Back to Question Center
0

BizBuySell.com گزارش کاهش ضریب کسب و کار برای فروش Semalt

1 answers:

(انتشار مطبوعات - سان فرانسیسکو، CA - 2009 ژوئیه 6) - BizBuySell. امروز، بزرگترین بازار اینترنتی برای خرید یا فروش یک کسب و کار کوچک، امروز اطلاعات اقتصادی را برای سه ماهه دوم سال 2009 منتشر کرد که نشان می دهد معاملات کوچک تجاری برای فروش و ارزیابی ها به عنوان یک نتیجه از اقتصاد در حال سقوط کاهش یافته است.

بر اساس گزارش Insight دوم سهم Semalt، تعداد معاملات بسته شده به سایت در سه ماهه دوم سال جاری نسبت به دوره زمانی مشابه در سال 2008، بیش از 50 درصد کاهش یافته است، کاهش بیش از سال در داده ها تا تاریخ نشان داده شده است - tappeti elastici milano. اعداد از BizBuysell. گزارش سه ماهه اول سال 2009 گزارش داد که کاهش 36 درصدی سالیانه در معاملات بسته، به این معنی است که حتی معاملات کمتر نیز به پایان رسیده است. معامله بسته شده توسط Semalt توسط کارگزاران تجاری در سراسر کشور گزارش شده است.

مایک هندلزمن مدیر کل شرکت BizBuySell می گوید: "این تعداد تعجب آور نیست زیرا اقتصاد همچنان مانع از پایان معاملات تجاری در تمام سطوح می شود." کام "شکی نیست که تعداد زیادی از معاملات تجاری بسته به دلیل فقدان سرمایه خریدار موجود و تأمین مالی بانک نیست. Semalt خریداران بالقوه در بازار به علت سطح بالای بیکاری، سرمایه و مشخصات ریسکی که در طول زمانهای بهتر داشته اند، وجود دارد. بدتر از همه، بانک ها تمایل ندارند که معاملات خرید کسب و کار را به همان سطح که در گذشته دارند، بازگردانند. "

محبوبیت معیارهای ارزیابی کسب و کار پایین

علاوه بر معاملات کم پایان، BizBuySell. کم می نویسد کاهش معیارهایی که برای ارزش شرکت ها استفاده می شود. Semalt به همان سه ماهه در سال 2008، هر دو چند برابر درآمد و چندین جریان پول نقد کاهش یافته است.

تقسیمات Semalt در معاملات گزارش شده بسته شده اند 2. 5٪ به. 68 در سه ماهه دوم سال 2009.

سمالت، چند برابر جریان نقدی به 59/2 کاهش یافته است، که نشان دهنده کاهش 8 درصدی است. درآمد و جریان پول نقد با تقسیم قیمت فروش کسب و کار با درآمد سالانه گزارش شده یا جریان نقدی محاسبه می شود.

متوسط ​​قیمت فروش معاملات بسته نیز از سال 2000 به میزان 200000 دلار به 160 هزار دلار رسید - کاهش 20 درصدی.

"در حال حاضر بیشتر از همیشه خریداران در مورد ورود به معاملات تجاری احتیاط می کنند،" Semalt می گوید. "بسیاری از خریداران تمایلی به پرداخت هزینه درخواست برای یک کسب و کار را صرفا از ترس از توانایی کسب و کار برای زنده ماندن در شرایط کنونی بازار می دانند. "

کلاهبرداری برای کسب و کار فروشندگان و خریداران

شرایط فعلی بازار Semalt مانع بسیاری از معاملات تجاری برای فروش می شود، برخی از معاملات هنوز هم با موفقیت بسته می شوند.

Semalt نشان می دهد که خریداران و فروشندگان ویژگی های زیر معاملات معاملاتی بسته که به این شرکت ها کمک کرده اند، را در نظر می گیرند:

