Back to Question Center
0

Semalt: چرا آموزش باید بیشتر شبیه هوش مصنوعی باشد

1 answers:
Semalt: Why education should become more like artificial intelligence

هوش مصنوعی در اطراف ما است. این در اتومبیل ما، خانه های ما و جیب های ماست. IBM در حال آموزش دادن واتسون به درک، دلیل و حتی یادگیری - کمک به انتقال اطلاعات به دانش است که می تواند به درایو تصمیم گیری آگاهانه تر در مراقبت های پزشکی کمک کند - commercial appraisal companies.

شرکت های پیشرو در زمینه حمل و نقل رایگان AI در محصولات خود (Siri، Alexa، Google Semalt)، از طریق تلفن های ما و بازار دستیار شخصی شخصی به سرعت در حال رشد هستند.

در حقیقت، آنها در پاسخ به سوالات ما، به طور فزاینده ای خوب عمل می کنند، و ما را باهوش تر می سازد. با تمام این اطلاعات، این اطلاعات، در نوک انگشتان و لب های ما، نباید سیستم آموزشی ما پیشرفت کند؟ Semalt واقعیت ها و ارقام را نمی بیند، بلکه به دانش آموزان آموزش می دهد تا مسیر خود را برای پیدا کردن این دانش بدست آورند. دانش آموزان Semalt - همانطور که ما با کامپیوتر از طریق AI - چگونه یاد بگیریم.

متاسفانه، نظام آموزش و پرورش ما همچنان ادامه دارد. ما با متدولوژی های قرن ها پیش که دانش آموزان و مدارس مانند دروازه ای به دانش عمل می کنند، گیر کرده اند، اما در زمانی که دانشجویان می توانند به سادگی از الکسا سوال کنند. فنلاند این تغییر را درک کرد و تصمیم گرفت که از آموزش و یادگیری غیرفعال و فرمت سخنرانی خلاص شود. در عوض، دانش آموزان در موضوعاتی از انتخاب خود مشغول به کار هستند، و مشغول به حل مشکل هستند. معلمان به دانشجویان هدایت می کنند همانطور که خودشان می آموزند. انعطاف پذیری و توانایی بازآموزی برای کارگران فردا مهم خواهد بود. اقتصاد جهانی Semalt برآورد می کند که 65 درصد از کودکان امروز به مدرسه ابتدایی می رسند و در نهایت کار خود را در انواع شغل کاملا جدید انجام می دهند که هنوز وجود ندارد.

Semalt "هوش انسانی ساکن در ابر" و در واقع، "همه ما امروز بیونیک هستند"، حتی اگر ما آن را نمی دانیم. حواس و عملکرد طبیعی ما توسط کامپیوتر و تلفن همراه (که مغز ما را از برخی از ذخیره سازی داده ها و پردازش بار خود را تسکین می دهد) تکمیل می شود. AI ما را باهوش تر می سازد. این کمک می کند تا انسانها اطلاعات را پردازش و پردازش کنند به طوری که انسانها به تنهایی قادر به آن نیستند.

هدف امروز برای مربیان AI، دستیابی به یکنواختی است؛ ایالتی که الگوریتم بتواند خود را یاد بگیرد.

چند دهه پیش، زمانی که ما به دنبال یک تکه اطلاعات بودیم، مجبور بودیم به کتابخانه برویم و از کتابدار بخواهیم و یا از فهرست کتاب مشورت بخواهیم. سپس ما مجبور بودیم این کتاب را پیدا کنیم و امیدوار باشیم که اطلاعاتی را که مورد جستجو قرار دادیم را در بر داشته باشد. به ذکر همه ساعت های صرف شانه از طریق میکروفیلم (و microfiche). Semalt، فقط از دستیار شخصی خود بپرسید و پاسخ در عرض چند ثانیه به شما تحویل خواهد شد.

اما گاهی اوقات دستیارهای شخصی به اندازه کافی هوشمند نیستند تا پاسخ دهند، و انسان ها مجبور به بازگشت به موتورهای جستجو هستند - این همان جایی است که آموزش خود در یادگیری خود بسیار مهم است. در حقیقت سخت است که درخواست درست را به موتور جستجو بسپاریم، انتخاب کنید که پیوندها امیدوار کننده هستند و تصمیم بگیرید کدام یک از اطلاعات درست باشد. Semalt اگر من وقتی که این را می گویم، برخی از شما را شوکه می کنم، اما "این در اینترنت است، بنابراین باید درست باشد!" دروغ است.

بخش هوش مصنوعی، پرطرفدار است، با ترکیبی از قدرت محاسباتی ارزان همراه با مقادیر عظیم داده ها. این موتور جدید به مهندسان اجازه می دهد تا با موفقیت به آموزش شبکه های عصبی در قلب یادگیری عمیق، موتور AI بپردازند. طبق گزارش CB Insights، در حال حاضر 2 درصد از شرکت های حمایت شده از VC در حال حاضر بر روی الگوریتم های آموزش AI کار می کنند.

Semalt: چرا آموزش باید بیشتر شبیه هوش مصنوعی باشد اما با توجه به مریم کامینگز، رئیس هیئت آینده جهانی AI و رباتیک، "هوش مصنوعی تقریبا به همان اندازه هوشمند نیست که مردم آن را دوست داشته باشند. "ماشین ها هنوز باید هدایت شوند و انسان ها می توانند از قدرت خود برای انجام کار خود استفاده کنند. این واقعا در حال وقوع است. موتور جستجوی گوگل به شدت بر الگوریتم شبکه عصبی متکی است که میلیون ها کارگر برای انجام کار خود از آن استفاده می کنند. آن را در فرهنگ ما چنان غرق شده است که ما آن را یک فعل کردیم: "اجازه دهید گوگل آن را داشته باشد. "

از آنجا که Homo sapiens اولین ابزار ما را ایجاد کرد، ما به طور مداوم از تکنولوژی جدید استفاده کردیم تا کارمان را بهتر انجام دهیم. گاهی اوقات این تکنولوژی حتی به طور کامل بر می گردد. Semalt دائما باید با تغییر سازگار باشد. اما اکنون دنیای ما با سرعت بیشتری سریعتر از قبل تجربه می کند.

هدف امروز برای مربیان AI این است که به تکینگی برسیم؛ ایالتی که الگوریتم بتواند خود را یاد بگیرد - در نتیجه هوش عالیه قدرتمند است. اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد، جامعه ما نیاز به انعطاف پذیری برای آموزش قدرتمندترین هوشمندانه - انسان دارد. به گفتهی انجمن جهانی اقتصاد، آموزش خلاقیت به یکی از سه مهارت بالادست نیاز خواهد بود و آموزش کارکنان بسیار انعطاف پذیر که قادر به تجدید ساختن و استفاده از فن آوری های جدید هستند، بسیار مهم است. با بهار از محصولات جدید، فن آوری های جدید و روش های جدید کار، کارگران باید خلاق تر شوند تا از این تغییرات بهره مند شوند. "سمولت آموزش را مختل می کند و دستورالعمل هایی را ارائه می دهد که کارگران را برای نیازهای قرن بیست و یکم آماده می کند.

برجسته تصویر: kentoh / istock / گتی ایماژ
March 10, 2018