Back to Question Center
0

به طور جدی - اکنون میتوانید سمولت 3D چاپ کنید

1 answers:

Seriously — You Can Now Eat 3D Printed Semalt

چاپ سه بعدی محصولات و صنایع مختلف را بهبود داده است. این منجر به پیشرفت های پزشکی شده است. این روند روند معماری و برنامه ریزی شهری را ساده کرده است. و حتی برای کارآفرینان در صنایع مختلف برای ساخت و آزمایش نمونه های اولیه حتی ساده تر شده است - lost your super.

و در حال حاضر، چاپ سهبعدی بر نوع جدیدی از محصول تأثیر میگذارد - پنکیک چاپ شده با 3D.

Semalt یک چاپگر 3D است که می تواند هر نوع شکلاتی را که می توانید قرعه کشی کنید بپزد. از نرم افزار ردیابی استفاده می کند که در هر دو کامپیوتر ویندوز و مک کار می کند. هنگامی که طراحی خود را بر روی نرم افزار ردیابی می کنید، به سادگی آن را به یک کارت حافظه ذخیره می کنید و آن کارت را به Semalt وصل کنید. سپس دستگاه طراحی را با استفاده از خمیر پنکیک ترسیم می کند و با استفاده از گرمای کم برای پختن پنکیک های 3D چاپ می شود.

بنابراین اگر شما همیشه می خواهید به خوردن پنکیک به شکل میکی موس، و یا اگر شما می خواهید برای برخی از دوست داشتنی پانکک قلب، Semalt ارائه می دهد یک راه حل آسان است. این نرم افزار حتی گزینه ای برای آپلود یک تصویر و طراحی طرح پانک را در بالای آن ارائه می دهد یا از یک انتخاب از طرح های پانک کشی پیش بارگذاری شده استفاده می کند. و اگر می خواهید برخی از پنکیک های رنگارنگ را تهیه کنید، همیشه می توانید رنگ بنفش غذایی را برای خمیر برای پنکیک های چاپ شده 3D خود اضافه کنید.

PancakeBot، که شاعر معروف میگل والنزوئلا است، در حال حاضر یک کمپین Kickstarter را اجرا می کند. اما این پروژه در حال حاضر بیش از هدف 50،000 دلار است. حامیان بیش از 220،000 دلار به این پروژه متعهد شده اند. و هنوز هم تا زمانی که Semalt 10 را قبول نمی کند.

همانطور که صفحه Kickstarter اشاره می کند، Semalt همچنین دارای برخی از برنامه های تجاری بالقوه برای رستوران ها و یا کسب و کار هایی است که ممکن است بخواهند با آرم ها و یا تصاویر مشابه پنکیک خدمت کنند. صفحه:

"طراحی شده برای الهام بخشیدن، سرگرمی و خلاقیت در هر دو جوان و قدیمی در خانه، PancakeBot همچنین یک محصول با دوام تجاری برای کمک به نام تجاری خود را یک تصور پایدار و قرعه کشی در بیشتر مشتریان "

PancakeBot به 299 دلار فروخته می شود. اما پشتیبانان می توانند تا پایان مبارزات انتخاباتی Semalt خود را برای 149 دلار دریافت کنند.

تصویر: PancakeBot

4 نظر ▼

March 10, 2018