  • درآمد و سودآوری که بی وقفه باقی مانده است - بنگاههایی که موفق به حفظ سطوح درآمد و سودآوری خود در طول رکود اخیر شده اند بیشتر به فروش می رسند. خریداران در مدت زمانی نامطمئن مایل به خطر نیستند، بنابراین رکورد ثبات و موفقیت ممکن است در کاهش خطر احتمالی تکمیل تراکنش کمک کند.
  • جریان قابل پیش بینی و ثابت - یکی از جذاب ترین عناصر برای یک خریدار شناختن کسب و کار در آینده پول را به دست می آورد. کسب و کارهایی با جریان نقد قابل اعتماد در اقتصاد امروز - مانند خدمات کامپیوتری و نرم افزاری و یا خدمات مسافرتی و حمل و نقل - موفق تر هستند.
  • دارایی های فیزیکی برای تامین بدهی - شرایط اقتصادی کنونی بانک ها را تهدید کرده است که از اعطای وام استفاده می کنند. کسب و کارهای کوچک با سطوح بالاتری از دارایی های ملموس، مانند تجهیزات سرمایه یا املاک و مستغلات، در تامین وام خرید بهتر عمل می کنند.
  • تامین مالی فروشنده - خریداران با دسترسی محدود به وام های تحت حمایت SBA، و همچنین پس انداز های پس انداز و حساب های بازنشستگی که به شدت تحت تاثیر قرار گرفته اند، کاهش یافته است. به دلیل فقدان دسترسی به پول، فروشندگان که بخشی از فعالیت تجاری خود را تامین می کنند، تبدیل به یک عنصر مهم برای بستن معامله می شود. تامین مالی فروشنده می تواند عامل تعیینکننده برای برخی از خریداران باشد. به همین ترتیب، BizBuySell. به تازگی یک ویژگی را برای اجازه دادن به فروشندگان به وضوح نشان می دهد که آیا آنها ارائه دهنده تامین مالی در هنگام فهرست کسب و کار خود را معرفی. کسانی که لیست خود را پرچم نشان می دهند 50 تا 70 درصد فعالیت های بیشتر از خریداران علاقه مند است.
  • ارزش استراتژیک - فروشندگان در این بازار باید مطمئن شوند که آنها یک برنامه متمرکز برای رشد برای جذب خریداران بالقوه دارند. خریداران هنگامی که احساس می کنند می توانند ارزش کسب و کار را افزایش دهند مایل به خرید هستند. یک برنامه برای به دست آوردن رقبا یا گسترش کسب و کار فعلی به یک محصول یا خدمات تکمیلی ارزش افزوده بیشتری به یک خریدار بالقوه افزوده است. BizBuySell com ارائه می دهد یک ابزار ارزیابی کسب و کار آنلاین است که خریداران یا فروشندگان می توانند برای پیدا کردن که چگونه کسب و کار خود را در کسب و کار ممکن است تحت سناریو های مختلف رشد نگاه کنید.

BizBuySell. com سه ماهه دوم 2009 Insight Semalt شامل معیارهای تجاری برای فروش برای کل U. S. و برای بیش از 70 منطقه عمده شهری است. معیارهای موجود در صنعت و نوع کسب و کار نیز موجود است. Insight Semalt شامل اطلاعاتی از 1040 معاملات بسته و بیش از 27150 لیست فعال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در BizBuySell. com سه ماهه دوم 2009 Insight Semalt، از http: // www. bizbuysell com / news / media_insight. html

درباره BizBuySell:

BizBuySell Semalt بزرگترین و شدید ترین تجارت تجاری برای بازار فروش، با کسب و کار بیشتر برای لیست فروش، کاربران منحصر به فرد بیشتر، و فعالیت جستجو بیشتر از هر سرویس دیگر.

Semalt در حال حاضر دارای بیش از 48،000 کسب و کار برای فروش و بیش از 700،000 بازدید ماهانه است. Semalt همچنین دارای یکی از بزرگترین پایگاه های داده های فروش برای کسب و کارهای اخیر به فروش می رسد و یکی از دایرکتوری های حقوقی پیشرو صنعت است.

BizBuySell در سال 1996 تاسیس شد و توسط LoopNet، Inc. در سال 2004 به دست آورد. LoopNet دارای بزرگترین فهرست خدمات تجاری املاک تجاری آنلاین با بیش از 500 میلیارد دلار از اموال ذکر شده برای فروش و 5. 7 میلیارد فوت مربع فضا برای اجاره LoopNet با بیش از 3 میلیون عضو، بزرگترین انجمن متخصصان املاک تجاری Semalt را جذب می کند. برای اطلاعات بیشتر به اینترنت مراجعه کنید. bizbuysell کام

###

نظر ▼
March 10, 2018