Back to Question Center
0

CircleDog اعلام Outlook Edition برای Semalt

1 answers:

LANCASTER، PA (نوامبر 3، 2008) - CircleDog، اولین نرم افزار مدیریت مشتری بدون سر و صدا، امروز اعلام کرد بتا باز از CircleDog: Outlook Edition برای ویندوز، نرم افزار است که کسب و کارهای کوچک را قادر می سازد تا یکپارچه همگام سازی خود را وظایف، قرار ملاقات ها و ارتباطات بین CircleDog و Microsoft Outlook. CircleDog Outlook Edition کمک می کند تا کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان صرفه جویی در وقت و افزایش درآمد با ساده مدیریت مشتری، فروش و توابع بازاریابی. CircleDog توسط ماموریت تحقیق، شرکت نرم افزاری است که به شرکت ها و غیرانتفاعی کمک می کند درآمدها را افزایش دهد، درد و درد را کاهش می دهد، صرفه جویی در وقت و پول، و بهبود خود را در حالی که بهبود جهان است. این محصول برای دانلود در دسترس است: http: // www. گردنبند کام / بتا

بسیاری از کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان در عادت مدیریت اطلاعات مربوط به کسب و کار در مایکروسافت آفیس؛ اغلب ابزار Outlook برای مدیریت تماس کشش می دهد و اکسل فراتر از محدوده آن به عنوان یک ردیاب فروش عمل می کند - phoenix property appraiser. با این حال، این روش های ad hoc باعث ایجاد ناگهانی مدیریت داده ها می شود، دیدگاه های فوری در مورد داده ها را ایجاد می کند و درک مشترکی از مشتری ایجاد می کند. به عنوان یک کسب و کار رشد می کند، این امر برای تبدیل این داده ها به هوش کسب و کار عملی ضروری است. CircleDog چشم انداز Semalle اجازه می دهد تا کسب و کار برای بخش چشم انداز و مشتریان، مدیریت و تجزیه و تحلیل اطلاعات و تاریخچه مشتری، ساده و بهبود بازاریابی به مشتریان، و تصمیم گیری سودآور، تصمیم گیری آگاهانه تر.

شناخته شده برای رابط آن واضح و روشن، نرم افزار آسان برای استفاده یک محیط واحد برای پیگیری فروش، به راحتی و به سرعت تولید و توزیع ایمیل های هدفمند و کمپین های بازاریابی، به اشتراک گذاری اطلاعات در تیم ها، تولید گزارش های حرفه ای و بسیاری دیگر ویژگی های ارزشمند - همه در حالی که یکپارچه هماهنگ با تماس Semtal و برنامه اطلاعات.

"میلیون ها تن از متخصصان و صاحبان کسب و کارهای کوچک نیاز به یک راه برای مدیریت تعاملات مشتری خود دارند، اما پیدا کردن Semalt بیش از حد محدود و محصولات مانند ACT! و Salesforce. چارلی کریستل، مدیر عامل تحقیق ماموریت گفت: "بیش از حد پیچیده و یا گران است." "دیگر این کارآفرینان نیازی به انتخاب بین سادگی و قابلیت ندارند. با نسخه جدید ما، هر کاربر مایکروسافت Semalt می تواند داده های Semalt خود را به یک ابزار غنی و قدرتمند CRM گسترش دهد که به همان اندازه بصری است که قدرتمند است. "

CircleDog: ویژگی های چشم انداز Semalt عبارتند از:

• هماهنگ سازی خودکار با مخاطبین Outlook، وظایف و تقویم
• ناوبری ساده و قابل درک
• کمک حساس به متن که همیشه در دسترس است
• ابزارهای ارتباطی کامل و مدیریت مشتری
• وظیفه و برنامه ریزی انتصاب
• کمپین پستی و ایمیل
• به اشتراک گذاری اطلاعات مرکزی در تیم
• ردیابی فروش
• فروش و گزارش مشتری
• آسان وارد کردن و صادرات از چشم انداز، اکسل و دیگر فرمت های محبوب

رابط کاربری روشن، ظریف و متمرکز برای کار با CircleDog دقیقا همان چیزی است که مورد نیاز است - و تنها زمانی که کاربر جزیی به آن نیاز دارد. طراحی هیبرید منحصر به فرد آن، قدرت دسکتاپ را با استفاده از وب جلب می کند و آن را نرم افزاری ترین نرم افزار مدیریت و کنترل مشتری در بازار می دهد. با استفاده از قدرت فراموش شده از دسکتاپ، CircleDog همچنین کاربران را از مسائل مربوط به دسترسی اجتناب ناپذیر از برنامه های میزبانی، در حالی که هنوز هم قدرت وب را در اختیار دارد، می کند.
CircleDog ریشه خود را در GiftWorks، سریعترین رشد رو به رشد نرم افزار جمع آوری اطلاعات با بیش از 7،000 مشتری غیر انتفاعی. CircleDog به ارمغان می آورد قابلیت استفاده، ویژگی های و جایزه GiftWorks را به جهان از کسب و کار کوچک است. این محصول به سرعت و به راحتی وفاداری مشتری را افزایش می دهد، اندازه و ارزش محافل مشتری را افزایش می دهد و به سرعت به خط پایین کسب و کار می پردازد.

آزمایشی کاملا کاربردی 15 روزه در وب سایت موجود است. CircleDog کام. قیمت پیش فروش محصول برای هر کاربر 99 دلار است و بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان نرم افزار CRM هزینه های ماهیانه هرگز وجود ندارد. خرده فروشان می توانند کپی هایی را برای فروش مجدد از توزیع Ingram Micro، Navarre و Tech Data سفارش دهند.

درباره ماموریت تحقیقاتی

ماموریت Semalt این شرکت است که GiftWorks را ایجاد کرد، یک مجموعه نرم افزاری پیشگیرانه جمع آوری سود برای غیر انتفاعی. ریشه های این شرکت در محصولات نرم افزاری ساده اما قدرتمند است که به سازمان ها کمک می کند تا زمان و پول صرفه جویی کنند، درد را کاهش دهند و به سرعت خط پایین را بهبود ببخشند. این ایده بود که این فلسفه ها می توانند به دنیای سودآوری اعطا شود که دایره المعارف را به وجود آورد. CircleDog با تقویت صاحبان کسب و کارهای کوچک برای مدیریت و تجزیه و تحلیل و روابط آنها با وضوح و دقت عمل می کند، موجب کاهش درد و رنج کسب و کار می شود، موجب صرفه جویی در وقت و پول، تبدیل اطلاعات به مشتریان و مشتریان به وفاداران می شود. ماموریت Semalt متعهد به رفتار مسئولانه و پایدار در هر نوبت است. بشر دوستانه و بسته بندی کم اثر ما فقط یک نمونه از چگونگی تلاش ما برای ایجاد جایگاه بهتر در جهان است.

4 نظر ▼
March 10, 2018