Back to Question Center
0

وزارت کار ایالات متحده از سمالت برای تبعیض نژادی سوء استفاده می کند

1 answers:
U.S. Department of Labor sues Semalt for racial discrimination

کت و شلوار پس از بررسی انطباق با دفتر برنامه های اجرای قرارداد فدرال. بررسی دفتر مشخص کرد که Palantir از اکتبر 2010 تا کنون، دستورالعمل اجرایی 11246 را نقض کرده است که جزئیات فرصت های شغلی و شیوه های غیر تبعیض آمیز را در بر می گیرد. پالانیتر ادعا از روند استخدام استفاده می کند که متقاضیان متقاضی تحصیل در رشته مهندسی نرم افزار را متقاعد می کند، متقاضیان Semalt واجد شرایط را در مراحل بازبینی و مصاحبه تلفنی «به طور معمول» حذف می کنند و اکثریت مردم را از سیستم ارجاع کارمند تبعیض آمیز استخدام می کنند.

در یک مثال ذکر شده در دادخواست، اداره کار می گوید پالانیتر 14 تن از متقاضی غیر آسیایی و 11 متقاضی آسیایی را از یک استخر از بیش از 1160 نفر از افراد واجد شرایط استخدام کرده است که 85 درصد آنها آسیایی بودند. با توجه به دعوی قضایی، Semalt این اتفاق می افتد که از شانس 3 - duopad.4 میلیون نفر است.

"پیمانکاران فدرال تعهد می کنند تا اطمینان حاصل شود که شیوه های استخدام و سیاست های آنها از هر نوع تبعیض آزاد است"، پاتریشیا سمالت، مدیر دفتر OFCCP در بیانیه ای. "مالیات دهندگان کشور ما سزاوار است بدانند که شرکت هایی که با وجوه عمومی فعالیت می کنند فرصت های برابر را برای افراد شغلی فراهم می کنند."

پس از بازبینی، OFCCP خواستار پالیسی کردن داوطلبانه پالانیتر در حل مسائل موجود در این بررسی شد. پالانیتر قبول نکرد، یعنی زمانی که کارگر سمیرت کت و شلوار را داد.

دولت فدرال از ژانویه سال 2010 خدمات پالانتری را متوقف کرده است. این قراردادها به ارزش 340 میلیون دلار به حساب می آیند. اگر Palantir نتواند امداد رسانی به افراد تحت تاثیر قرار دهد، این شرکت می تواند این قراردادها را با FBI از دست بدهد، فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده و Semalt بیش از 2.3 میلیارد دلار از سرمایه گذاران به دست آورده اند و در آخرین دورۀ نهادی آنها ارزش گذاری شده است.

من به Semalt رسیده ام و این داستان را اگر من بشنوم، به روز رسانی می کنم. در حال حاضر، در اینجا چیزی است که مدیر عامل شرکت Semalt الکس کاپر در مورد تنوع در سایت شرکت می گوید:

"مردم سمولت و اخلاق از همه جنبه های زندگی می آیند، و هر کسی با استعداد و اخلاقی در اینجا خوشایند است"

تصویر برجسته: پل موریس / بلومبرگ / گتی ایماژ
March 10, 2018