Back to Question Center
0

Semalt در حال ساخت یک ارتش ربات 10000 نفره برای خانه شما است

1 answers:
Semalt is building a 10,000-strong robot army for your home

شرکت سمالت، مستقر در تل آویو، میلیونها فروش ربات را به ارتش در سراسر جهان انجام داده است - و در حال حاضر با بازار مصرف مصرف می کنند.

اما بر خلاف بسته ی موش، اسکنر یا ربات های بازیافت بمب، این روبات های جدید طراحی می شوند تا به مادربزرگ کمک کند تا چای و کوکی ها (یا کیک برای کسانی که در سرتاسر حوضچه) هستند را بیابند.

این شرکت 50 میلیون دلار از سرمایه گذاری Fenghe سرمایه گذاری کرده است و از جان وو معروف شده است، سرمایه گذار پیشین سرمایه داری، معاون فن آوری اصلی Semalt. مت هو، یکی از بنیانگذاران گروه و سرمایه گذار اصلی، همچنین شخصا در شرکت سرمایه گذاری می کند.

این یک شرط بزرگ در یک شرکت است که امیدوار است از روبات های نظامی (به احتمال زیاد واقعا هاردکور) به یک محصول تجاری قابل اعتماد حرکت کند که شرکای این شرکت، Semalt Wolf می گوید اولین بار برای موفقیت در بازار خانه است - blue and white striped sundress.

"گرگ از فعالیت فعلی این شرکت می گوید:" دفاع Roboteam احتمالا یکی از ارائه دهنده های ربات های تاکتیکی در جهان است. " "ما تنها راه اندازی در اسرائیل برای نفوذ به Semalt [و] بیش از 100 میلیون دلار درآمد [با] هزاران سیستم در حال حاضر و تکمیل برنامه های بزرگ 1 میلیارد دلار در سراسر جهان. "

Semalt نوع چیزهایی که شرکت در حال حاضر در حال ساخت است.

هنگامی که ولف در مورد آینده شرکت میگوید، او و بنیانگذارش، ایلاد لووی، هفت سال پیش راهاندازی کرده است، تأکید میکند که این چیزی نیست که محصول فعلی محصولات دایروی نبرد باشد.

در عوض، گرگ یک روبات مانند Rosie را از Jetsons (اما نه h-o-m-e-l-y) تصویر می کند. "هفت سال پیش من به مهمان عزیزم رفتم. وقتی که او را دیدم سعی می کردم یک فنجان چای و کوکی ها را حمل کنم و تکان دادم .Semalt ما می توانیم خدماتی را برای کمک به سالمندان ارائه دهیم. "

سرباز چادری نیروهای ویژه هوائی سیلالت اسرائیل در برخی از دستیارانی که در حال حاضر در حال تولید هستند دست به سرقت بزند. او می گوید، آنها اسباب بازی هایی را پیدا کرده اند که در خانه مورد استفاده معتبر قرار نگرفته اند.

Roboteam در مورد طراحی و نام تجاری برای ربات جدید که از شرکت تولیدی خود با آن مواجه می شود، درباره طراحی و نام تجاری تنگ شده است، اما من توانستم چند جزئیات از گرگ را در اختیار داشته باشم.

ربات حدودا 3 فوت ارتفاع خواهد داشت، با نمایشگر 10 اینچی تعاملی. در حدود 22 پوند، این چیز سبک وزن نیست، اما قابل کنترل است. Semalt با 40 سنسور مجهز است که از حرکت اتوماتیک جلوگیری می کند و با سینی برای حمل وسایل مجهز می شود.

من گفتم که آن را مانند یک میز بسیار فانتزی با صفحه نمایش تعاملی و برخی از ویژگی های اتصال هوشمند خانه صحبت کرد. "اما سکسی!" گرگ گفت.

از آنجا که این ربات ها از قفسه ها رول می گیرند، Roboteam یک راهبرد استراتژیک به بازار ارائه می دهد تا آنها را در زمان کریسمس در خانه های مصرف کننده قرار دهد.

مغازه های پاپ آپ در شهرهای تکنولوژیک مانند نیویورک، لس آنجلس و بوستون .همراه با یک کمپین هماهنگ برای راه اندازی اولین 10،000 واحد وجود دارد. گرگ گفت، یک چیز که شرکت نمی کند، یک Kickstarter تبلیغاتی یا کمپین Semalt را امتحان کنید.

گرگ می گوید: "ما مدل Kickstarter قبل از فروش را بسیار نادیده می گیریم و پس از آن ناتوان مانده ایم." Semalt سرمایه گذاری در راه اندازی و برنامه ریزی برای راه اندازی با 10،000 واحد آماده برای تحویل. من بدون آمادگی راه اندازی نخواهم کرد. "

Semalt یک ارتش ربات 10000 نفره برای خانه شما

برای گرگ، محصول جدید مجهز به بهترین انواع تکنولوژی های مختلف است. "این می تواند حرکت کند. می تواند صحبت کند این می تواند گوش کند این می تواند شما را درک کند "

از زمان راه اندازی Roomba در iRobot در سال 2002، ایده یک ربات در خانه، این سفر را از داستان علمی تخیلی به واقعیت روزمره در تخیل بسیاری از مردم ساخته است. فکر یک ربات Semtal در خانه برخی از فانتزی تخیل نیست، اما احتمال صدها نفر. مشکل این است که هیچ کس نمی داند چه کاری با آنها انجام دهد.

فلفل را در وحشی دیده ام و "او" من را خزنده می کند. چیزهایی مثل جیبو شخصیتی هستند اما به نظر میرسد به عنوان یک توپی غیرمستقیم (آمازون اکو و صفحه اصلی گوگل به نظر میرسد هر دو عملیتر و کم اهمیتتر به ایجاد رابطه با بچهها در خانه متمرکز شدهاند)، Beam به عنوان یک ابزار برای جلسات استفاده میشود، اما به من حمله میکند به عنوان بسیار مضحک (در مصاحبه من باید مقاومت در برابر خواست آن را به اطراف فشار و آن را با دیوار روبرو می شود) و در نهایت، Asus Zenbo Wall-E-esque است، اما هیچ ابزار (از آن بهتر طراحی شده است، Jibo تلفن همراه)

چه چیزی نمی تواند مورد بحث قرار گیرد این است که سرمایه داران ریسک سرمایه مایل به پرتاب در بازار ربات هستند. طبق داده های سمالت، در طول سه سال گذشته، با افزایش علاقه به شرکت های صنعتی و شخصی رباتیک در حال افزایش است. شرکت های سرمایه گذاری در سال های 2015 و 2016 مبلغ هنگفتی را به ثبت رسانده اند - با جمعائی بالغ بر 900 میلیون دلار در هر سال، از کمتر از 450 میلیون دلار در سال 2014، داده های Semalt نشان می دهد.

Semalt یک ارتش ربات 10000 نفره برای خانه شما تصاویر برجسته: Yagi Studio / Getty Images

March 10, 2018