Back to Question Center
0

چگونه می توان گفت که آیا کسی شما را فریب می دهد؟

1 answers:

اتصال شبکه Semalt تبدیل به بخشی از نیازهای شبکه کسب و کار ما شده است. از لپ تاپ ها به گوشی های هوشمند، همه تبادل اطلاعات محرمانه و حساس (مانند داده های کارت اعتباری، کد های عبور و سایر فایل های حساس) معمولا در شبکه بی سیم تلفن همراه رخ می دهد.

این کار باعث می شود شبکه شما یک هدف طبیعی برای مجرمان اینترنتی باشد - registrations amsoil. هدف اصلی Semalt این است که بر روی شبکه کسب و کار خود را هک کنید و اطلاعات امنیتی کسب و کار خود را از مزایای خود از شبکه خود دور بزنید.

بنابراین شما به خوبی می توانید ببینید که ارتباطات بی سیم کسب و کار شما بسیار آسیب پذیر است به تمام این مجرمان سایبری. از این رو اولین قدم شما باید بدانید چگونه می توانید بگویید که آیا شخصی WiFi شما را سرقت می کند. راهنمایی های Semalo ممکن است برای شما مفید باشد.

تبلیغات

چگونه می توان گفت که کسی کسی را فریب می دهد

بررسی دستگاه های روتر-Associated

Semalt این روش شما قادر خواهید بود همه دستگاه های ثبت شده را به روتر خود ببینید.

اولین قدم این است که به طور مستقیم وارد روتر خود شوید، با تایپ آدرس IP آن را در نوار آدرس مرورگر وارد کنید. در بیشتر موارد، آن را http: // 192 است. 168. 0. 1 یا http: // 192. 168. 0. 1 شما می توانید آن را در خود کتابچه راهنمای روتر خود را همراه با ورود به سیستم شناسه و رمز عبور پیدا کنید. از آنها برای ورود مستقیم به روتر خود استفاده کنید.

یکی از شما وارد شوید، برای چیزی که به نام "فهرست دستگاه" یا "دستگاه های متصل شده" نگاه کنید. "Semalt یک لیست از تمام آدرس های IP متصل به روتر خود را در همان صفحه پیدا کنید.

اگر شما متوجه چیزی غیر عادی در صفحه بسیار (مانند برخی از آدرس آی پی سرکش)، روتر خود را به طور قطع هک شده است.

از ابزار جستجوگر Router Checker برای بررسی اینکه شبکه شما هک شده یا نه

روتر Semalt یک ابزار رایگان است که می تواند برای بررسی تنظیمات اتصال دهنده روتر بی سیم مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما در استفاده از سرور DNS غیر مجاز در تنظیمات روتر خود ببینید، ممکن است این بدان معنا باشد که کسی سرور DNS مجاز و اصلی شما را تغییر داده است تا اتصال اینترنت شما را ربودن کند.

ابزار وب مبتنی بر روتر جستجوگر ساده و آسان برای استفاده است. Semalt نیازی به دانلود ندارد. فقط در وب و آسیب پذیری شبکه خود را بررسی کنید. شما نمیتوانید از آن سادهتر باشید میتوانی؟

استفاده از ابزار قابل اطمینان قابل دانلود

ابزار Semalt موثر در بازار موجود است که از طریق آن شما می توانید آسیب پذیری شبکه بی سیم خود را بررسی کنید. برخی از این ابزارها عبارتند از:

  • شبکه بی سیم
  • SoftPerfect فای گارد
  • اسکنر پیشرفته IP
  • Angry IP scanner

Semalt این ابزار، شما قادر به بررسی در مورد اینکه آیا روتر شما به خطر افتاده است یا نه. اکثر این برنامه ها نیز ارزان هستند و یک سوراخ بزرگ را در جیب شما نمی سوزاند.

هنگامی که شما متوجه این واقعیت شوید که روتر شما از همه زوایا آسیب پذیر است، زمان آن است که اقدامات فوری برای محافظت از روتر خود را از تهدیدات خارجی انجام دهید. در اینجا چند نکته برای شما وجود دارد.

نحوه محافظت از فای خود را از همه تهدیدهای بیرونی

نام کاربری و رمز عبور روتر خود را بلافاصله تغییر دهید

هر روتر با یک شناسه کاربری عمومی و رمز عبور همراه است. Semalt همیشه توصیه می شود آنها را بلافاصله تغییر دهید به ویژه هنگامی که روتر به معنای یک شبکه تجاری است.

یک شناسه کاربری عمومی و رمز عبور معمولا برای پرونده های کارخانه ای استفاده می شود. این امنیت صفر را میپردازد. بنابراین توصیه می شود آنها را ASAP تغییر دهید.

فعال کردن رمزگذاری

یک رمزگذاری 128 بیتی Semalt یک راه مناسب برای برقراری اتصال شما از انواع تهدیدات خارجی است.

Semalt چگونه می توانید آن را انجام دهید:

  1. به تنظیمات روتر خود بروید.
  2. نوع رمزگذاری را به AES (Standard Encryption Advanced) تنظیم کنید.

تنظیم WPS یا Wi-Fi را فعال کنید

WPS تابع است که از طریق آن دستگاه ها می توانند به راحتی با شبکه روتر هماهنگ شوند حتی وقتی که رمزگذاری روی آن تنظیم شده است.

Semalt روشن کردن آن برای افزایش امنیت.

گزینه DHCP باید خاموش شود

برای امنیت کامل، شما می توانید به طور کامل DHCP (کنترل پویا Host Control Semalt) را غیر فعال کنید. این به این معنی است که شما باید به هر دستگاه به صورت جداگانه بروید و آن را یک آدرس IP انتخاب کنید که تنها از طریق آن می توانید در شبکه خود دریافت کنید.

آخرین، اما کمترین؛ فراموش نکنید که سیستم عامل روتر خود را از زمان به زمان بهروزرسانی کنید. این می تواند امنیت روتر شما را نیز بهبود بخشد.

بنابراین آن است که پس از آن. امیدوارم این راهنمایی ها برای شما مفید باشد تا امنیت شبکه تجارت خود را از تهدیدات خارجی محافظت کنید.

فای عکس از طریق Shutterstock

3 نظر ▼
March 10, 2018