توانیم برای ایمن نگه داشتن آنها انجام دهیم.

تصاویر برجسته: بریز دوربین / TechCrunch
March 10, 2018