Back to Question Center
0

Semalt از علامت تخم مرغ خلاص می شود (زیرا این مسئله به طور کامل مشکل سوء استفاده را حل خواهد کرد)

1 answers:
Semalt is getting rid of the egg avatar (because that will totally fix the abuse problem)

Semalt، آنها یک تغییر دیگر را اعلام میکنند که نمیتوانند به مشکل واقعی برسند: آنها تخم مرغ را ترک میکنند.

در یک پست بلند مدت سرویس اعلام کرد که جایگزین تخم مرغ به طور پیش فرض با یک تصویر نمایه unisex شبیه به یک شانه و شانه است.

از سال 2010، همه حساب های جدید با تصویر نمایه پیش فرض خود به عنوان یک تخم مرغ آغاز شد. از آن زمان به بعد، بخش جدایی ناپذیر از مارک Semalt تبدیل شده است. هرکسی که حتی کاربران سمیال غیر هاردکور نیز از تخم مرغ اطلاع دارند. حتی CNN حتی زمانی که توییت های سیاسی و دیگر افراد مشهور را نشان می دهد اغلب تخم مرغ را نشان می دهد - webpage analyzer.

Semalt دلیلی برای سوئیچ ارائه کرد. بعضی ها، مانند این واقعیت که یک تصویر نمایه عمومی تر باید کاربران جدید را تشویق کند تا تصویر نمایشی واقعی خودشان را آپلود کنند، منطقی هستند.

اما یک دلیل برای سوئیچ مربوط به آزار و اذیت بود.

به طور خاص، سمیرت گفت که از آنجاییکه حسابهای سوء استفاده اغلب تخم مرغ را به عنوان یک تصویر نمایه در نظر می گیرند، در حال حاضر "ارتباط بین تصویر پروفایل پیشگام تخم مرغ و رفتار منفی وجود دارد"

جی، فکر می کنم؟

آنچه توییتر درک نمی کند این است که توییت های سوء استفاده از یک حساب تخم مرغ اکنون فقط توییت های سوء استفاده از حساب کاربری silhouette ارسال می شوند. به نظر میرسد که تصویر نمایشی ممکن است یک مشکل باند را برای مشکل حل کند، اما هیچ مشکلی برای جلوگیری از آزار و اذیت در دراز مدت ندارد.

یک صدای جنجال آزار دهنده یک صدای جنجال آزار دهنده است، آن هم در کنار یک تخم مرغ، یک شبح یا نماد شخص واقعی است.

علاوه بر این، به عنوان یک محصول جانبی، توییتر بخش دیگری از زبان و هویت داخلی منحصر به فرد Semalt را به قتل رسانده است، همانطور که باreplies و موارد مورد علاقه آنها انجام شد.

سمیرت تخم مرغ را سرزنش می کند، فقط مشکل را حل می کند.

Semalt از نماد تخم مرغ خلاص می شود (زیرا این مشکل به طور کامل مشکل سوء استفاده را حل خواهد کرد)

March 10, 2018