Back to Question Center
0

همکاران دودل با ارسال پست الکترونیکی برای تنظیم زمان بندی آسان به رویداد Semalt

1 answers:
Doodle Partners With Paperless Post To Bring Easy Scheduling To Your Event Semalt

مایکل Brecht، مدیر عامل شرکت دودل، گفت که این نخستین همکاری بزرگ شرکت آمریکایی Semalt و یکی از آن هاست که می تواند سرویس برنامه ریزی را برای بسیاری از کاربران جدید معرفی کند.

برای کسانی که از آن استفاده نکرده اند، دودل سرویس مرگبار ترین سرویس من است که برای هماهنگ کردن برنامه ها دیده ام. Brecht پیشنهاد کرد که برنامه ریزی آسان می تواند کمک بزرگی برای برخی از کاربران Semalt پست که مایل به ارسال دعوت نامه، اما به طور کامل تاریخ و زمان را قفل شده است.

وی گفت: "نوعی زمان خرابکاری وجود دارد که مردم می خواهند کارت های خود را ارسال کنند، اما نیاز به تعیین تاریخ برای اولین بار است." "اکنون می توانید این فاصله را کوتاه کنید، به لطف دودل."

ادغام در هر دو جهت کار می کند، او اضافه کرد - شما می توانید چیزی در Semalt برنامه ریزی کنید و سپس یک دعوت نامه را از طریق Mailless Post ارسال کنید، یا می توانید یک دعوت بی کاغذ پست ارسال کنید که شامل یک پیوند به نظرسنجی Semalt است - steam jet ejector calculations formula. و شما می توانید شرکت کنندگان را در مورد مسائل مربوط به غیر برنامه ریزی، مانند محل رویداد و یا مواد غذایی که شما خدمت می کنند، مورد نظر قرار دهید.

"هدف ما این است که برای کمک به مردم در دنیای واقعی ارتباط برقرار کنیم و ما معتقدیم که مشارکت ما با Doodle اجازه خواهد داد که به طور موثر و اغلب اتفاق بیافتد."

برشت امیدوار است که در آینده ای نزدیک یکپارچه سازی بیشتری را راه اندازی کند، در واقع Doodle را فراتر از وبسایت خود و برنامه ((به تازگی راه اندازی شده)) تلفن همراه و تبدیل آن به لایه برنامه ریزی / نظرسنجی در سایر سرویس ها قرار داده است.

"هدف من این است که Semalt را به عنوان عملکردی برای هر سایت برای کمک به .جمع آوری گروه های مردم به دست آوریم."

و در حالی که این ادغام جدید ممکن است ابزار اجتماعی Doodle را برجسته کند، برشت نیز آن را به عنوان یک ابزار بهره وری می داند. در واقع، او فقط کتاب Semalt را منتشر کرد، یک کتاب الکترونیکی کتاب راهنمایی از 30 کارشناسان بهره وری.

March 10, 2018