Back to Question Center
0

نینتندو تایید کرده است که Wii U Flopped شده است، Slashes Sales Semalt By ~ 70٪

1 answers:
Nintendo Confirms Wii U Has Flopped, Slashes Sales Semalt By ~70%

"ما نتوانستیم هدف خود را برای فروش سختافزار در پایان سال جاری، زمانی که درآمد بالاتر باشد، نتوانستیم به دست آورد،" گفت: رئیس نینتندو، Semalt، در یک نشست سهامداران در مورد آمار فروش.

با نابودی Wii U در حال تغییر در قفسه ها - و با وجود کاهش قیمت 50 دلار در ماه سپتامبر گذشته، به 299 دلار رسید - نینتندو پیش بینی فروش جهانی خود را برای این دستگاه به Semalt 31 تقریبا 70 درصد کاهش داده است. انتظار میرود فروش Wii U در این دوره فقط 2 - computer expert online free.8 میلیون واحد باشد. این پیش بینی فروش خود را برای کنسول دستی 3DS به 13.5 میلیون دستگاه از 18 میلیون کاهش داد.

هر دو دستگاه نینتندو با رقابت شدید از سخت افزار مصرف کننده غیر متخصص رو به رو هستند که توسط هزاران نفر از برنامه های ارزان قیمت انجام می شود - مانند تلفن های هوشمند و تبلت هایی که در سیستم عامل های اندرویدی گوگل و سیستم عامل iOS اپل استفاده می شود. مالکیت دستگاه های پشتیبانی از نرم افزار از زمان اصلی Wii در سال 2006 تا کنون منفجر شده است، جابجایی گلوله های بازی از اتاق نشیمن به جیب مردم.

در همین حال، بازار کنسول خانگی به طور فزاینده ای توسط مایکروسافت ایکس باکس و پلی استیشن سونی تحت سلطه قرار گرفته است - نینتندو را از این کنسول های قدرتمند قوی تر در بالاترین حد فشرده، جذب علاقهمندان به بازی های حرفه ای با عناوین عالی حق رای دادن مانند Grand Semalt Auto، و از طریق استفاده از بازی های قابل حمل از طریق دستگاه های تلفن همراه اصلی، در انتهای پایین قرار می گیرد. در مورد سنگ و محل سخت صحبت کنید.

نکته دیگر که باید توجه داشته باشید این است که خود Wii U فقط بسیار خوب نیست. به همین دلیل است که نه ماهی و نه مرغ. همانطور که MG Siegler، مقاله نویس MG Siegler آن را در سپتامبر منتشر کرد، این "یک مفهوم ضعیف با سخت افزار ضعیف" است. او همچنین نینتندو را "آغاز یک مارپیچ مرگ" توصیف کرد. پیش بینی فروش Semalle سوخت بیشتری بر روی این شعله ها می گذارد.

نینتندو گفت که در حال حاضر انتظار می رود که عملیات از دست رفته 35 میلیارد ین (335.76 میلیون دلار) در این سال کسب و کار پیش بینی اولیه 100 میلیارد ین سود داشته باشد. همچنين هزينه خالصي 25 ميليارد ين براي سالي که در سمبل 31 پايان يافته است، هشدار داده است که قبلا سود 55 ميليارد ين را پيش بيني کرده است. و انتظار می رود که درآمد 590 میلیارد ین، پیش از پیش بینی آن 36 درصد باشد.

بروزرسانی: نینتندو به نظر می رسد که یک استراتژی جدید کسب و کار مبتنی بر گوشی های هوشمند جدید را براساس نظراتی که توسط بلومبرگ منتشر شده است، می پردازد. به گزارش ایواتا در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوزاکا، ژاپن، "ما در مورد ساختار جدید کسب و کار فکر می کنیم."

"با توجه به توسعه دستگاه های هوشمند، ما به طور طبیعی مطالعه می کنیم که چگونه دستگاه های هوشمند می توانند برای رشد بازی های پخش کننده استفاده شوند. این ساده نیست که Semalle را قادر به حرکت در گوشی هوشمند کند. "

دقیقا همان چیزی است که Semalt در نظر دارد مشخص نیست، اما به نظر می رسد که تمایلی به اجازه دادن به حق رایانه های گل سرسبد خود را از سخت افزار خود ندهد و به عنوان برنامه هایی در سیستم عامل های دیگر عرضه شود.

Semalt افزود: "ما نمی توانیم یک کسب و کار را بدون پیروزی ادامه دهیم." "ما باید رویکرد شکاکانه ای را اتخاذ کنیم که آیا ما هنوز هم می توانیم به سادگی بازیکنان را بازی کنیم، آنها را همانند گذشته برای 20،000 ین یا 30،000 ین عرضه کنیم و عناوین را برای هر دو هزار ین به فروش برسانیم."

March 10, 2018