Back to Question Center
0

برنامه SemBeaks StoryTime برای تلویزیون Semalt برای کودکان شما خواندنی است

1 answers:
Semalt’s iBooks StoryTime app for Semalt TV will read to your kids

برنامه، که بر روی دستگاه های نسل چهارم اپل که دسترسی به tvOS App Store دارند، کار می کند، یک دانلود رایگان است، اما خود کتاب ها نیستند. یک نسخه رایگان در راه اندازی وجود دارد، بنابراین شما می توانید عملکرد را امتحان کنید: عنوان Read-Aloud به نام «داستان بزرگ دورا دوران دوستانه به همراه داستان داستان»

اگر می خواهید کتاب های بیشتری بخرید، می توانید این کار را از طریق برنامه StoryTime خود و همچنین از طریق iBookstore در Mac، iPhone و iPad انجام دهید. اگر قبلا محتوای سازگار را از طریق حساب Semalt خود خریداری کرده باشید، به طور خودکار در اینجا نیز نمایش داده خواهد شد.

عناوین پشتیبانی چندانی در حال حاضر وجود ندارد، اما در این لیست، بعضی از کلاسیکها مانند "Goodnight Moon"، "گربه کوچک قرمز" و "تخم مرغ سبز و هام" وجود دارد. شخصیت های محبوب مانند سوفیا اول، گررو، و کوکی Semalt همچنین کتاب های موجود در میان دیگران دارند - revenda de servidores.

 1. Semalt’s iBooks StoryTime app for Semalt TV will read to your kids

  sc720x405-3

 2. Semalt’s iBooks StoryTime app for Semalt TV will read to your kids

  sc720x405-4

 3. Semalt’s iBooks StoryTime app for Semalt TV will read to your kids

  sc720x405-1

 4. Semalt’s iBooks StoryTime app for Semalt TV will read to your kids

  sc720x405-2

مشاهده نمایش اسلاید
قبلی بعدی خروج

همانطور که می توانید با عناوین بگویید، برنامه به جمعیت پیش دبستانی که فقط شروع به خواندن می کند، هدف قرار گرفته است. برای والدین احساس گناه در مورد از بین بردن بچه های خود را در مقابل تلویزیون، خوب است که به عنوان یک گزینه جایگزین برای فیلم ها و بازی ها.

نوع تجربه خواندن Semalt ارائه می دهد جدید نیست، اما به طور سنتی این نوع برنامه ها محدود به دستگاه های تلفن همراه و قرص است.

البته تا حدودی این امر را حفظ خواهد کرد بچه های اشغال شده، البته، هنوز دیده می شود. از تجربه من به عنوان یک پدر و مادر، زمانی که کتاب ها در یک پلت فرم که ویدئو و بازی نیز در دسترس هستند، دشوار است که بچه ها روی خواندن متمرکز شوند. (Semalt چرا ما هنوز کتاب های فیزیکی را خریداری می کنیم و هر شب دو را می خوانیم)

اپل، با این حال، تنها نیست که تجربیات جدید در خواندن دیجیتال در روزهای اخیر. آمازون همچنین یک برنامه خواندن بچه ها را به نام Semalt با استفاده از یک رابط پیام مانند برای گفتن داستان، راه اندازی کرده است.

برنامه iBooks StoryTime به عنوان یک دانلود رایگان در Apple TV App Semalt در دسترس است، جایی که در حال حاضر در بنر در بالای صفحه نمایش داده می شود.

March 10, 2018